Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. nie wiadomo jak ale monitor się zjarał. Wymienił na inny i hula Siemian bez komentarza
  2. :hi: Pany Radio działa :banan: :banan:
  3. widzę że siemiana znowu wszyscy "pozdrawiają" :polew: ktoś w ogóle dzisiaj będzie?
  4. Gryfi niech koleś poda VIN i zadzwoń sobie do Sikory tam ci podadzą czy ten przebieg na 10 latka jest autentyczny bo w niemczech 19700 na rok to raczej stał w garażu a nie jeździł. Ale wszystko jest możliwe.
  5. Ja zawsze mogę przyjechać mam tylko przez górkę
  6. :hi:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:30_________________________________________________ W tym hełmie i z gnatem nawet ci do twarzy siemian :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________ale w blond perułce mnie rozjeb..... :polew: :polew:
  7. Baddy - kot w ziołach rewela no i imprezy też macie spoko z chłopakami :polew:
  8. Dzieki KFX za PW zobaczę w weekend co w trawie piszczy
  9. dzięki za spota Radio jednak nie żyje
  10. ok nie ma sprawy ale że ty nie masz kufra to jakieś dziwne :polew: Ma ktoś może wyimaki do radia i mógłby je zabrać na spota dzisiaj?[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 10:04_________________________________________________Arturoo nie wiesz Siemian teraz to ma :bicz3: za każde spóźnienie i nieusprawiedliwioną nieobecność także chłopak się pilnuje a że 2 tygodnie wcześniej nie napisał podania na nieobecność w domu w środę to teraz lipa :polew: :polew: :polew:
  11. :notworthy: [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:53_________________________________________________KFX możesz znowu zabrać wyimaki do radia?
  12. Arturoo czyli 18:30 możesz byc Ja będę
  13. ta dziunia przynajmniej nie trzyma się jedynie na folii :polew: Tak a pro po ostatnio słyszałem cię na mieście jak jechałeś pod sferą nie widziałem ale po dźwięku to na pewno byłeś ty słychać było chrum chrum chrum w oddali jakby coś zjadało blachę pod folią :polew:
  14. DAWIDBORI dziunia rewela nie rozumiem dlaczego nikt jej nie chciał kupić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.