Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bielsko w końcu ma pełną obwodnicę Rewelacja dzisiaj otworzyli odcinek aż do Bystrzańskiej Polecam przejażdżkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi tu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę że strony lecą że aż się pali :polew: Będzie dzisiaj ktokolwiek?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Arturoo konto poszło na PW tak mi było łatwiej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fraaaaajeeer :polew: :polew: A ty siemian nic tylko przed tym lustrem siedzisz i męczysz drążek zakompleksiony gówniarz z ciebie i tyle szkoda słów- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a konkurs na czapki wygrał KFX ma największą :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale nadrabiamy w ilości stron jedna strona jeden post :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 19:57_________________________________________________ Po pierwsze: frajera to znajdziesz w lustrze. Po drugie: to jest jeszcze jeden ten co cie zrobił, ale jego znaleźć to może być problem za pewne już się przeniósł razem ze swoją watachą, a że na karczek cie nie stać, to sie pobawić też już nie przyjdzie. Po trzecie bujaj się mat asfalcie[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:04_________________________________________________- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ale się na klikałem ale jak na razie wygralem :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
won krakusie do siebie... Chyba musimy zrobić płatny wstęp na nasz wątek, wtedy gwarantuje że żaden krakus tutaj nie wejdzie :polew: Tak Siemian twoja teoria ma jeden dodatkowy plus ciebie też już nie będzie na forum bo jak cię niestać na karczek to jak chcesz opłacić wstęp?? Ale nie martw sie zrobimy zrzutę z chłopakami na kawałek dla ciebie żeby chociaż pieski sie znowu z tobą pobawiły. :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 11:08_________________________________________________ ja na pewno nie dam rady w piątek.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak Siemianku jak jeździłeś teraz nie jeździsz bo nie masz czym ciągle tylko podklejasz te folie i maty żeby wszystko się trzymało razem no i raz na miesiąc albo 2 ci się uda żeby fura wytrzymała trudy podróży do nałęża i żeby podrodze nie zgubić blacharki albo lepiej rdzy bo to druga po folii struktura która trzyma ten cud na kołach w jednym kawałku. No ale jedno trzeba ci przyznać hamulce masz EKSTRAAAA :th: tylko uważaj żebyś kiedyś nie wyleciał przez tą lichą karoserię razem z fotelem na jezdnię. Hrum Hrum Hrum jedzie Siemian. :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To co wy tam jeszcze dłubiecie??[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 10:10_________________________________________________ :oklaski: a Ty będziesz tłuscioszku? Siemain przy twoich tendencjach i preferencjach jak niedawno zdradziło twoje zdjęcie z wakacji w szortach, proszę bez takich zdrobnień bo mi się śniadanie zwraca[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 10:28_________________________________________________ za każdym razem jak robisz sobie ten karczek to widze łezke w twoim oku... Przypominają Ci się czasy dzieciństwa kiedy w Jastrzębiu trzeba było walką zdobywać pożywienie. Potem siadało się z satysfakcją nad beczką z palącym się olejem, lub rozpalało się ognisko za pomocą krzemienia gdy udało się zdobyć troszke gałęzi i piekło się zdobyte pożywienie... Siemian wszystko ok ale ty to jesteś mistrzem w łowieniu cudzego jedzenia, upolowanego psa byś też nie pogardził bo jakos nie widziałem żebyś to kiedykolwiek cokolwiek przywiózł. Arturoo przynajmniej umie sam o siebie i rodzine zadbać polując na dziczyznę, a ty tylko na cudzyznę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To co wy tam jeszcze dłubiecie??[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 10:10_________________________________________________ :oklaski:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co tak Arturoo? Ale furka sprawna czy znowu u mechanika?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktoś dzisiaj się wybiera do Nałęża?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: W piątek nie dam rady niestety jutro będę jeżeli ktoś sie pisze?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 19:30_________________________________________________ Siemian ten nos ci świeci jak te chromy przy macie. Coraz bardziej upodabniasz się do swojej fury. :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
graty KFX Flaszeczka pęka w środę mamy rozumieć :drunk:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chodzi Ci o Szumny gościniec u Stekli? no to pw poszło :polew: :hi: Sorki że nie pisałem ale grypa mnie rozłożyła na łopatki i nie zaglądałem ale widzę że Gryfi ci już posłał ja się śmiałem z bady'ego bo Minio chciał na pw To MINIO teraz ja posłałem ci namiary na Steklów- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chodzi Ci o Szumny gościniec u Stekli? no to pw poszło :polew: :hi: Sorki że nie pisałem ale grypa mnie rozłożyła na łopatki i nie zaglądałem ale widzę że Gryfi ci już posłał- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: No Arturoo taką to powinieneś mieć na wyposażeniu, na flaszkach byś zaoszczędził :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu