Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pany ja w piatek chętnie pojadę tylko właśnie się dowiedziałem że młoda do 18:30 pracuje i musze ją pierwsze odebrać. takze moge być w Żorach lub przy A1 ok.19:00.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Panowie właśnie przeczytałem wątek z Żor i tam chłopaki w parę godzin 15 stron naspamowali Chyba będzie trzeba zrobić kolejną imprezkę w szałasie żeby było o czym pisać bo jakoś nam to słabo idzie. :>[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 13:44_________________________________________________Żyje tu kto??? Będzie ktoś w środę??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
spoko to jeszcze się dogadamy w środę lub w czwartek.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:03_________________________________________________o ile nie skończę jak ty na podpisie to będzie ok :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie wyszło cytowanie dzięki to już wiem gdzie kiedyś tam jeżdziłem na obiadki z pracy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przyjedziesz do mnie ,a potem będziesz za mną jechał to tak po krótce szkic dojazdu papy smerfy razem do celu :polew: a w czwartek będziesz? albo w środę w bielsku/nałężu, chyba że po ostatniej imprezie masz dość nałęża :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Powiedzcie mi jeszcze jedno ten zajazd to jest zaraz za wiaduktem nad torami po prawej stronie czy kawałek dalej w lesie za zakrętem w lewo?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie ma sprawy wiślanką i tak jest najlepij jechać bo 1 na katowice tego bym sobie nie zrobił
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Widzę że Spamu walicie że nie nadążam czytać. W czwartek chętnie na 19 wpadnę. Co do piątku bardzo chętnie tylko dokładną instrukcję dojazdu proszę bo już jakies 1,5 roku tamtędy nie jeździłem także nie wiem jak dojechać i do którego zjazdu na A1.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo nowy podpis nie ma chyba związku z naszą imprezką w nałężu?? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: ŻYJE :oklaski: to teraz możemy znowu balować, kiedy następna imprezka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Dla niektórych aż za bardzo już 4 dzień się nie odzywają :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 13:33_________________________________________________A tak a pro pos to Gryfi swoje od siostry tez usłyszał na temat szwagra- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian nie wiedziałek że tak tanio gały sprzedajesz Ale nie wnikam w wasze tam sprawy :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 21:46_________________________________________________A odnośnie otwarcia sezonu to chyba będzie trzeba poczekać bo co niektórzy chyba mają nadal szlaban na wszystko, czytaj MINIO się nie odzywa, ale po tym jak wyglądał nic dziwnego albo nadal :sick3:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 21:49_________________________________________________albo :bicz3:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 21:50_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty lepiej powiedz jaki wpierd...ol dostałeś od narzeczonej za swoje swawole Przyznaj się że twój poranek wyglądał tak :ranting1: i ciąg dalszy :bicz3: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Dzieki Pany za imprę chociaż nie piłem to sie uśmiałem Reszta jeszcze siedzi i walą brake dancea :polew: :polew: P.S. Info dla wszystkich co nie byli Siemiana nie udało się zjarać na ognisku :( :( A blisko było taka szkoda zwiał w ostatniej chwili do domu[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:46_________________________________________________MINIO nastepnym razem na pewno się uda- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Garty Piter :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: na 18:00 jutro pasi. Ja postaram się jeszcze załatwić drewka.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie o której zaczynacie? Bo mam szkolenie od 17:30 pewnie do 21 dostaniesz kilka karniaków to się nauczysz punktualności :gwizdanie: ty go jeszcze wynagradzać za spóźnienie?? :no: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________ale se napisałem połowę zjadłem :> :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie o której zaczynacie? Bo mam szkolenie od 17:30 pewnie do 21 to nic ostatnio siedzieliśmy do 02:00 także na pewno zdążysz- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Będziemy jak pogromcy mitów :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A od kiedy alkohol rozgrzewa? Wy to chyba nigdy nie piliście wódki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj Arturoo pisałem wewnętrzne ciepełko- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wódka = wewnętrzne ciepełko a snieg jest cholernie zimny także ciepełko się przyda- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: czysta jest ok tym bardziej że ma pizgać i je.bac śniegiem także rozgrzewka musi być - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu