Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ZAlejemy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
najlepszego nam wszystkim :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czyli włączam stacyjke świece grzeją się raz i odpalam. chodziło mi o to że nie powtarzam grzania świec 2 lub 3 razy żeby odpalił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok to ja będę na 19:00 Siemian dobrze by było jakbyś przywiózł te palety one sie szybciej rozpalą ja mam klocki z twardzszego dzrewa to one się dłużej będą rozpalać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz tak na serio to o której startujemy z imprezą?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To cie H4mm3r przyłapali na gorącym uczynku :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:24_________________________________________________Mój smerf odpala za pierwszym razem bez problemów. Rano to w ogóle bez problemow bo w ciepłym garażu stoi. ale po 8 godzinach po robotą też gada bez niczego, żadne grzanie świec itp itd
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czyli tak zwana kosiarka :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne. Co Ty masz za problemy że tyle pijesz Ja od sylwestra nie miałem grama alkoholu w ustach Grama może i nie ale kilka litrów zapewne :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 16:37_________________________________________________ Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Tak oglądasz pogodę jak wszystcy w tym kraju. -30 tak ale w Suwałkach a trochę mamy daleko do nich. U nas będzie tylko -22 W nałężu +30 przy ognisku :> [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 16:43_________________________________________________To o której startujemy? Ja przyjadę jakieś 30 minut wcześniej i porządnie rozpalę to ognicho
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kumpel był w ten weekend mówił że bez problemów śmigali tamtępdy a ma Megankę 1,5 diesel także jak on dał radę to ty też dasz radę golfem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to się nazywa za felgi dałem więcej niż za auto :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Coś zamiera wątek tak mało spamu to jeszcze nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Przyjeżdżacie do Nałęża na ognisko? Ten Piatek 03-02 start myślę koło 20:00
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jak Pany ten piątek 03-02 stoi? kto będzie??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________KFX ty będziesz oczywiście??[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________Ale Arturoo to i tak tych flaszek sla siebie nie kupuje tylko dla niebieskich stróżów prawa. No ale teraz 1,3 Auriska jest to raczej zaoszczędzisz na trunkach :polew: :polew: Będzie więcej na ognisko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
więcej procentów dla nas
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ale tu inna parafia nam imprez organizować nie musi :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A wy co się w Bielsko bawicie z tymi czapkami???
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to będzie 03-02 przynajmniej wódeczka nie będzie miała okazji się zagrzać przy -25 na zewnątrz.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Masz rację Arturku 03-02 to piatek chociaż przestępny rok miałby znaczenie dopiero w Marcu bo oczywiście luty ma dzień więcej a nie styczeń. Ale spoko. Z wątku bielskiego wnioskuję że 03-02 zostaje??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o poranku A nie mówiłem że Siemian nie przepuści darmowej wódeczki??? :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 08:04_________________________________________________Dla mnie termin jest bez znaczenia. Jeżeli chodzi o temperaturę to przy ognisku i tak nie zmarzniemy. Ja w piątek mogę przyjechać wcześniej i rozpalić ognisko. Drzewa też mogę trochę zorganizować także na bank nie zmarzniemy. A tak w ogóle znieczulenie będzie odpowiednie także bez obaw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany jest propozycja ogniska 03-02 w nałężu Kto się pisze??[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________A i termin jeszcze do uzgodnienia także również prosze o propozycje
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a może 02-02 to jest piątek także sobota wolna i niedziela tez 2 dni żeby dojść do siebie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
szałas jest drzewo też się zoragnizuje i flaszeczki również. Nawet siemian za pewne się wyrwie z pod pantofla jak za free będzie się mógł napić. Także jedyne pytanie to kiedy???