Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Szkoda bo ja bedę miał akurat II zmiane ... Jak zawsze wymówki. To się z kimś zamień
  2. Zauwaażyłem, że w tym temacie to sie spinasz jakby to co najmniej Twoj problem był. Chce to zmienia, z gowna bata juz nie ukreci to ile mozna inwestować. Auto po konkretnych naprawach, jeździ, nie wymaga inwestycji to po co sprzedawać. A tym bardziej zmieniać na coś bez Turbo sam mu to mówiłeś Tak Hammerku ja o tym że u Artura wszystko gra i jest zrobione na cacy słyszę od Sierpnia zeszłego roku. Wydaje mi się że nawet jemu już się znudziło dokładać nawet jak ma wymienić na auto bez turbiny przynajmniej jedna rzecz mniej do stresów. ARTURQ oby jeździło i się nie psuło, ja bym go sprzedał już we wrześniu no ale wiem że ciężko rozstać się ze smerfem w którego się włożyło tyle kaski bezpowrotnie niestety.
  3. To co Panowie 21-03 imprezka w nałężu??
  4. Tak się składa że pierwszy dzięn wiosny jest za 2 tydnie w środę. To może uczcimy to ogniskiem i małym
  5. plany to robią cyce miętkim pyrtkiem robione a prawdziwy chłop działa. ---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:19 ---------- włąśnie dostały czujniki parkowania. W poniedziałek montuję Prawdziwe chopy to parkuja bez czujnikow cycu. :polew:
  6. Na bielskim jest fota tej arturowej A6 Strona 1124
  7. No i powiało śniegiem ale we wtorek ma być już +10 montniemy letnie i nowe Heble będzie gites oby przepowiednie pogodowe dotrzymały słowa
  8. Halo pobudka Oglądaliście już filmik nowego RSa? Silnik mażenie GRYFIK i skrzynia S-Tronic czyli Automat rządzi:drool3:
  9. Halo pobudka Oglądaliście już filmik nowego RSa? Silnik mażenie GRYFIK i skrzynia S-Tronic czyli Automat rządzi:drool3:
  10. Artur ale plus jeden ma ta sytuacja pierwszy raz FIS pokaże ci spalanie mniej niż 10l/100km :polew: ---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:06 ---------- Nasz genialny Inter-Welm to bym ci nie polecał Panowie w tym ASO są zdziwieni że auta na 4 kółkach jeżdżą.
  11. ja nie dam rady nesteti Arturoo jak tam nowa furka?? Oglądałeś ją w końcu?
  12. ---------- Post added at 07:50 ---------- Previous post was at 07:49 ---------- Najlepszego wszystkim czytającym kobietom
  13. To Arturku we wiosnę wjedziesz 50km/h na blacie :polew:
  14. będziesz mi to tankował? ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:43 ---------- Marcin tak to wygląda-fota z allegro zapożyczona http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C23/05/86/C23058604_1.jpg Całkiem całkiem Kupuj to przetestujemy ---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:30 ---------- a jakoś mi się kojarzy że dzisiaj rozmawialiśmy żeby nie dojeżdżać do policyjnych samochodów zbyt szybko od tyłu??:eusathink: No ale jak widać musiałeś wypróbować teoretyczne rozważania spota i jeszcze dać im do zrozumienia że za wolno jadą :polew::polew::polew::polew: Musisz zacząć jeździć z córką to od razu zwolnisz i twoje prawko przetrwa ten miesiąc. Tylko pamietaj na cały rok masz tylko 8 punktów do dyspozycji.
  15. Hammer widzę że ty jak zwykle znowu masz zajęty wieczór :polew::polew:
  16. ruch jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu :polew:
  17. dzięki za spocik AUTOMATY RZĄDZĄ!!
  18. Kto dzisiaj będzie w nałężu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.