Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. ---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:50 ---------- Nie no jak gargamel będzie to smerfów nie może zabraknąć. Dam znać jutro czy mi się uda przyjechać
  2. w sumie ja bym się dzisiaj wybrał wieczór mam wolny
  3. Były święta i po świętach ---------- Post added at 10:31 ---------- Previous post was at 10:30 ---------- curva niedługo będziemy wszyscy jeździć pks'ami Tobie to już niewiele brakuje. Na twoim miejscu to tak dla bezpieczeństwa bym się przesiadł na PKS :polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:31 ---------- Dla ciebie zrobimy specjalnie PKS-Klub. :polew::polew:
  4. A będziecie jeszcze chcieli przyjechać do nałężą na grilla. Będziemy czekać Zapraszamy ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  5. w ten zimowy poranek po.rana pogoda ---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:56 ---------- W sumie słońce świeci tylko śniegu na.ebało że zastanawiam się czy na narty się nie wybrać
  6. najlepszego wszystkim Chciałem dzisiaj umyć furkę ale na każdej myjni czekania na godzinkę conajmniej:facepalm:
  7. najlepszego w te święta i mokrego dyngusa ---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:22 ---------- po tym co czytałem na katowickich nie wiem ,czy mam ochotę go oglądać xenony odpoczną nie mam xeni tylko philipsy blue vision przecież wiem złośliwość .....................w skali 1-10 przyznaję 6 ............ siemian niestety Cię wyprzedza dalej Siemianowi jeszcze długo nikt nie dorowna on w tej skali to ma 15 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  8. Czyżbym był pierwszy w ten dzionek
  9. ja także odpadam w tą ujową pogodę
  10. Trzeba wcześniej wiedzieć czy będzie impreza czy nie A wczoraj wróciłem o 20:00 do domu i stwierdziłem że i tak już nikogo nie będzie.
  11. ---------- Post added at 06:51 ---------- Previous post was at 06:51 ---------- he he jestem szybszy chociaż raz ja budzika jak Mario nie nastawiałem by się przywitać Ty nie musisz masz teraz budzik co woła "mamo tato jeść" :grin:
  12. Mario ładne mi z rana... przecież to jeszcze noc była Co ty gadasz... dla mnie to taka pora akurat Jak bym tyle spotów w tygodniu obejżdżał też bym nie miał kiedy spać :grin::grin:
  13. Jak baba :grin: Odezwał się co świeci cycami :grin::grin::grin:
  14. to spadówa ja też strzelam focha i nie przyjadę :zyzol: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  15. Pany kto dzisiaj wybiera się do Nałęża??
  16. Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy A ty co na żartach się nie znasz?? Ale Daniel przynajmniej wie o co kaman ale "rozruch" jego szarych komórek trochę potrwał---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:32 ---------- ejjj...no może się mu kichnąć chciało i uchwycił go ktoś w trakcie zaciągania powietrza:polew: Uważaj na słowa bo możesz przesadzić. bez przesady wszyscy znamy się na żartach ---------- Post added at 05:16 ---------- Previous post was at 05:15 ---------- a tak w ogóle to bo mi się zapomniało ---------- Post added at 05:16 ---------- Previous post was at 05:16 ---------- Za małe to masz
  17. A ty co się na gargamela robisz?? To że ci smerf strajkuje to nie musisz się wyżywać na koledze :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:35 ---------- Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy A ty co na żartach się nie znasz?? Ale Daniel przynajmniej wie o co kaman ale "rozruch" jego szarych komórek trochę potrwał---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:32 ---------- ejjj...no może się mu kichnąć chciało i uchwycił go ktoś w trakcie zaciągania powietrza:polew: Praca to się nazywa, niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.