Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. To 12:30 czy 14?? ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Nie mam numeru do Hammera ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- Nie mam numeru do Hammera
  2. Nic nie zastąpi myjki z pianownicą, przetestowałem taki opryskiwacz i z czystym sumieniem mogę napisać, dla dobrej pianki potrzeba myjki i pianownicy No nie gadaj Pucek ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- Pany dziś u pepików jest VAG trefen z kolegami z Polska ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Pany dziś u pepików jest VAG trefen z kolegami z Polska Gdzie i o której???
  3. Żeby doradzić w sprawie felg trza zobaczyć furkę botak to jest wróżenie z fusów
  4. no co ty? No i gdzie ta furmanka??
  5. ---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ---------- ja uhhmmmm ..................................do następnej imprezki w Nałężu Do następnej w nałężu nie trzeba czekać, dzisiaj jest festyn na amfiteatrze w Jaworzu "dzień pstrąga", a że rybka lubi pływać .... I żebym na pewno nie wytrzeźwiał to w weekend jest festyn sobota i niedziela Wątroba do wymiany ---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- ja uhhmmmm ..................................do następnej imprezki w Nałężu Do następnej w nałężu nie trzeba czekać, dzisiaj jest festyn na amfiteatrze w Jaworzu "dzień pstrąga", a że rybka lubi pływać .... I żebym na pewno nie wytrzeźwiał to w weekend jest festyn sobota i niedziela Wątroba do wymiany ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- a teraz patrzę że tu 200 strona się zbliża to jeszcze w czwartek założyciel wątku stawia kolejkę z tej okazji :whistling: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- a teraz patrzę że tu 200 strona się zbliża to jeszcze w czwartek założyciel wątku stawia kolejkę z tej okazji :whistling: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  6. :hi:powrót do rzeczywistości po 5 dniach chlania jest fatalny nie polecam
  7. ŻYJE ale jaka to egzystencja skoro w głowie chuczy i trzeba znowu wytrzeźwieć Już nie pije
  8. znowu życie mnie dopadło. KAC gigant się wkradł :zemdlal: a tu jeszcze majówka się dobrze nie zaczeła. idę go zwalczyć zupą chmielową
  9. po 2 dniach chlania. ale mam kaca :zemdlal:
  10. ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- BRAWO ARTUR
  11. Dzięki za spota Pany. Następnym razem będę dłużej
  12. to nie znaczy że nie może być wcześniej
  13. o której będziecie? mi by pasowało tak o 18:00 bo na 20:30 muszę młodą z pracy odebrać także do 20:00 mogę zostać potem muszę spadać
  14. Alkohol izopropylowy :polew: Będzie ogień z d*py Kita ci sie spali Dobrze że nie Twoja ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- PS. chcesz ta glinka? ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- PS. chcesz ta glinka? Tak tą połówkę wezmę od ciebie dzisiaj w Żorach jeżeli oczywiście będziesz.
  15. Alkohol izopropylowy :polew: Będzie ogień z d*py Kita ci sie spali
  16. Forum jest troszkę w rozsypce ale fajnie się patrzy na opisy roczników: Hammera furka powstanie z jakieś 36 lat:shock3:, za to daniel ma rocznik bym powiedział Chrystusowy:grin:. Za to ja pojemnością silnika to wymiatam co najmniej 8 garów pod maską :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  17. Będzie dzisiaj któś bo pogoda się zapowiada ekstra to trza by wypucować furkę i się pokazać jak się obiecało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.