Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- MINIO różnica jest dokładnie 1,4% czyli 235 / 45 jest o 9mm na całej średnicy wyższa od 225 / 45. przy różnicy 1cm na szerokości różnicy nie odczujesz, tak czy tak na koleinach ci będzie gonił. Ja mam 235/45 i ważne jest żeby mieć przód i tył na pompowane conajmniej 2,7 tak jak pisał artur poniżej tej wartości strasznie buja na każdej nawet najmniejszej koleinie. Co do spalania, między 225 a 235 różnicy nie ma. Osobiści 225 miałem założone przez ok 2 miechy i spalanie średnio w mieście 8,5 i na 235 tak samo, różnicy nie ma. Link do strony z kalkulatorem wysokości opon podpowie ci każdy istniejący zamiennik do danej opony wzorcowej. Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
  2. dzięki za spocik KFX to jeszcze raz za ile masz te kubki??
  3. To duży musisz mieć ten telefon jak się pod nim mieścisz :polew::polew::polew:
  4. ja przyjadę ale tak koło 19:00
  5. Nie, śmierć w rodzinie i to nie są żarty niestety
  6. noo :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- kuźwa z tą lożą szyderców trza uważać ....nie ma sensu zaczynać nawet błachego tematu bo pewne jest od samego początku ,że skończy się to linczem lepsze to niż czapki przez 100 stron jak w BB
  7. Ja przyjadę ale tylko na chwilę o 19:00 muszę być w BB
  8. Zajeło mi to 3 miesiące ale w końcu się udało
  9. ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Czyżby kolega EkStiv???? :polew: ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- a nie miałeś przypadkiem więcej niż 100 postów i zostały ci pokasowane ? Ostatnio też był taki przypadek. Trzeba by poczekać aż przekroczsz 100 postów i zobaczymy czy sie pokaże status. Nie wiem, miałem powyżęj 100 i cofneło mi do 87 to co się stymi postami stało i czemu jak jest jakiś przypadek 1 na 1000 to właśnie trafi zawsze na mnie:facepalm: Jak to mawia mój kuzyn "100 osób w pokoju i jedna osa, na pewno jego upier.oli" :polew: ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- Każdy powód jest dobry a nie że tu sie będziesz wykręcał od imprezy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.