Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ten inżynier to go chyba w kibelku wymyślił tylko mu kiblowy nie wypadało pisać :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty ze smerfami nie zaczynaj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To samo mi przyszło do głowy ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Ja mogę mieć chińską ale ty jak tam masz takie kolory napisane to chyba jakaś wersja dla kobiet jest albo dla "chłopaków" to samo mi przyszło na myśl ale nie chciałem już Daniela wqrwiać ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- GEJETKA :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak zamierzasz obniżyć zawias to bierz opcje drugą. A tak na serio to żadne mi sie nie podobają jakoś tego nie widzę na B5 no ale z dwojga złego albo i trojga ta opcja według mnie najlepsza. no Ty jak pomożesz to jak mało kto wiesz że na Papesmerfa zawsze możesz liczyć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak zamierzasz obniżyć zawias to bierz opcje drugą. A tak na serio to żadne mi sie nie podobają jakoś tego nie widzę na B5 no ale z dwojga złego albo i trojga ta opcja według mnie najlepsza. ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- nie czarne tylko niebieskie gargameli mamy już dość
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pany bo mi się zaczynają mylić wątki. Tutaj też czapkolandia jak w BB :polew::polew::polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- właśnie wygrałem 100pln bo założyłem się z żoną, że napiszesz - "nie rób scen napisz" na Artura zawsze można liczyć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tylko spokój mi tu nie przepychać sie bo nie nadążę czytać tych wszystkich postów :polew::polew::polew::polew::polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- wiedziałem ,że na Ciebie idzie liczyć zawsze i wszędzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W pralce A tak na serio to ponoć w Gemini na dole na myjni całkiem fajnie chłopaki wykonują takie usługi. Pewności nie mam bo sam nie korzystałem ale kumpel tam był i sobie chwalił. ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Mi się teraz wątki pomyliły i myślałem że na bielskim piszę Jeżeli oczywiście chcesz się wybrać do BB to zapraszam ponoc na prawdę świetni są. Jest jeszcze jedna myjnia co się zajmuje takimi sprawami koło pogotowia ale to ci powiem jak byś się zdecydował wybrać do BB- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Dzięki juz nie przyjeżdżam do was :polew::polew::polew::polew: Dzieki za spocik- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jadę Gryfi się jeszcze oferował że jedzie dzisiaj bo ostatnio był na delegacji, no ale dzisiaj jakoś nie zagląda to chyba zapracowany chłopak ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- a przepraszam walnoł kapeluszem wcześniej i się zmył albo i się czai bo wydze że na forum jest- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba dzis no tak dziś- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer z Mariem to się na wszystkich wątkach prześcigaja z tymi zaprosinami do rybnika ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- wracając do tematu felg to pasują tak akurat, między zaciskiem a felgą jest jakieś 5mm luzu. czyli pasi jak ulał- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja do rybnika się nie wybieram ale jutro będę u was- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie to jest absolutne minimum jakie możesz założyć do tych hebelków- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- jakie et ? ile calów ? Aby skończyć dywagacje na temat moich felg. Rozmiar 7,5 x 17 ET 45. Ori felgi Audi.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przełącznik do kupienia oczywiście w ASO?? z wymianą będzie jakiś problem czy samemu jest to oganięcia. co do kluczyków to teraz otwieram tylne drzwi i zamykam i sie nie zamyka ale mnie to wk..wia i musze z tym jak najszybciej zrobić ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- 345 od eSy i 17" to minimum. Zapas też już mam załatwiony na 17" żeby znowu w razie "W" nie przekładać kół z tyłu na przód.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sie Gargamel wczoraj wieczorem wkręcił na obroty ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- Pany gdzie w drzwiach jest czujnik co włącza światło w środku jak są otwarte? Bo mi zagineło światełko jak otworzę drzwi kierowcy no i FIS też nie pokazuje że są otwarte- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak jak się jeździ manualem jakby to był automat to tak bywa że biegi "znikają" :polew::polew::polew::polew::polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ---------- Ciekawą pracę mają. Ja osobiście nie mam lęku wysokości ale bym się chyba zes..ał jakbym miał tam wychodzić, jeszcze że koleś sporą część wspinaczki odbębnił bez zabezpieczenia i przypinał się tylko jak odpoczywał. a spokój z jakim stał na górze i szukał karabinka mnie rozwalił - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.