Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- A tu dzisiaj ruch?! Nie rozpychać się tak Nawet na bielskim jest dzisiaj większy ruch :polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur to trafnie skomentował ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- będziecie jutro na spocie? Ja na bank przyjadę tylko musze odebrać kobietę z pracy także będę dopiero koło 19:00.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- Ale są lepsi ode mnie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie obiecuję nie wiem- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pięknej pogody ciąg dalszy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kosiarka jak kosiarka ale się tak nie pierd*li ja 2.5 To zależy które moje się nie pierd*li a to już moje drugie 2,5 , a tak w ogóle 2,0 to tym większy niewypał o tej kosiarce to już legędy krążą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Koza nie koza pod maską i tak wam kosiarka gra- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie ma sprawy jeszcze mam trochę suchego na rozpałkę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dzieki za wskazówkę o tym nie pomyślałem, jednak problem pojawia się i znika jak mu pasuje nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny olej wsio ryba jak mu się chce. ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- Przemku - przykro mi, że skrzynka znów daje się we znaki. Niestety ani bieżni ani łańcucha nie zdiagnozujesz przy pomocy bloków pomiarowych. Podejrzewam, że w momencie gdy padł Ci dwumas - już wtedy trzeba było zajrzeć do środka i sprawdzić czy nie narobił żadnych szkód. Z terminami jest bardzo kiepsko - najbliższa perspektywa to za jakieś 3 tygodnie. Jeśli ten termin Cię nie odstraszy to serdecznie zapraszam Bartku no termin mnie nie odstrasza, mogę poczekać, jak możesz to mi napisz ile mnie ta impreza będzie kosztowała bo to jest jedyna kwestia która może mnie odstraszyć. Rozumiem że skoro skrzynia i tak będzie na stole to najlepiej zrobić wymianę oleju i można by było się pokusić o wymianę filtra, ale najbardziej interesuje mnie koszt bieżni i łańcucha no i twoja robota (oczywiście z moją pomocą ). No i ile czasu zajmie to rezanko .- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam po dłuższej nieobecności Bart, mam nasilający się problem jak mi się wydaje (niestety ) ze skrzynią. Ponownie pojawia się szarpanie przy ruszaniu. tj. ruszam z miejsca przy ok. 15km/h zaczyna szarpać, tak jakby niebyło przekazania mocy silnika na koła, zaczynają spadać obroty i znowu rosnąć. Auto wraz z sinikiem jakby chciało a nie mogło. Ostatnio jak rozmawialiśmy przez telefon to mówiłeś że może być łańcuch za luźny lub bierznia do wymiany. Powiedz mi jak mogę to sprawdzić bez wyciągania skrzyni? Czy w ogóle jest jakiś sposób czy jedynie skrzynia na stół i wtedy się zobaczy. Dodam że problem nie jest regularny. Czyli ostatnim razem tak mi szarpneło w grudniu. Dzisiaj znowu się powtórzyło na dodatek nie szalałem raczej spokojnie wracałem sobie do domu po zatrzymaniu na światłach i próbie ruszenia objawy jak wyżej. Dlatego nie wydaje mi się żeby podpięcie VAGa coś dało bo mogę tak jeździć miechy i nic się nie stanie. Jeżeli jedynym sposobem jest wyjęcie skrzyni to odrazu daj mi znać na kiedy masz czas to przyjadę do ciebie.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niech pisze tutaj jak to się mówi w kupie raźniej- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tu znowu ruch jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu :polew::polew::polew::polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
osobówki zaspy i ciężarówki- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
akurat ekran jest z drugiej strony ale szacun za próbę SIEMIANowania :polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- U nas leje też pierwsze było słońce potem szaro a teraz jakby sie wrota niebios otworzyły- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No ale remont tego odcinka już dawno się zapowiadał. Ale to i tak nie tłumaczy faktu że 2 lata to mają robić, no ale nasi wspaniali drogowcy już rok instalują ekrany dzwiękowe przy bielsku na niektórych odcinkach wzdłóż lasu!!! chyba żeby zwierzątkom nie było za głośno :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ma koleś refleks- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota ---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:33 ---------- Gryfi napisz puść linka do tego filmiku co mówiłeś- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty sie nie witaj tylko jutro wpadaj ... danielom ponoć jutro stawia po browarku ... Jak stawiałem browara to zagrałeś w kule i nie przyjechałeś :whistling: Do kogo to teraz było? Bo chyba nas obu wtedy nie było? :grin: Tego nikt nie pamieta ... był sam chyba wtedy .. :decayed::decayed: Tak to musiało być- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty sie nie witaj tylko jutro wpadaj ... danielom ponoć jutro stawia po browarku ... Jak stawiałem browara to zagrałeś w kule i nie przyjechałeś :whistling: Do kogo to teraz było? Bo chyba nas obu wtedy nie było? :grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Na grila to wpadajcie dzisiaj do nałęża póki pogoda dopisuje - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.