Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Ja będę ale ok 19 bo kobietę odbieram z pracy o 18:30.
  2. i tu trzeba docenić ŻONĘ---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:46 ---------- dobre...ida sie szkrobnyc (ogolić), bo wyglondom jak jaki obibok:facepalm: Wyglądu się nie wybiera przychdzi z genami
  3. Wczoraj to była jazda do Żor jechałem 1,5h pierwsze w Rudzicy zonk koleś bmką w Volvo wyk.rwił nikomu nic się nie stało na szczęście. jak to objechałem to przed Stumieniem następny wypadek ale tam już niestety prokurator był na miejscu także ofiary były niestety. A ja znowu objazd przez jakieś za.upia. Będę w domu to wrzucę fotki z pierwszego wypadku bo tam to byłwm pierwszy na miejscu wypadku. ---------- Post added at 09:50 ---------- Previous post was at 09:43 ---------- no więc klikasz "ustawienia" u góry po prawej stronie potem z lewej strony szukasz i klikasz "ogólne ustawienia" i zaznaczasz "Zaawansowany edytor WYSIWYG" ...odświeżasz i git będzie
  4. Dzięki za spocik. Chociaż jeszcze nigdy 1,5h nie jechałem do Żor ale takie doświadczenia też trza zbierać najważniejsze że dotarłem w końcu nie to co niektórzy
  5. Ty nie rób takiej miny. Ale nie wiem czy zostanę zanim ty się dokulasz
  6. Ja przyjadę koło 19:30 także do zo Pany.
  7. Spotkanie mialem zakończyło się 22:00
  8. ---------- Post added at 08:33 ---------- Previous post was at 08:30 ---------- Żonie auto dałeś bez nadzoru?? Odważny z ciebie chłopak. Moja jak ostatnim razem jechała bez nadzoru to wróciła bez przedniego zderzaka Ostatni raz to dla niej był
  9. marudzisz bo twój stoi więcej niż jeździ a mój na odwrót
  10. No teraz to żeś się zrobił na "marudę" smerfie jeden. :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
  11. może bys w końcu wybrał się do Bukowiny i zabawił jak należy No baa.....gdyby nie to, że maleństwo ma dopiero 4 tygodnie to też bym pojechał z Rodzinką Marcin miejsca są......... jedź i się nie zastanawiaj , żałować nie będziecie dokładnie sa miejsca.Ja tym razem jade sam bez rodzinki Sfaniak W przyszłym roku pojade teraz jeszcze Maleństwa nie zostawię tak długo na pastwę Kasi : ---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:36 ---------- Kuśfa znowu jeździsz na tej breji ,tyle razy Ci mówiłem ,że to służy do ogrzewania domków ,a nie lania do baku :polew::polew::polew::polew::polew:
  12. Ja mogę być ale dopiero koło 19:30 młoda kończy o 19:00 i muszę ją odebrać z bielska. może zaczniemy dzisiaj koło 19:00 to nowy kolega może też się załapie??
  13. pogratulować przedsiębiorczości rezerwacja do wieczorka
  14. zobaczę nic nie obiecuję bo mi to później źle wychodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.