Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stare postarał byś się bardziej wiem że stać cię na więcej. Może znowu jakiś filmik podrasowanej "kosiarki" zamieścisz. Co Gargamel?? :polew::polew: Stare jak Ty podobno taki stary z Ciebie piernik, że już dwa razy Ci z d*py huba wycinali :polew: Ale mnie w to nie mieszaj Chodziło mi o takiego huba :polew: http://swiatnaszkolorowy.blox.pl/resource/huba_gigant.jpg ty to masz zryte Przemo całe życie się uczymy :polew: :polew::polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stare postarał byś się bardziej wiem że stać cię na więcej. Może znowu jakiś filmik podrasowanej "kosiarki" zamieścisz. Co Gargamel?? :polew::polew: Stare jak Ty podobno taki stary z Ciebie piernik, że już dwa razy Ci z d*py huba wycinali :polew: Ale mnie w to nie mieszaj Chodziło mi o takiego huba :polew: http://swiatnaszkolorowy.blox.pl/resource/huba_gigant.jpg ty to masz zryte
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przemo się lubi w smerfy bawić :polew: http://pobierak.jeja.pl/images/5/9/6/2187_smerfy.jpg My przynajmniej smerfetkę mamy a ty dalej tego kalkiera męczysz :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No no tylko z tą "tolerancją" to trza uważać. A na przyszłość pisz że skrzynia u żony jest do wymiany to nawet ciebie będą nosili na rękach:polew: tera jak to poczyta to Tobie się dostanie:polew:---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 10:04 ---------- Gdzie racja to racja ---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:15 ---------- powiem wam nie ma to jak pracować w domu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer próbował nie daje rady. :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stare postarał byś się bardziej wiem że stać cię na więcej. Może znowu jakiś filmik podrasowanej "kosiarki" zamieścisz. Co Gargamel?? :polew::polew: Stare jak Ty podobno taki stary z Ciebie piernik, że już dwa razy Ci z d*py huba wycinali :polew: Co zazdrościsz kita już nie wystarcza??? :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stare postarał byś się bardziej wiem że stać cię na więcej. Może znowu jakiś filmik podrasowanej "kosiarki" zamieścisz. Co Gargamel?? :polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No no tylko z tą "tolerancją" to trza uważać. A na przyszłość pisz że skrzynia u żony jest do wymiany to nawet ciebie będą nosili na rękach:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ARTUROO chyba nie zdradzisz klubu smerfa???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli jutro Nałęże o 18:00. jakoś wykombinuję żeby wpaść.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Grzesiek to będzie miał przerąbane jak jego żona przeczyta to wszystko. :polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żyje tu kto?? To jak Pany kiedy ta imprezka??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam pomagierów
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tylko na 345 od Siemiana nie licz bo u mnie lądują w przyszłym tygodniu W końcu będzie hamować jak należy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak ty codziennie ćpasz pieluchy ---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:29 ---------- Odnośnie imprezki to może w przyszłym tygodniu czyli 14-03 bo w tym tygodniu nie dam rady. Poza tym w przyszłym tyg ma być cieplej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A tu jak zwykle szał czapek
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wy to macie przeżycia trza tylko pamiętać żeby z wami nie wracać po pijaku do domu bo z najkrótszego spacerku zrobicie wyprawę na drugi koniec polski "Bunkrów nie ma ale też jest zajeb.ście..."
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:02 ---------- Tak teraz patrzę że nam stron zjadło. Daniel będzie znowu okazja wypić za 2 setkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To kiedy ta ustawka na kosiarki?? Stiv też tak myślałem ale teraz już luzik trza się tylko przestawić na nowe. Chociaz stare i tak było lepsze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:OMG:specjalnie dla mnie Hammerku Bo sobie jeszcze któś cóś pomyśli :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak mogłem przegapić ytakie wydażenie społeczne??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Taa pobożne rzyczenia. Hammer gdzie te du.py jeszcze nie ochszciłeś nowego forum
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
powiedzcie mie jeszcze gdzie emotikony można znaleźć??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam Panowie, ja dzisiaj odpadam. Ale za tydzień postaram się być może już będą nowe heble jak pogoda pozwoli.