Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Arturoo zawsze sobie jakoś radzi takze aż tak trudne to być nie może. Jak z Jastrzębia dają radę to ty też dasz radę
  2. :hi: Arturoo czy ty masz coś do Bielska??? :baseball: A co do Stiva to jego i tak nigdy nie ma na spotach także raczej będziesz miał ciężko go zastać no ale z drugiej strony ostatnio w ogóle nikogo nie ma na spotach w BB. Takze ognisko jak najbardziej wskazane, chociaż taka pożoga w BB zrobiła się po ostatnim ognisku wcześn iej jeszcze ktoś pisał a teraz to wszyscy szlaban mają żonki stoją i pilnują szlabanu czasu jest tylko na czapkę potem od razu :bicz3: i chłopaki chodzą bocznymi dróżkami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. :hi: Pany Widzę że się ruszyło spamowanie tylko niestety inicjatorami całego zajścia są jak zawsze w BB koledzy z Jastrzębia, Żor czyli wszyscy z poza bielska. No ale jak to się mówi lepszy rydz niż nic :> ARTUROO co ty furę zmieniłeś??? Jak to???? A co ze smerfem???? Mam nadzieje że przynajmniej również niebieskie i klubu smerfa nie zdradzasz :baseball: Jeżeli chodzi o nieobecność Siemiana to Madzi należą się najwyższe laury DZIĘKI MADZIU[/size] :dance: :thumbup: :banan: :banan2: :buhaha: :lol1: :radocha: :brawo:
  4. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:35_________________________________________________7 postów od mojego poprzedniego i to jeszcze na temat jaka tu nuda DRAMAT
  5. :hi: dzięki za spota pany i panie
  6. :hi: postaram się wpaść chociaż nic nie obiecuję bo ostatnie 2 razy też miałem być ale życie chciało inaczej
  7. :hi: trochę spóźnione ale najlepszego GRYFIK[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 13:50_________________________________________________wybiera się jutro ktoś na Mc'a?
  8. :hi:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 10:37_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 10:44_________________________________________________ostrzeżenie ktore otrzymałem mailem warto wiedzieć jak amatorzy cudzej własności działają teraz
  9. H4mm3r ja wolę nie ryzykować jak ty już od tygodnia ostrzegasz że kitą będziesz machał[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 10:45_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 10:45_________________________________________________ostrzeżenie ktore otrzymałem mailem warto wiedzieć jak amatorzy cudzej własności działają teraz
  10. :hi: moc wiadomości!! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI/NAMI :polew:
  11. ja dopiero wyszedłem z firmy już nie mam weny żeby gdizekolwiek jechać Takze przykro mi Panowie ja nie przyjadę
  12. :hi: ARTUROO trzymam kciuki że tym razem jeszcze jutro tej zimy opuścisz warsztat a nie spłyniesz w wiosennym ociepleniem Ja dzisiaj przyjadę ale bez kierowcy
  13. :hi: I co Siemian, doszedł??? :polew: :polew:
  14. Co tu dzisiaj takie EEEEECCCCCCHHHHHHHOOOOOOO??????????
  15. ja gargamela też nie. U siebie to w ogóle jakoś dziwnie porobione masz gargamel z kitą a klakier bez zasuwa Mogłeś już zainwestować w w sztuczną a nie biednemu kotu ucinać :polew: :polew:
  16. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 13:32_________________________________________________coś się gargamelu tak zjeżył na te smerfy?? Klakier ci kitę zwinoł
  17. widze że organizowałeś spota dla swojego fanklubu :polew: Nie chcę tylko sprawdzić czy pasuje to Twojej Pańci [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 13:27_________________________________________________ a tak wyglądała kosiarka po wszystkim[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 13:27_________________________________________________ale kolegów masz ekstra to ci trza przyznać. Chociaż do klubu KITY się nie zapiszę :polew:
  18. a co chcesz się pochwalić kitą :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.