Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to H4mm3r z kitą goni mnie tu prosze nie podciągać do jego perwersji
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a pamiętaj, że moje audi hamuje tylko na przód, tył jakoś zaniemógł :gwizdanie: nie no...swoją drogą przyjedz jak będziesz miał czas zaproszenie jak na ścięcie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: jakieś pospolite ruszenie normalnie [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 09:08_________________________________________________ H4mm3r wypróbowany patent co?? tylko chyba ci się na niej niewygodnie siedzi :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Ja przyjadę jak mnie nie zasypie do tego czasu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Co Ty pijesz że Ci na oczy siadło :polew: :baseball: Ty się Qva śmiej normalnie anomalie pogodowe :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 14:57_________________________________________________Danieluu...opróżnij skrzynkę PW setka pękła to mu się cały klub na flaszke zapisuje nie nadąży czyścić :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja jacka danielsa to napewno [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ Ta kosiarka już nie jedną 2.5tdi złoiła to teraz se ugodomy na cwiartka i zobaczymy kto komu zloji pupa :baseball: a która to mina??? [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________fasoli oczywiście
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po ćwiartce może być ciekawie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
H4mm3r ty mi tak nie dowalaj tymi filmikami z wyczynopwymi Bo aż mi się głupio robi że ty taką marną kosiarką pomykasz :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
gargamel nie fikaj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: sorki pany że mnie nie było miałem nieoczekiwany wyjazd do wiednia. Ale widzę że pod nieobecność 100 pękła A jednak Daniel to ty stawiasz flaszeczkę chyba jako założyciel wątku polowałeś na ten jubileusz :> [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 09:48_________________________________________________ To akurat nie będzie problem w BB od ostatniego ogniska większość ma szlaban na spoty i udzielanie się na forum bo same czapki fruwają :polew: :polew: a jedyni co coś dodają są z poza bielska (Arturoo i H4mm3r) i chwała im za to :notworthy:. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 09:52_________________________________________________w ten czwartek już na bank będę wszyscy wiedzą u mnie w firmie że jestem na spocie także nie powinno być problemów. Młoda też może da się namówić na przyjazd.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ŻYJE TU KTO?????- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: No Pany w takim tempie to do dzisiaj 19:00 ta setka pęknie to się podoba :>- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czekają na tą pierwszą setkę i oszczędzają na nią siły- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja yyhhmmm ,a potem znowu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 16:56_________________________________________________ty sie ciesz że nie ma twoich zdjęć z MINIO z ostatniego ogniska w Nałężu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I misia w paszporcie też pewnie masz :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________tak w ogóle to :hi: wszystkim ja dzisiaj też nie dam rady ale co powiecie na jutro w Żorach??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: TY już Daniel tak nie zapraszaj jak nam zwerbujesz ostatnie kilka osób co tu zostało to wątek umrze już i tak w większości czapki latają strona za stropną. Ale Panowie na popijawę na pierwsze 100 stron wątku Żorskiego można by się było wybrać większą ekipą Co wy na to?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Dziń dobry wszystkim Może macie tam u was jakąś miejscówkę żeby zrobić jakies ognisko, kiełbaski i JASIEK WĘDROWNICZEK i będzie git.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Ja wpadnę ale tak koło 20:00 musze młodą odebrać z pracy a potem mogę jechać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę piter że zgłaszasz się na ochotnika- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest dobry pomysł może tak w końcu coś się tutaj ruszy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja już po sobocie nie piję w najbliższym czasie bo mi inaczej zostanie przytulanie do wycieraczki a tego unikajmy jak najdalej- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja się dziwię że już nie spałeś na wycieraczce :polew: :polew: Chociaż ja po minie Moniki w niedzielę rano chyba też bym mial lepiej na wycieraczce :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Musiałem nadrobić ostatnie ognisko w nałężu :> No i trochę przecholowałem. "Zapomniana" sobota to była - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu