Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A nie ma zasięgu, będziesz stał koło słupa karczek ci doniesiemy :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma to jak ori części ze Stonki itd. :polew::polew::polew::polew: Kotś jutro reflektuje na grila w nałężu??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Na którą będziecie w czwartek?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Do Zakopca zawsze przez Słowację tak jak Hamer o każdej porze dnia czy nocy jest szybciej niż przez naszą smutną rzeczywistość. Udanej imprezki Pany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak nie ma to jak Stonka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post added at 07:48 ---------- Previous post was at 07:45 ---------- ... przecież to musi miec wielki silnik... No trochę przesadzone z tym silnikiem. Z zewnątrz co by było RS a pod maską kosiarka 2,0 TDI :polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No i robi się bielsko tutaj same czapki fruwają
-
Play abonament
gdybyś pisał rok temu to bym pomógł. razem z młodą przeszliśmy do Play. Teraz już lipa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"r" zladłem gamonie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ale tu cisza no ale przy tej pogodzie to nie dziwne:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Autoczęści na skarpie kontakt Ewin 504099536. Ja tam kupowałem do passata mają nowe sztuki a przynajmniej zawsze mieli
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian w czerwonym autobusie "miejskim" :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemek tam był ,czy mój parch tam stał ?? Przemek tam nigdy nie był, no może raz żeby do twojego smerfa przywieźć części no i po co to napisałeś :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak mi Cię żal że na tak dużych kołach musisz teraz jeździć ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:12 ---------- u Was 7st? u mnie w Rybniku 0 W smerflandii zawsze cieplej było Tak to już jest jak się koło Gargamela mieszka temu to zawsze z d.py ciągnie :polew::polew: A wiesz czemu w smerfolandii cieplej? Bo smerfy te pedały ocierają się o siebie i robi się cieplej :polew::polew::polew: Jak to sie mówi "w kupie siła" :polew::polew::polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak mi Cię żal że na tak dużych kołach musisz teraz jeździć ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:12 ---------- u Was 7st? u mnie w Rybniku 0 W smerflandii zawsze cieplej było Tak to już jest jak się koło Gargamela mieszka temu to zawsze z d.py ciągnie :polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No ja już nie mam wyboru tylko letnie mogę założyć bo teraz zimowych 17-tek nie będę już kupował a poza tym już ciepło się robi rano dzisiaj +7 także spokojnie można śmigać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:05 ---------- Przemek tam był ,czy mój parch tam stał ?? Przemek tam nigdy nie był, no może raz żeby do twojego smerfa przywieźć części
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko jeszcze te kółka od wózka na lalki byś zmienił na coś większego ---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:11 ---------- Ci co mają letnie przejechali bez problemów kozaki na zimowych wypadli z zakrętu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tzn. niewentylowane 280 ? Ty się tak nie ciesz bo ledwo się zmieściły pod 17" miałem stracha że jednak coś źle wymierzyliśmy ale pasi jak ulał 345mm wypełnia 17" na styk ---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:03 ---------- udanego spocika idę spać mam już dosyć na dzisiaj.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja niestety dzisiaj bez furki jestem rezamy wieczorkiem nowe hamulce także nie da rady wpaść
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Pany za spocika Następnym razem w Nałężu na grilu na inaugurację wiosny- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty sie nie ciesz bo Ciebie też chce widziec Normalnie unitarka w wojsku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post added at 08:40 ---------- Previous post was at 08:39 ---------- Szkoda bo ja bedę miał akurat II zmiane ... Jak zawsze wymówki. To się z kimś zamień To juz łatwiej mi wpaść na spota tydzień później bo będę miał na rano ... No to jest juś jakiś plan ---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:40 ---------- Będzie dzisiaj ktoś na kawce w Macu?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jutro spocik aktualny? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu