Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. A nie ma zasięgu, będziesz stał koło słupa karczek ci doniesiemy :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  2. Nie ma to jak ori części ze Stonki itd. :polew::polew::polew::polew: Kotś jutro reflektuje na grila w nałężu??
  3. Na którą będziecie w czwartek?
  4. Do Zakopca zawsze przez Słowację tak jak Hamer o każdej porze dnia czy nocy jest szybciej niż przez naszą smutną rzeczywistość. Udanej imprezki Pany
  5. ---------- Post added at 07:48 ---------- Previous post was at 07:45 ---------- ... przecież to musi miec wielki silnik... No trochę przesadzone z tym silnikiem. Z zewnątrz co by było RS a pod maską kosiarka 2,0 TDI :polew::polew::polew:
  6. No i robi się bielsko tutaj same czapki fruwają
  7. gdybyś pisał rok temu to bym pomógł. razem z młodą przeszliśmy do Play. Teraz już lipa
  8. Ale tu cisza no ale przy tej pogodzie to nie dziwne:decayed:
  9. Autoczęści na skarpie kontakt Ewin 504099536. Ja tam kupowałem do passata mają nowe sztuki a przynajmniej zawsze mieli
  10. Siemian w czerwonym autobusie "miejskim" :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  11. Przemek tam był ,czy mój parch tam stał ?? Przemek tam nigdy nie był, no może raz żeby do twojego smerfa przywieźć części no i po co to napisałeś :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  12. Jak mi Cię żal że na tak dużych kołach musisz teraz jeździć ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:12 ---------- u Was 7st? u mnie w Rybniku 0 W smerflandii zawsze cieplej było Tak to już jest jak się koło Gargamela mieszka temu to zawsze z d.py ciągnie :polew::polew: A wiesz czemu w smerfolandii cieplej? Bo smerfy te pedały ocierają się o siebie i robi się cieplej :polew::polew::polew: Jak to sie mówi "w kupie siła" :polew::polew::polew::polew::polew:
  13. Jak mi Cię żal że na tak dużych kołach musisz teraz jeździć ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:12 ---------- u Was 7st? u mnie w Rybniku 0 W smerflandii zawsze cieplej było Tak to już jest jak się koło Gargamela mieszka temu to zawsze z d.py ciągnie :polew::polew:
  14. No ja już nie mam wyboru tylko letnie mogę założyć bo teraz zimowych 17-tek nie będę już kupował a poza tym już ciepło się robi rano dzisiaj +7 także spokojnie można śmigać
  15. ---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:05 ---------- Przemek tam był ,czy mój parch tam stał ?? Przemek tam nigdy nie był, no może raz żeby do twojego smerfa przywieźć części
  16. Tylko jeszcze te kółka od wózka na lalki byś zmienił na coś większego ---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:11 ---------- Ci co mają letnie przejechali bez problemów kozaki na zimowych wypadli z zakrętu
  17. tzn. niewentylowane 280 ? Ty się tak nie ciesz bo ledwo się zmieściły pod 17" miałem stracha że jednak coś źle wymierzyliśmy ale pasi jak ulał 345mm wypełnia 17" na styk ---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:03 ---------- udanego spocika idę spać mam już dosyć na dzisiaj.
  18. Ja niestety dzisiaj bez furki jestem rezamy wieczorkiem nowe hamulce także nie da rady wpaść
  19. Dzięki Pany za spocika Następnym razem w Nałężu na grilu na inaugurację wiosny
  20. Ty sie nie ciesz bo Ciebie też chce widziec Normalnie unitarka w wojsku
  21. ---------- Post added at 08:40 ---------- Previous post was at 08:39 ---------- Szkoda bo ja bedę miał akurat II zmiane ... Jak zawsze wymówki. To się z kimś zamień To juz łatwiej mi wpaść na spota tydzień później bo będę miał na rano ... No to jest juś jakiś plan ---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:40 ---------- Będzie dzisiaj ktoś na kawce w Macu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.