Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. ja przyjadę ale dopiero koło 19:00 musze znowu młodą odebrać z pracy
  2. W Rybinku widocznie takimi paściami jeżdżą że mają o czym gadać. Czyli jak to naprawić żeby jeździło :tongue4: [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:42_________________________________________________oczywiście bez urazy Arturoo Klub Papy Smerfa jest wyłączony z tej wypowiedzi :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. czyli jeździ furka to już jakiś plus
  4. to lecimy dalej z czapkami ja też się przyłączę :hi: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 07:08_________________________________________________Arturoo jak tam furka? Załatwiłeś?
  5. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. :hi: Dzięki Pany za wczoraj. Powtórka jak najbardziej wskazana A tobie SIEMIAN to następnym razem Pana Smerfy zrobią ognisko na masce a nie przed
  7. ja na pewno przywiozę trochę drzewca u mnie na firmie tego jest pod dostatkiem
  8. czyli whiskacz i cola. pasi ja załatwię dodatkowo jakieś 2 lub 3 palety na opał o której? 19 byłaby ok[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 23:37_________________________________________________do jutra pany
  9. Gryfi ty musisz być bo to w końcu twoją furkę oblewamy
  10. z nałęża to już ci będzie obojętne rano PKS złapiesz :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 19:36_________________________________________________ Koledzy na sygnale cię przywiozą??? Będzie ochrona to się nazywa organizator, pogratulować i pozazdrościć znajomości :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. Arturoo co w końcu z furką? To gdzie ten piątkowy wypad? Ja jestem za nałężem. Na nogach w 20 Minut jestem w domu :> No może 40 w stanie w jakim mam zamiar być.
  12. ale nawet na oranie pola dją radę 4kółka
  13. OFE to umiera Baddy ty lepiej sobie szukaj pracy jak w tym robisz
  14. :hi: dzieki za spota było zajefajnie BADDY - co to za robotę masz?
  15. ja też będę solniczkę i masełko moge zabrać :>[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:51_________________________________________________tylko ja znowu tak koło 19:00 wcześniej nie da rady
  16. Arturoo ty to dajesz im tyle pretekstów że jeszcze jeden nie zaszkodzi :polew: :polew:
  17. Te mega w klapie już nie dają rady ??? :decayed:
  18. dokładnie zajefajne są możesz tylko popytać o te w graficie ale i bez są
  19. zdziwiłbym się jakby tobie się coś spodobało dobrze twój mat przykrył tego żęcha po ponownej kapitalce
  20. rewelacja wiem że była odmiana tej felgi w graficie wtedy były dopiero ogień
  21. [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________wy to chyba spać nie możecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.