Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. KFX nie ma sprawy jak mi sie uda to dzisiaj je jeszcze raz wyjmę i zacznę rozkręcać
  2. taaa bo ja w korkach nie stoję :polew: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:21_________________________________________________jeszcze wczoraj się dowiedziałem że moje czyste konto się zbrudziło 6 punktami matoły mi fotkę przysłali jak do Bart-sa do Poznania zasuwałem. 131 na 80 ale i tak dobrze wychamował bo kawałek wcześniej miałem 180
  3. KFX z radiem lipa coś musiałem popier.... bo jak ruszam ekranem to mi gaśnie i znowu zapala podejrzewam że gdzieś jakieś kable przyciołem i dlatego nie hula. [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________jakim poboczem
  4. ja raczej przy tej pogodzie też nie załatwiłem wyimaki do radia i będę próbował je wyciągnąć i wyczyścić.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________może coś da się jeszcze uratować
  5. Nowa to koszt prawie 10k bez paru pln'ów. To jest banda taka kasa a produkcja nowej kosztuje VW 250€ jak na części zamienne idzie kompletna porażka
  6. :hi: Arturoo jak temat głowicy znalazłeś coś używanego czy załatwiałeś nową?
  7. ok to ja spróbuję załatwić wyjmaki[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________
  8. KFX pomożesz mi w środę wymontować radio i konsolę od klimy? muszą ją wyjąć i spróbować wyczyścić bo cola mi niektóre guziki całkiem zakleiła. Ja nie mam sprzętu żeby powyjmować te sprzęty.
  9. i jak KFX skończone? wszystko działa?
  10. jak masz ją wyjętą popatrz jeszcze czy aby na pewno jest sam numer. W 2,5 nie jestem pewny czy były oznaczenia literowe to już było 4 lata temu ale np. w 2,0 jest wersja od A do teraz bodajrze G lub H; A-D mają problem konstrukcyjny/odlewniczy i przy jakiś 150k lubią pękać, ale to tak już poza tematem.
  11. na pewno są różne pracowałem w firmie co obrabia te głowice żeby lewą zamontować na prawej stronie musiałbyś ją obrócić żeby kolektor mieć po dobrej stronie a co za tym idzie wałki miałbyś odwrotnie i d*pa. musisz znaleźć głowicę z dokładnie tym samym numerem inaczej będzie lipa, VW przy każdej zmianie numeru głowicy wprowadzał modyfikacje drobne ale znaczące.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:04_________________________________________________a i jeszcze jedno nie masz żadnej literki za numerem głowicy? bo to również praktyka VW/AUDI czyli wprowadzanie oznaczeń literowych przy zmianach.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________ja w poniedziałek zapytam jeszcze kumpla o tą głowicę może coś się uda załatwić używanego w dobrym stanie. tobie potrzeba prawej czyli od strony kierowcy czy pasażera?
  12. nie są takie same. Lewa i prawa się różnią nie pasują zamiennie.
  13. To strasznej tragedii nie ma. Głowicę będziesz oddawał do regeneracji czy kupujesz nową?
  14. to Arturoo lista niestety się wydłuża kupowałeś już wałki i hydraulikę? Jak można wiedzieć to ile dałeś?
  15. [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:27_________________________________________________KFX jak będziecie potrzebowali pomocnej dłoni to daj znać chętnie pomogę a przy okazji zobaczę jak to się robi.
  16. respect Arturoo jak widać masz jeszcze co robić w swojej furce Ale z drugiej strony ty w aucie co wyciągnie 320 ?? To w bagażniku będziesz musiał wozić całą wytwórnię alku :polew:
  17. To jest ciężki temat ja hydrauliki wymieniłem na orginalne z ASO i śmigały bez żadnych problemów jeszcze 2 lata przez które zrobiłem jeszcze 50 000km.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:32_________________________________________________potem sprzedałem auto[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:33_________________________________________________ale VW ogólnie części dostaje od jakiegoś producenta który bije ich logo mało co robią sami. Jedyne części które na pewno robią sami to wałki one są produkcji VW/Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.