Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
KFX nie ma sprawy jak mi sie uda to dzisiaj je jeszcze raz wyjmę i zacznę rozkręcać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taaa bo ja w korkach nie stoję :polew: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:21_________________________________________________jeszcze wczoraj się dowiedziałem że moje czyste konto się zbrudziło 6 punktami matoły mi fotkę przysłali jak do Bart-sa do Poznania zasuwałem. 131 na 80 ale i tak dobrze wychamował bo kawałek wcześniej miałem 180- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
KFX z radiem lipa coś musiałem popier.... bo jak ruszam ekranem to mi gaśnie i znowu zapala podejrzewam że gdzieś jakieś kable przyciołem i dlatego nie hula. [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________jakim poboczem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W końcu dłuuggiii weekend- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja raczej przy tej pogodzie też nie załatwiłem wyimaki do radia i będę próbował je wyciągnąć i wyczyścić.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________może coś da się jeszcze uratować- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nowa to koszt prawie 10k bez paru pln'ów. To jest banda taka kasa a produkcja nowej kosztuje VW 250€ jak na części zamienne idzie kompletna porażka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Arturoo jak temat głowicy znalazłeś coś używanego czy załatwiałeś nową?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok to ja spróbuję załatwić wyjmaki[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
KFX pomożesz mi w środę wymontować radio i konsolę od klimy? muszą ją wyjąć i spróbować wyczyścić bo cola mi niektóre guziki całkiem zakleiła. Ja nie mam sprzętu żeby powyjmować te sprzęty.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak KFX skończone? wszystko działa?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak masz ją wyjętą popatrz jeszcze czy aby na pewno jest sam numer. W 2,5 nie jestem pewny czy były oznaczenia literowe to już było 4 lata temu ale np. w 2,0 jest wersja od A do teraz bodajrze G lub H; A-D mają problem konstrukcyjny/odlewniczy i przy jakiś 150k lubią pękać, ale to tak już poza tematem.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na pewno są różne pracowałem w firmie co obrabia te głowice żeby lewą zamontować na prawej stronie musiałbyś ją obrócić żeby kolektor mieć po dobrej stronie a co za tym idzie wałki miałbyś odwrotnie i d*pa. musisz znaleźć głowicę z dokładnie tym samym numerem inaczej będzie lipa, VW przy każdej zmianie numeru głowicy wprowadzał modyfikacje drobne ale znaczące.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:04_________________________________________________a i jeszcze jedno nie masz żadnej literki za numerem głowicy? bo to również praktyka VW/AUDI czyli wprowadzanie oznaczeń literowych przy zmianach.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________ja w poniedziałek zapytam jeszcze kumpla o tą głowicę może coś się uda załatwić używanego w dobrym stanie. tobie potrzeba prawej czyli od strony kierowcy czy pasażera?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie są takie same. Lewa i prawa się różnią nie pasują zamiennie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To strasznej tragedii nie ma. Głowicę będziesz oddawał do regeneracji czy kupujesz nową?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to Arturoo lista niestety się wydłuża kupowałeś już wałki i hydraulikę? Jak można wiedzieć to ile dałeś?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok nie ma sprawy to dzwoń- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:27_________________________________________________KFX jak będziecie potrzebowali pomocnej dłoni to daj znać chętnie pomogę a przy okazji zobaczę jak to się robi.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
respect Arturoo jak widać masz jeszcze co robić w swojej furce Ale z drugiej strony ty w aucie co wyciągnie 320 ?? To w bagażniku będziesz musiał wozić całą wytwórnię alku :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jest ciężki temat ja hydrauliki wymieniłem na orginalne z ASO i śmigały bez żadnych problemów jeszcze 2 lata przez które zrobiłem jeszcze 50 000km.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:32_________________________________________________potem sprzedałem auto[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:33_________________________________________________ale VW ogólnie części dostaje od jakiegoś producenta który bije ich logo mało co robią sami. Jedyne części które na pewno robią sami to wałki one są produkcji VW/Audi. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.