Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Dzieki równiez panocki KFX jak zmienisz oponke to ja tez się piszę
  2. ktoś bedzie na tym spocie w tak piękny wiosenny dzień?
  3. po czym to wnosisz ?? Widziałeś by choć raz ktoś zaoferował inny dzień niż środa ?? Dla mnie środa to taki sam dzień jak niedziela bo pracuję 7 dni w tygodniu . Więc równie dobrze mogę grafikowo tak trafić ,że w niedzielę też mi nie będzie pasowało....,a z założenia nie będę jeździł...bo jak mogę tylko (patrz praca ) jadę z dzieckiem na wieś do Teściowej . Można zrobić ankietę ....nie mówię nie Wczoraj był spocik w Żorach....było wpaść . Żeby zebrać starą ekipę w Nałężu trzeba "akcję sms" robić....czyli to wychodzi bardziej ode mnie niż od chętnych ....coś więcej muszę dodać ? A ty w ogóle co tyle pracujesz?? Na nowy Karton zbierasz czy spłacasz jeszcze stary??
  4. #Przemo# odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak już tym jest tak wielki problem dla ciebie weź ten numer lampy do tego VIN niech ci żona poda i zadzwoń do pierwszego ASO jakie znajdziesz na googlach i po sprawie powiedzą ci co ty tam masz a odkręcenie lampy to masz 4 śruby do odkręcenia, moja kobieta (która nie ma pojęcia o mechanice) podając jej przez telefon co ma zrobić, z niemowlakiem na rękach sobie z tym poradzi, trochę więcej wiary w możliwości manualne żony ale z drugiej strony jak ty chcesz ściągać zderzak żeby żarówkę wymienić to jak czegoś nie wiesz a tutaj nikt ci nie chce odpisać lub nie uzyskujesz wyczerpującej dla ciebie odpowiedzi to włącz kolegę Google lub koleżankę Szukajkę na forum i sobie znajdź co cie interesuje wydaje mi się że to nie jest takie trudne tym bardziej jeżeli chodzi o demontaż lampy.
  5. KFX poślij mi twojego maila w sprawie naszej strony co gadaliśmy
  6. Te cfaniak mnie to jest obojętne dajcie znać na kiedy ten grill
  7. Siemanko Panocki Smerfie może ten gril tak 17tego w piątek żeby sie coś napić a nie tak w środku tygodnia o suchym pysku siedzieć
  8. wyblakł na moje życzenie do tego co Przemek doradzał to warto jeszcze dodać -polizanie szyby w miejscu naklejania Ja tam już w twoje preferencje nie wnikam
  9. Tak na przyszłość to zanim je nakleisz naklej je sobie na dżinsy i kilka razy przyklej i odklej dopiero po tym na szybę drobinki materiału sprawią że potem bez śladu odejdzie ci winieta A na zerwanie to albo ciepło albo drapanie i jakiś rozpuszczalnik
  10. #Przemo# odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    nie obraź się ale taki sam jak miałeś teraz wyjmij żarnik i zobacz jaki teraz jest zamontowany i zamów taki sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.