Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szał postów widzę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tutaj zadzwoń http://www.zajac-lak.com.pl/- Bixenon Xenon od A do Z
Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś różnica w przetwornicy pod D2S z ta pod D1S czy wystarczy same kable przelutować?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tylko przy tym wycinaniu tej dziury w parkanie to przy Marka rozmiarach to musiała być brama wjazdowa otwarta na oścież a tego czołgania po ziemi też sobie nie wyobrażam raczej ktoś go "kulał"- Bixenon Xenon od A do Z
przypuszczenia bo zbadaniu tego całego g..na są następujące w lampach spaliły się/przestały działać przetwornice ori pod D1S i któś "inteligentny" zamiast poszukać takich samych jak w ori wkleił pod D2S z kablami i potem żeby sie to trzymało w koszyku na żarnik D1S przywiązał żarniki drutem!! Na szczęście lampy nie parują i to jedyny powód dla którego je zostawiłem, zorganizowałem sobie już mocowanie żarników tak jak to przewidział producent i odbłyśniki też są w bardzo dobrym stanie dlatego się z tym trochę pobawię. Już sobie zorganizowałem przetwornice i kable pod D1S czyli wróci wszystko do serii. Ale fantazje trzeba mieć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Bixenon Xenon od A do Z
u mnie to wyglądało tak co niektórzy mają po prostu fantazję dla wyjaśnienia przeróbka D1S na D2S- Bixenon Xenon od A do Z
tak próbowałem efekt zawsze taki sam w przyszłym tygodniu zajadę do kumpla i podepnę inną przetwornicę i zobaczymy co jest grane- Bixenon Xenon od A do Z
tak tylko dlaczego na jakiejś gownianej chińszczyźnie działa a na Osram juz nie i tylko ta jedna lampa. ale w sumie warto sprawdzić a jest ktos kto mi moze użyczyć na chwilke dzieki za podpowiedz.- Bixenon Xenon od A do Z
dzieki wielkie czyli mam D1S witam panocki Jak by ktoś był zainteresowany mam na zbyciu oryginalny żarnik D1S kupiłem hurtowo akurat kumpel miał na zbyciu oddam w dobrej cenie. Info na PW Panowie HELP Kupiłem nowe żarniki OSRAM. Prawa lampa świeci bez problemu lewa niestety świeci jedynie przez jakieś 30 sekund po czym mi wyłącza ją i wywala błąd spalonej żarówki. po wyłączeniu świateł i odpaleniu ich jeszcze raz świeci znowu tylko przez 30 sekund. zamieniłem żarniki znowu to samo lampa prawa świeci bez problemu lewa przez 30 sekund po czym ją wyłącza. Najlepsze w tym jest to że jak założyłem do lewej lampy stary żarnik NO NAME (zmieniałem bo już świecił bardziej na żółto niż biało-niebiesko) lampa świeci bez problemu cały czas. Ktoś już miał takie cóś u siebie zna jakieś rozwiązanie tego problemu??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja to w BB już mam jednego chętnego do zostania gwiazdą jeździ max 70 po mieście ale w milach- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema rezacze To nie szło w parze tak jak już wcześniej pisał Arturoo w podłokietniku masz na kablu nie montowali od razu w zestawie z BT u mnie też tak było że miałem przystawkę mikrofon a BT brak Tylko uważaj bo nie każdy moduł działa tak jak należy, nie wiem dlaczego ale pierwszy co miałem "odłanczał" mikrofon średnio co 4 dni / 10 rozmów jedna po drugiej i trzeba byłu mu odciąć prąd na minutę żeby się zresetował i potem znowu działał normalnie, po wymianie na inny działa bez problemu Tylko jeden GAMOŃ miał mi już 2 tygodnie temu zakodować nowy moduł do sterowania z kierownicy- Bixenon Xenon od A do Z
tak tylko na zarniku debil jak przytwierdzal zarniki to żeby lepiej dolegaly zakleil ich tylna czesc nakas skorzana podkladka i nic nie widac a na żarówce nic nie pisze. moze macie info co tam najlepiej działa bo i tak planowałem zakup obu nowych. P.S. Żeby nie bylo obie strony są tak samo "przymocowane" ori druciki do zamontowania zarnikow juz mam tylko co tam najlepiej włożyć muszę sie dowiedziec.- Bixenon Xenon od A do Z
witam Panocki kupiłem nie dawno i zamontowałem lampy BIxenon w zamian za zwykłe "świeczki" co były seryjnie. Lampki super, nie parują (bez niczego przejechałem trase 2500km do Danii w śnieżycy, ulewach i testując je na myjkach ćiśnieniowych, nic nie paruje), świecą całkiem całkiem, jest tylko tak że żarniki zamontowane kupiłem razem z lampami i lewy świeci gorzej i na żółto, a prawy mocno i na niebisko/biało (tak jak xenon powinien ) Niestety jakiś debil nie miał albo i zgubił te druciki którymi się mocuje żarniki i przywiązał je na drutach tak żeby się całość trzymała na miejscu. Konkludując mój wywód, czy możecie mi napisać jaki żarnik montowany jest do Bixenona? jak trzeba to wieczorem mogę wkleić zdjęcia jak to teraz wygląda. Z góry dzięki za info- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w wekkend zrobiłem sobie "wypad" do Danii wszędzie wali sniegiem a tylko w PL nie odśnieżone masakra jakaś, a A1 z Gliwic do zjazdu na Żory to ostatni raz pług w zeszłym roku widziała. znowu drogowców zima w lutym zaskoczyła- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty akurat to tutaj ekspertem powninieneś być Chociaż ty Arturek to się nie pierdzielisz od razu nowy silnik kupujesz- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Cześć według specyfikacji umieszczonej na tej aukcji są dokładnie takie same jak te z KROSNO ALE jak długo to będzie działało to nie wiem decyzja należy do ciebie, ja osobiście bym tego nie kupował, KROSNO nie jest aż tyle droższe żeby oszczędzać te pare plnów a już kilka razy taka fałszywa oszczędność mi sie odbiło czkawką ALE do odważnych świat należy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.