Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Dzięki
  2. Chyba sam to zrobię , bo Ci mechanicy to jakiś dramat , online mi mówił że musi to zrobić
  3. Czy możecie podpowiedzieć jak cofnąć te tłoczki w b9? Mi mechanik powiedział że musi podpiąć komputer i zrobić to online, chce za same podpięcie komputera 200zł .... coś tutaj ewidentnie nie pasuje..... Chyba normalnie VCDS-em tylko w jakie grupy wejść? może mu podpowiem coś....
  4. Czy lampy w a5 f5 po lifcie są takie same w sportback i coupé? Oraz czy po lifcie aby włożyć do przedlifta trzeba zmieniać kostki i czy jaki sterownik to obsłuży? Bo jestem pewny że kodowanie jest inne...
  5. dawid195a odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Też tak bym zrobił, licencje na audi Connect wykupiłem na jakiś czas i powiem że kuleje trochę : czasem błąd logowania , czasem błąd serwera (jeśli chodzi o pogodę czy info) . Jeśli chodzi o sterowanie smartfonem ok(czyli ta tańsza) Więc dla widoku z satelity na mapach , nie opłaca się.
  6. dawid195a odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    To samo tyczy się widoku satelitarnego , mapy będą identyczne, to tylko nakładka wizualna , czy pomocna to sprawa wątpliwa. Oczywiście jeśli w moim przypadku mamy licencje Audi Connect.
  7. dawid195a odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Moim zdaniem gra warta świeczki jeśli macie MIB2 z prockiem Nvidia , i oczywiście wtedy nie macie podniesionego softu do najnowszego (MIB2). Ja z racji tego że mam nowszy procek , wybrałem aktualizację jednostki do najnowszej wersji i widok satelitarny (podobno gorszy).
  8. Jak w załączniku mapki 2022 na pokładzie i nie tylko , dzięki @H4mm3R
  9. OK wszystko w temacie ,dzięki Panowie
  10. A jak mi wyświetla jak na tym co wrzuciłem wersję map 2020-2021 to znaczy że mam takie mapy wgrane rozumiem ?
  11. Rzeczowo i na temat , dzięki Klocki zamówione ATE tylko teraz wymiana, a na przegląd do ASO pojadę na np 1000km. Jak wymienię klocki komunikat sam zniknie bez kasowania błędu ?
  12. Witam , Panowie mam szybkie i chyba proste pytanko do Was, jeśli mam gwarancje audi w ASO , zbliża mi się przegląd przy 60K (za 1400km) a w miedzy czasie (teraz) wyskoczył komunikat o wymianie okładzin hamulców przód to czy mogę wymienić sam sobie klocki na własną rękę i potem jechać normalnie na przegląd do ASO , czy stracę gwarancje ?? Z góry dzięki za info
  13. Ok teraz kontakt do @Deniro lub @H4mm3R gdyż mam z nim też kontakt a powinien ogarnąć temat.Aha tak lokalizacja to Przeczyce , a licencje wykupiłem narazie na miesiąc dla testów
  14. Znalazłem takie mam info: 2D6882C9-8AC7-401E-945F-3AC078BEFD2A.heic 1D1FDD2F-318C-42B7-A7FE-640E0C3E2917.heic
  15. Ok jak wywołać to menu o którym piszesz, serio nie potrafię , aktualna wersje wyświetliłem mmi: 9B091464-1D33-4860-8D79-9579B4EB354A.heic
  16. Tak wiem jakie są usługi na żądanie w audi connect ,wykupiłem obie i działają. (nie ma darmoszki już) Zastawiam się z mapami ...tylko czyli jak mam nawet wykupione usługę Audi connect Navigation & Infotainment to mogę mieć stare mapy i będzie ona chodzić na moich starych mapach ? Mapy mogę sobie tylko zaktualizować w aso ? (btw. ciekawe ile chcą) Jasne zrobię fotkę popołudniu jednostki i wyśle tutaj.
  17. Witam , mi też udało się uruchomić Connect Audi u siebie , A5 2018 rok ,niestety licencja na connect była do czerwca czyli na 3 lata, Pani z infolini nie chciała przedłużyć za free , więc pozostało wykupić przez apke Myaudi ale uwaga na stronach zagranicznych( u nas usłga dalej nie działa). Mam pytanie odnośnie google earth , mam 2018 rocznik i nie działa mi (ktoś pisał że powinno obsłużyć) , a drugie pytanie jak to jest z tymi mapami , jeśli mam audi connect aktywne to oznacza że mam najnowsze mapy ? (jak klikam zaktualizuj mapy w audi connect to piszę że jest nowsza tylko Niemiecka do pobrania... .Co w wypadku jak nie wykupię connect na następny okres , zostaną mapy offline ale jakie?
  18. Mam to samo od 2 miesięcy .. .co jest grane wcześniej wszystko działało , mój tel to iphone 6s.... Pewnie akutalizacja iphona coś pozmieniała .
  19. Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI O, to coś nowego się dowiedziałem dzisiaj Każde B8 czy też A5 ma taką funkcję czy trzeba sprawdzić jakie się ma lustra składane eektrycznie czy też nie ? Jak masz orginalnie założone przez fabrykę to masz dolne położenie na gałce , przy montażu nie musisz tego robić by działały .
  20. Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI
  21. Noi gites foty , golf marnie wygląda przy tej audi
  22. Podejdą jak przełożysz mocwania , ja miałem z a4 b8 lustra i przekładałem mocowania do moich aby były składane
  23. Na fotce faktycznie tak wyszło ,normalnie jest bardziej niebiesko...
  24. Mały update , po paru godzinach walki .... i kilkunastu dniach kompletowania części A tutaj jeszcze 3 stare shooty :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.