Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 ASB] czarna mamba i czerwony karmazyn
Piękna furmanka , skóra mogłaby być cała czarna, ale nie ma źle. Graty za wyposażenie ,kolor i sedan.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Ja wogóle za rantami nie przepadam, nie do takiej fury, te koła na nieee
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dołączam się do pytania , niezły bajer
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Graty za s-line zewnętrzny i wewnętrzny :gwizdanie: Jak juz ten wzór fel to jednak poszedłbym w 19' conajmniej. Teraz możesz modzić silnik
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
ale inne gryyle
-
[ALL B7] A4 B7 :)
Jest konkret , zlikwidowałbym tylko ten pion chrom w grillu całkiem ,tylko OOOO srebrne zostawił
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kilka fot z dzisiaj :>
-
[B7 BPW] Black A4 2.0TDI Avant
A się czepiacie plam , pobrudzily sie hehe Nie no spoko fura , i słuszny kolor, gratulacje.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Nic nie przyciera, komfort jest spoko, ale wiadomo że trzeba uważać przy takim profilu ...
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Fele wrzuciłem 3h temu ,przejechałem moze z 20 km i jest w miare, pojeżdże dłuzej i dam znać.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Same springi H&R na seryjne amorki.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Mały update, doszła felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył.
-
[ALL B5] Kratka halogenow S4
Mam te kratki co chcesz ,czyli od polifta jeśli potrzebujesz chętnie tanio odsprzedam
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Usuniecie emblematów mi troche zajęło ,ale robiłem to delikatnie bo bardzo łatwo zrobić ryse na lakierze ,jak usuwałem klej banzyną ekstrakcyjną to było troche czasochłonne, jednak nic nie zostało i rzadnej ryski, cierpliwości...
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Przykej i będzie gitara, ja nie żałuje...
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Mi tam zawsze widziały sie te przednie lampy w b7, ale naczytałem sie żeby kupować ori. Fajna fura i kolor jedyny słuszny
-
[ALL B7] Chrom w zderzaku
Oklejałem swój chrom folią ala carbon 3M ,jest bardzo plastyczna i dobrze się kleji, może sa takie folie np. czarny mat.
-
[ALL B7] A4 B7 :)
Graty za za zderzak , napisz na PW ile dałeś jak mozesz
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
Robiłem to u siebie w b5 , i działało w miare. Jednak schowek powinnien być izolowany.
-
[ALL B5] Audi S4
A gdzie najnowszy mod? , wrzucaj foto :gwizdanie:
-
Wentylator od klimatyzacji w A4 B5 nie włącza się
Spoko ale jest mowa o b5 ,a wiem że tam nie ma tego sterownika do wentylatorów....
-
[B6 AWX] Klima nie działa
Moim zdaniem jakaś nieszczelnosć w układzie i brak czynnika. Ale to może wypowiedzą się też inni....
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Widać że to tajemnica skoro fot nie ma...
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Jest zaje... a nie dobrze
-
[ALL B6] Gałka zmiany biegów
kapselek jest demontowalny ale nie występuje osobno (stąd ASO go nie znajduje). istnieje jedynie możliwość przełożenia z jednej gałki do drugiej co sprawdza się przy podmienie na gałkę od S3 (patrz osobny wątek na forum w dziale zrób to sam jeśli mnie pamięć nie myli) Dokładnie tak , nie jest klejony ,da sie go wyjąć i przełożyć, po małych przeróbkach też wchodzi do gałki s-line.