Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Piękna furmanka , skóra mogłaby być cała czarna, ale nie ma źle. Graty za wyposażenie ,kolor i sedan.
  2. Ja wogóle za rantami nie przepadam, nie do takiej fury, te koła na nieee
  3. Graty za s-line zewnętrzny i wewnętrzny :gwizdanie: Jak juz ten wzór fel to jednak poszedłbym w 19' conajmniej. Teraz możesz modzić silnik
  4. Jest konkret , zlikwidowałbym tylko ten pion chrom w grillu całkiem ,tylko OOOO srebrne zostawił
  5. A się czepiacie plam , pobrudzily sie hehe Nie no spoko fura , i słuszny kolor, gratulacje.
  6. Nic nie przyciera, komfort jest spoko, ale wiadomo że trzeba uważać przy takim profilu ...
  7. Fele wrzuciłem 3h temu ,przejechałem moze z 20 km i jest w miare, pojeżdże dłuzej i dam znać.
  8. Same springi H&R na seryjne amorki.
  9. Mały update, doszła felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył.
  10. Mam te kratki co chcesz ,czyli od polifta jeśli potrzebujesz chętnie tanio odsprzedam
  11. Usuniecie emblematów mi troche zajęło ,ale robiłem to delikatnie bo bardzo łatwo zrobić ryse na lakierze ,jak usuwałem klej banzyną ekstrakcyjną to było troche czasochłonne, jednak nic nie zostało i rzadnej ryski, cierpliwości...
  12. Przykej i będzie gitara, ja nie żałuje...
  13. Mi tam zawsze widziały sie te przednie lampy w b7, ale naczytałem sie żeby kupować ori. Fajna fura i kolor jedyny słuszny
  14. dawid195a odpowiedział(a) na Miciu temat w Audi A4 B7
    Oklejałem swój chrom folią ala carbon 3M ,jest bardzo plastyczna i dobrze się kleji, może sa takie folie np. czarny mat.
  15. Graty za za zderzak , napisz na PW ile dałeś jak mozesz
  16. Robiłem to u siebie w b5 , i działało w miare. Jednak schowek powinnien być izolowany.
  17. A gdzie najnowszy mod? , wrzucaj foto :gwizdanie:
  18. Spoko ale jest mowa o b5 ,a wiem że tam nie ma tego sterownika do wentylatorów....
  19. Moim zdaniem jakaś nieszczelnosć w układzie i brak czynnika. Ale to może wypowiedzą się też inni....
  20. Widać że to tajemnica skoro fot nie ma...
  21. Jest zaje... a nie dobrze
  22. kapselek jest demontowalny ale nie występuje osobno (stąd ASO go nie znajduje). istnieje jedynie możliwość przełożenia z jednej gałki do drugiej co sprawdza się przy podmienie na gałkę od S3 (patrz osobny wątek na forum w dziale zrób to sam jeśli mnie pamięć nie myli) Dokładnie tak , nie jest klejony ,da sie go wyjąć i przełożyć, po małych przeróbkach też wchodzi do gałki s-line.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.