Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gałka zmiany biegów


maf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie czy kapselek na gałce ten z chromowaną obwódką i cyframi oznaczającymi poszczególne biegi jest zdejmowalny i wymienialny? Mam odprysk chromu na tej obwódce i chciałbym to wymienić bo trochę mnie już denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć się da ale z tego co kojarzę jest on wklejany.. A kupić to raczej nie kupisz, bo też szukałem i kupiłem nową gałkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś byłby tak dobry i sprawdziłby w Etce jak to wygląda w B6 2003r. Skoro da się zdjąć to może można kupić w ASO. Mieszek i samą gałkę poza tym nieszczęsnym chromem mam w dobrym stanie więc wymiana całości jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kapselek jest przyklejany na 100% mi się odkleił ostatnio.Też mam go lekko przytartego ale przełożę ze starej gałki prawie wcale nie używanej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten chromowny oring jest chyba nie wymienialny, ew. nowa gałka( w ASO przynajmniej nie mogli znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten chromowny oring jest chyba nie wymienialny, ew. nowa gałka( w ASO przynajmniej nie mogli znaleźć)

kapselek jest demontowalny ale nie występuje osobno (stąd ASO go nie znajduje). istnieje jedynie możliwość przełożenia z jednej gałki do drugiej co sprawdza się przy podmienie na gałkę od S3 (patrz osobny wątek na forum w dziale zrób to sam jeśli mnie pamięć nie myli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten chromowny oring jest chyba nie wymienialny, ew. nowa gałka( w ASO przynajmniej nie mogli znaleźć)

kapselek jest demontowalny ale nie występuje osobno (stąd ASO go nie znajduje). istnieje jedynie możliwość przełożenia z jednej gałki do drugiej co sprawdza się przy podmienie na gałkę od S3 (patrz osobny wątek na forum w dziale zrób to sam jeśli mnie pamięć nie myli)

Dokładnie tak , nie jest klejony ,da sie go wyjąć i przełożyć, po małych przeróbkach też wchodzi do gałki s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso wystepuje cala galka z mieszkiem, do s-line (perforowana) 425! :wallbash:

właśnie dlatego taką popularnością cieszy się swap na gałkę od S3. ORI są dostępne za ok 130 złotych, nowe oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wymienic samego kapselka :good: - jest przyklejony - mozna go wypchac od zewnetrznej strony, tylko slamazarnie sie oddziela - nic na sile tylko cierpliwie - jak z kobitkami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAstosowałem patent o A3,ale nie przekładałem ramki, tylko sama gałkę(skórę mam ok,poza tym z otworem na blokade skrzyni)skóra do gały przyczepiona jest plastikowym zatrzaskiem 130 zyli,7,5minuty pracy, a efekt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...