Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Tylnia klapa s-line. Tak musze nagrać jakiś filmik jak odjeżdża auto, na tym filmiku to malo widać szczerze mówiąc. Z wydechu został tylko końcowy, tak to sama rura jest. Nie jest głośno, myślałem że będzie głośniej...
  2. Zrobilem w niej dwie diody czerwone po 12V rozpraszajace światło co daje efekt czerwonej lekkiej poświaty na tylnich siedzeniach, z tego co wiem to było coś podobnego ori w RS4. Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy
  3. Z allegro dokładka Całkiem inny zdeś teraz jest [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:03_________________________________________________Taka mała zmiana raczej na plus Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011: I kilka nowych fotosów: [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:35_________________________________________________31.09.2011 Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) :
  4. za***iście się prezenci RNS-E, tylko drążek do biegów wydaje sie jakis dlugi ... Lampy tylne też wporzo, dużo lepiej
  5. Faktycznie mega dużo jak za zderzak , tak myślałem ze za 1,5k się wyrwie jak pisze Ponior
  6. Foty kox jestem pod mega wrażką, szacun
  7. Piękny zderzak , graty. Napisz mi PW ile z ciekawości za niego dałeś
  8. Zdjęcia słabe ale i tak fura zajebioza
  9. Zdejmowałem, nie da się inaczej jak chcesz to dokładnie zrobić
  10. Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.
  11. Montowałem na klej montażowy Sodual , siedzi i ani drgnie http://www.ceneo.pl/1643198
  12. Z tych dwóch w tym rozmiarze to avus zdecydowanie lepszy , OZ za mały optycznie się wydaje, bez dwóch zdań.
  13. Chromy w carbon , i opcja z felami RS6 bardziej mi leży , ogólnie graty
  14. Niestety to raczej nie byłem ja. :gwizdanie:
  15. W 19'' tez nie ma efektu taczki , w b7 :gwizdanie:
  16. A Bexa może jeszcze załatwić komplet za 420 zeta ?? To była jedyna okazja, sam bym wziął kilka kompletów, zaraz pytałem się czy ma więcej, niestety nie
  17. Dzięki za opinie , postaram się
  18. Użyłem 2 preparatów: Ultimate Compund+Tech Wax 2.0 , po każdym polerka ręczna
  19. Kuracja Meguiarsem , jakieś 5h pracy ale było warto, najpierw poszedł Meg’s na głębokie rysy ,potem polerka, dalej TECH Wax 2.0 i polerka :
  20. ładnie ładnie , najsss , też musze kupic bagażnik na dach ale to na zime.
  21. Mi też się podoba ta fela , jedyna ładna ze szprycho-podobnych.
  22. Bardzo dobrze że nie wział RS6 II , graty za najlepszy wybór wzoru, jest super
  23. Rotory są piękne ale w B8 , dobry gust

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.