Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Tylnia klapa s-line. Tak musze nagrać jakiś filmik jak odjeżdża auto, na tym filmiku to malo widać szczerze mówiąc. Z wydechu został tylko końcowy, tak to sama rura jest. Nie jest głośno, myślałem że będzie głośniej...
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zrobilem w niej dwie diody czerwone po 12V rozpraszajace światło co daje efekt czerwonej lekkiej poświaty na tylnich siedzeniach, z tego co wiem to było coś podobnego ori w RS4. Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Z allegro dokładka Całkiem inny zdeś teraz jest [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:03_________________________________________________Taka mała zmiana raczej na plus Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011: I kilka nowych fotosów: [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:35_________________________________________________31.09.2011 Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) :
-
[B6 AWX] - Sprzedane
za***iście się prezenci RNS-E, tylko drążek do biegów wydaje sie jakis dlugi ... Lampy tylne też wporzo, dużo lepiej
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Faktycznie mega dużo jak za zderzak , tak myślałem ze za 1,5k się wyrwie jak pisze Ponior
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Foty kox jestem pod mega wrażką, szacun
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Piękny zderzak , graty. Napisz mi PW ile z ciekawości za niego dałeś
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
Zdjęcia słabe ale i tak fura zajebioza
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Tak też sądze
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zdejmowałem, nie da się inaczej jak chcesz to dokładnie zrobić
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dokładka Cupra R 28.07.11 :
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Montowałem na klej montażowy Sodual , siedzi i ani drgnie http://www.ceneo.pl/1643198
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Z tych dwóch w tym rozmiarze to avus zdecydowanie lepszy , OZ za mały optycznie się wydaje, bez dwóch zdań.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Chromy w carbon , i opcja z felami RS6 bardziej mi leży , ogólnie graty
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Niestety to raczej nie byłem ja. :gwizdanie:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
W 19'' tez nie ma efektu taczki , w b7 :gwizdanie:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
A Bexa może jeszcze załatwić komplet za 420 zeta ?? To była jedyna okazja, sam bym wziął kilka kompletów, zaraz pytałem się czy ma więcej, niestety nie
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dzięki za opinie , postaram się
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Użyłem 2 preparatów: Ultimate Compund+Tech Wax 2.0 , po każdym polerka ręczna
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kuracja Meguiarsem , jakieś 5h pracy ale było warto, najpierw poszedł Meg’s na głębokie rysy ,potem polerka, dalej TECH Wax 2.0 i polerka :
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ładnie ładnie , najsss , też musze kupic bagażnik na dach ale to na zime.
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Mi też się podoba ta fela , jedyna ładna ze szprycho-podobnych.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Bardzo dobrze że nie wział RS6 II , graty za najlepszy wybór wzoru, jest super
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Rotory są piękne ale w B8 , dobry gust