Treść opublikowana przez dawid195a
-
[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)
Ładna furmanka , wrzuć bixa , co do kół to ja widze tam srebrne , gratki za guattro
-
[B7 BRB]Problem z rosnącym hamulcem,pompa abs?
Mam pytanie gdzie na śląsku można odpowietrzyć pompe ABS-u ? , wiem że jest potrzebny kabel po Canie i za pomocą Vaga się to robi. Przy wymianie hamulców wypadł mi tłoczek i wyciekł płyn, odpowietrzałem hamulce kilka razy,nawet urządzeniem Ate, ale dalej na włączonym silniku jak podpompuje pedałem to rośnie... Jakieś pomysły? Abs i esp działa bez zarzutu tylko to że hamulec bierze mi w połowie oraz że rośnie mnie zastanawia
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Jakbym miał wymienać na angelsy to zostawiłbym te zwykłe co masz, co ori to ori ,nie raz się juz przekonałem.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Usunięte emblematy z klapy i polerka kominów UP
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Klapa jest z przetłoczeniem ,w sumie nie wiem jak ją montowali, oglądałem dużo b7 i niektóre miały niektóre nie jak np. ta http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-2-0-tdi-limuzyna-f-vat-C15936964.html A jak ktos wymienił to ok, ta mi się bardziej podoba. Korby z tyłu no niestety ,kaszana. Oszczędzają jak się da widze, albo jakiś gościu w salonie poprostu nie chciał takiej opcji.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Następna a4 , ściągnieta z Belgi, rok 2007,silnik BRB , z dodaktowych opcji ma: -kiera w skórze i multifunkcji -fabryczny autoalarm -luterko wsteczne fotochrom -grzane stołki -coming/leaving home -czujnik deszczu i zmierzchu -skóra -RNS-E -kolorowy fis Pare lepszych fotek z kariery mojej b7 na początek bo tych niżej nie widać miniatur po przeprowadce: I wątek pokoleji : Na pierwszy rzut zrobiłem hamulce, przetoczone przednie tarcze, wymieniony płyn na nowy ate, wszystkie zaciski pomalowane w czerń, odgrzybiłem klime i wymieniłem filtr kabinowy oraz pierwszy mod to białe podświetlenie blachy: Kolejny mod, usunięte emblematy z klapy i polerka kominów : Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju: Fotki lepszej jakości : Gałka biegów S-line: Springi czarne H&R – 35 : Mały update, doszła wlepa a4 i felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył. Kuracja Meguiarsem , jakieś 5h pracy ale było warto : Dokładka Cupra R 28.07.11 : Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011: I kilka nowych fotosów: 31.09.2011 Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) : Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy 06.09.11 Montaz wskaźnika ciśnienia doładowania AUTO GAUGE PEAK 4.10.11 Przygotowania na zime : wymienione wszystkie filtry + olej , przymierzony bagażnik dachowy+box, wycieraczki gumowe onboard: MR motors 28.10.11 program by Rogalotti : 140ps 344Nm to max co można było uzyskać z tego turbo,Witek mówił że trubo awx i wykreca na min.160ps. Audi na zimowym setupie 15.12.2011 : Dokładka tył s-line 29.02.12: Dziś wleciały letnie i dystans 13mm przód, 20mm tył, jest dużoo lepiej . Przy okazji karcherem + piana aktywna wymyte nadkola, pomalowane zaciski, na oponach Brillance , i nowe wycieraczki boscha
-
[ALL B5] Audi S4
Leczą się :gwizdanie:
-
A3 Sportback / S3 Body kit
Moje też ,dodałeś koksu tym zdesiem z tyłu :gwizdanie: Musze ocenić na żywo
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gratulacje , to jest konkret fura
-
[B5 AAH] Czerwone quattro
Lampki które wysłałes jak najbardziej ok ,czarny środek w modzie i jeszcze kierunek usa, ale cena nie mała, zwykłe depo w chromie masz za ok 450zł nówki. Co do instalacji to jak pisali w dziale warsztat opisane, sonary maja końcówki z przedlifta, wiec musisz torche przerobić ,ale spokojnie jest to do ogarnięcia.
-
[B5 AAH] Czerwone quattro
Foty się nie wyświetlają większe ,popraw je ... Uważam że zderzak najlepszy jaki moze być ,duży plus za to , co do lamp jesli to sonary to badziew jakich mało, wymien za małą kase na depo.
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
co ty naliczają odsetki... pewnie już masz z 1000zł... Hehe była lipa , kiedyś w tv mówili o tej stronce że naciągacze.
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Dostałem to samo rok temu jakoś , olałem ciepłym moczem , naciągaja cwele ludzi tylko
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Kawał suczy , ogólnie wszystko ładnie współgra ,jedynie co to luterka w kolorze lepsze
-
[ALL B5] Audi S4
Uważam że wynik ok , możesz zapodać nowy soft teraz spokojnie.
-
[ALL] Co myślicie o tych felgach?
Felga jest konkretna teraz dowiedz się o firmie i jak z wytrzymałością, napewno spasuje do twojej fury. A w tej b6 ta fela jest w conajmniej 19' więc weź poprawke że chcesz kupić 17'
-
[B5 ADP] Nie można uruchomić silnika
Ja miałem problem z odpalaniem i duszeniem silnika 1.6 ADP +gaz,zaraz po odpaleniu ,na vagu nie było błedów. Długo dochodziłem czemu słabo pali i się dusi, było to spowodowane instalacją gazową i złą regulacją, po odłączeniu aq i resecie ecu benzyny wszystko wróciło do normy ,aż do ponownego przełączenia na gaz(był zle ustawiony)
-
[B5 ADR] Klakson raz działa raz nie
Ja w tym tygodniu walczyłem z klaksonem i u mnie awarią było brak masy na kolumnie ,pobiłem pierścień na kolumnie i klakson działa.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja będe czekał aż spadnie snieg, troche ryzyko ale nie widzi mi się jazda na stalówkach ;(
-
[B5 AFN] Taka se Audiczka 18" CR et 60
Fajne autko ,kolor wporzo , ale lampy przednie mi nie leżą
-
[B5 AVG] Brak reakcji pojazdu po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu
Jeśli to przegub zewnętrzny to koszt jakieś 200zł lobro , do tego robota z 50 zł. Ale to by ci stukał wcześniej,więc byś wiedział.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Piękna b6 , kolor najlepszy i do tego sedan Niech służy bezawaryjnie ,pozdro
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Mi nic nie schodzi po 2 latach więc maluj śmiało , fajna furka zadbana
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Spoko foty, auto znane , pomodził byś coś nowego ... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
Wypas kiera , i kubły, fajne koło. Popraw jeszcze tłumik i wypoleruj końcówki ,razi to w oczy.