Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Taka se Audiczka 18" CR et 60

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam może i ja się pochwale...

Audiczek rok 96. AFN 168 KM 351 Nm

kolektor AWX wtryski 0,216 Fratelli

dolot polerowana Kwasówka

wydajniejszy intercooler

zawias weitec -30 -30

felgi CR 18" et 60 dystans 25 mm

zegary boost i tem oleju

i takie tam... :rolleyes:

http://img835.imageshack.us/img835/1489/p1050261u.jpg

http://img830.imageshack.us/img830/1784/p1050262.jpg

http://img810.imageshack.us/img810/783/p1050264.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/3594/54507901.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/3872/p1050269.jpg

Opublikowano

Witam może i ja się pochwale...

Audiczek rok 96. AFN 168 KM 351 Nm

kolektor AWX wtryski 0,216 Fratelli

dolot polerowana Kwasówka

wydajniejszy intercooler

zawias weitec -30 -30

felgi CR 18" et 60 dystans 25 mm

zegary boost i tem oleju

i takie tam... :rolleyes:

http://img835.imageshack.us/img835/1489/p1050261u.jpg

http://img830.imageshack.us/img830/1784/p1050262.jpg

http://img810.imageshack.us/img810/783/p1050264.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/3594/54507901.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/3872/p1050269.jpg

wrzuc fotki w watek

PS zaraz za niektore rzeczy Cie zjedza :decayed:

Opublikowano

...no...udam że tego nie widziałem :decayed:

Opublikowano

...no...udam że tego nie widziałem :decayed:

czyli co zapraszasz do b5b? :naughty:

Opublikowano

pójdziesz zaraz do kąta...ty zboczuchu :cool1::decayed:

Opublikowano
:polew: o kuurw@ i po co ja tu zaglądałem
Opublikowano

to jest rly A4?

Opublikowano

fajnie..ale po co te lampy z przodu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurde no sorry ale usunąć nie moge a nie wiem jak przenieś

Opublikowano

kurde no sorry ale usunąć nie moge a nie wiem jak przenieś

lampy usunac w bardzo prosty sposob, a gdzie przeniesc lapmy? najlepiej do smietnika :good:

Opublikowano

Fajne autko ,kolor wporzo , ale lampy przednie mi nie leżą :confused4:

Opublikowano
  • Autor

eeeee nie o lampki mi chodziło tylko o wątek... mnie się podobają kupiłem je ponad 2 lata temu :kox:

a jeśli chodzi o kolor to właśnie myśle nad zmianą ...chyba na śliwkowy :tongue4:

Opublikowano

Gdzie do battalionu :bicz:

Zapraszam do mnie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159111.0

A tak na serio:

Zmień te lampy i grill :thumbdown:

Poza tym :good:

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

Mody silnika na plus bo jakoś ten diesel powinien jeżdzic, ale lampy i ten znaczek na grillu to troche nie bardzo komponuje sie

Te lampy jeszcze ujdą, ale znaczek A4 z grila sciagnij :gwizdanie:

Poza tym jest OK

Opublikowano

Mody silnika na plus bo jakoś ten diesel powinien jeżdzic, ale lampy i ten znaczek na grillu to troche nie bardzo komponuje sie

Te lampy jeszcze ujdą, ale znaczek A4 z grila sciagnij :gwizdanie:

Poza tym jest OK

zostaw znaczek, wywal lampy :good:

Opublikowano
  • Autor

grill faktycznie przydałby się jakiś rasowy ale funduszy brakło ;(

ale jak będzie kasiorka to i grila się wymieni :naughty:

pozatym mocy mało...przydało by się jescze coś pokopać albo swapa zrobić :mysli:

Opublikowano

pozatym mocy mało...przydało by się jescze coś pokopać albo swapa zrobić :mysli:

wrzuć silniczek BKN i tyle :kox: do tego reszta potrzebnych gratów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.