Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Chcialem wam pokazac moja Srebrna a4.

Jest juz po lekkich zmianach ktore dokonal moj tata.

Mam nadzieje ze wam sie spodoba.

W najblizszym czasie moze wprowadze jakies zmiany:)

JvT10.jpgJwlXJ.jpgrLsxi.jpgQHb3r.jpg4pE4A.jpgQHRsS.jpg

Mam nadzieje ze zdjecia sie podobaja:)

W najblizszym czasie postaram sie zrobic jakas sesje:)

POZDRAWIAM

Dzisiaj znalazlem troszke czasu i dokonalem malych zmian.

41406445a22bab94med.jpg

f2960bab4aa663f2med.jpg

Narazie tylko te 2 rzeczy, ale jak bedzie chwila wolna bede robil reszte :naughty: :naughty: :naughty:

Doszlo kilka nowych gratow do mojej niuni. :naughty: :naughty: :naughty:

Carbon 3D:

DSC_0057.jpgDSC_0061.jpgDSC_0059.jpg

Nowe lampy do tyłu:

DSC_0042.jpgDSC_0032.jpg

Mała modyfikacja przednich lamp i kierunkowskazów bocznych:

DSC_0014.jpgDSC_0009.jpg

Powiekszenie Schwarz Pakietu:)) CZarny Dach i Lusterka Carbon:)

DSC_0389.jpgDSC_0393.jpg

Nowe kolka RS4 b7 19" 8,5J

DSC_0046.jpg

Zmiana kolek na wzór R8 19"

DSC_0079.jpg

Kolejna zmiana kolek RS4 B7 19" 8J

DSC_0110.jpg

:kox:

Pomalowane dekle silnika :>

DSC_0136.jpg

:kox:

Opublikowano

nie no furacz :good: :good: :good:

tylko pozazdroscic :)

Opublikowano

Ładna baza do modyfikacji. Gratuluje :notworthy:

Opublikowano

Całkiem niezła ogółem elegancko wygląda, tylko te alu mi nie pasują :mysli:

a tak poza tym to kozak :):notworthy:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 18:11_________________________________________________tzn te w podpisie co masz na zdjęciu są ok :)

Opublikowano
  • Autor

Tak alu sa do wymiany.

Moze niedlugo zawitaja jakies nowe:)

Opublikowano

Kupiłeś to auto od kogoś z tego forum? :) Bo skądś kojarzę tą fotkę z ta alfą, co masz w podpisie :mysli: I z tego co pamiętam to ten ktoś chyba rezał to body właśnie, ale to było kilka miesięcy temu, a może nawet ponad rok :mysli:

A nie doczytałem... To Twój tata ma konto na forum? ;) Czy coś pokręciłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak dokladnie moj tata ma konto na tym forum i to jego byla audi, a teraz trafila w moje rece:)

Opublikowano

Tak dokladnie moj tata ma konto na tym forum i to jego byla audi, a teraz trafila w moje rece:)

czyli jednak moja pamięć jeszcze jako tako funkcjonuje :)

Graty dobre mody :good: Teraz 18-19'' i może gwint do takiej felgi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Gwincik mam zalozony tylko furka niejest mocno obnizona:)

Brakuje mi tylko fajnych kulek ale mam nadzieje ze niedlugo beda:) :tongue4:

No i moze sie jeszcze jakies mody wymysli hehe:)

POZDRAWIAM

Opublikowano

zmien zdjecie w podpisie bo mod ci wywali

Opublikowano

niom :cool1:

Opublikowano

fajnego masz tate :decayed: autko tak jak koledzy pisali :kox: :kox:

Opublikowano

bardzo ładna furka :) felga oczywiście do zmiany :gwizdanie:

a taty seryjnie tylko pozazdrościć :>

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich ponownie dla tych co lubia ogladac filmiki to wrzucam moja audiczke i moja byla alfe:)))

Milego ogladania filmiki porobilem ze zdjec. :) :) :)

A tutaj filmik ja moja alficzka byla modyfikowana hehe :

Mam nadzieje ze wam sie spodobaja filmiki:) :) :)

POZDRAWIAM :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:kox: filmiki też świetne.

a ile ja bym dał za takie zderzaczki do mojego avancika :(

Opublikowano
  • Autor

Siemak a co myslicie nad tym jak bym pomalowal pokrywy od silnika:) ??

b106e9bbb2ce05ddmed.jpg

Ale zastanawiam sie zy tych napisow niedac na czarno??

Co wy na to?

Opublikowano

no nawet nawet o ile to bedzie czerwona perla :decayed: napisy zostaw srebne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.