Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak od M3 to pewnie cena kosmos :gwizdanie:

Opublikowano

to muszę rozglądnąć się na allegro może coś się znajdzie :) bo wygląda to :kox:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 11:07_________________________________________________ciekawe czy od B6 by przypasiło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz może być za długi i czasami nie zgrywać się z klapą. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jeśli dobrze widzę to ten u Ciebie jest delikatniejszy i ładniej wygląda niż ten z aukcji.. właśnie patrzyłem jak to wygląda w B6 i do B5 to będzie za długa pletwa :gwizdanie:

Opublikowano

Klajtek u Ciebie jest taki sam co z aukcji wyżej??

to zależy od gustu.. mi tam się to podoba :)

Opublikowano
  • Autor

Tak mój jest taki sam tylko że mój był kupowany już pomalowany :)

A jak miałem Alfe to też takie coś kupiłem i sam malowałem i tak po roku czasu zaczoł się lakier trochę partolić na tym, bo to takie troche gumowe jest :>

Ale jak kupisz to jak ci dobry lakiernik to zrobi to będzie ok :good: :good: :good:

Opublikowano

to jak zostanie coś z wypłaty to być może już się zaopatrzę bo na razie lampy z polifta muszę wsadzić na sam początek a później jak będzie kasa to będzie i reszta.. ale prędzej czy później to się zaopatrzę w takie cudo :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Znalazłem dzisiaj chwile czasu wiec zrobiłem pare fotek :naughty: :naughty: :naughty:

58e32824c5825412med.jpg

673a933057cdea25med.jpg

09ccdf0ae3c08ddbmed.jpg[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 15:36_________________________________________________Witam wszystkich ponownie.

Moja Audiczka dostała pare nowych prezentów:

Carbon 3D,Lampy nowe tylnie (jak by cos stare na sprzedaz),Modyfikacja przednich:

a3fb1d87197fdc0dmed.jpg

ca96e042273fc873med.jpg

781236204a642d7fmed.jpg

c32296946e7f9f2cmed.jpg

96fb4c14c4a8b9c7med.jpg

08146514053ef889med.jpg

No i jedna focia z BiEmmDablju mojego taty:

22c6b92f656ef111med.jpg

Kolejne mody juz niedługo.

W planach:

-czarny dach (mam dylemat czy malować czy oklejać)

-Wycięcie środkowego tłumnika

Opublikowano

Ale harda suka :decayed:

Opublikowano

Dobra "koza" wyszła :good: Z malowaniem przednich lamp to chyba lekka przesada :naughty: Pomalowane wsio? Nawet odbłyśnik długich i kierunków? :cool1: Nawet felga nie wygląda źle :wink4: Daszek okleić :good: Tanio, dobrze, ładnie i mniej roboty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Lampy sa oklejone folja, nie pomalowane :)

Też mi się tak wydaje żeby lepiej oklejić dach, zawsze można folie zerwać :wink4:

Opublikowano

Lampy sa oklejone folja, nie pomalowane :)

A że szkło :) I jak z widocznością w nocy? :mysli:

Opublikowano

mi to wygląda na oklejone folią, a nie malowane lampy. mam rację?

Opublikowano
  • Autor

ogólnie powiem wam ze dopiero dzis jak sie szaro zrobiło sie przejechałem niejest zle ale chyba wymienie żarniki na 4300, bo mam teraz 6k xenon.

Opublikowano

z ta folia wyglada grubo :kox: daj no namiary gdzie kupiles i moze jakas fotka w nocy ze srodka jak widac?

auto ogolnie kozak! :evil:

Opublikowano

Fajna furka,tez mam plan pomalowac dach na czarno,maske i bagaznik ale narazie musze sie zastanowic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.