Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura super lusterka mega wyglądaja też sie zastanawiam u siebie tak zrobić i dach mega kozacko to wyglada :good:

Opublikowano

Zderzaczek tył przydałby sie esowy ;)

i jakies szersze kolo 9j przod i 10j tył był by grubas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zderzaczek tył przydałby sie esowy ;)

i jakies szersze kolo 9j przod i 10j tył był by grubas :naughty:

Co do kolek to będą nowe w przyszłym tygodniu tez 19" ale wzór rs4 b7 cale srebrne, w planie byla nie za szeroka felga ale okrutna gleba ale niestety mam mały problem z zawieszeniem, narazie gleba będzie taka jaka jest. :wink4: :wink4:

Z czasem postaram się coś z tym zrobić. :naughty:

Dzieki za mile słowa :)

Opublikowano

miałem na aucie felgi z rs4 b7 et29, czyli oryginały, co mogę powiedzieć, wyglądają MEGA, ale wystają po za błotnik :decayed:

więc bez poszerzenia się nie obejdzie

Opublikowano

stylistyka mega .... szkoda ze angol ale co tam ;)

tylko wiesz co sie rzuca w oczy ? te listwy progowe drzwi bo w srebrnym widac kazde odksztalcenie i tak wyglada jak bys te elemnty dosztukowal

na jednym foto listwa kkonczy sie i jest szersza od tego elementu za drzwiami czy to takie zludzenie optyczne a pozatym powiginane jakies takie ;)

ale focisza zawitala i tak na tapecie na ten tydzien hehe

Gratki auta i i smaku bo auto palce lizac ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Te co zamówiłem maja ET35 (niestety nie orginal), i oponka będzie 225 zarzucona wiec powinno się super chować w blotniczek :rolleyes:

miałem na aucie felgi z rs4 b7 et29, czyli oryginały, co mogę powiedzieć, wyglądają MEGA, ale wystają po za błotnik :decayed:

więc bez poszerzenia się nie obejdzie

Te co zamówiłem maja et35 (niestety nie orginal) będzie na nich zarzucona oponka 225 wiec powinno się super chować w blotniczek :rolleyes:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:36_________________________________________________

stylistyka mega .... szkoda ze angol ale co tam ;)

tylko wiesz co sie rzuca w oczy ? te listwy progowe drzwi bo w srebrnym widac kazde odksztalcenie i tak wyglada jak bys te elemnty dosztukowal

na jednym foto listwa kkonczy sie i jest szersza od tego elementu za drzwiami czy to takie zludzenie optyczne a pozatym powiginane jakies takie ;)

ale focisza zawitala i tak na tapecie na ten tydzien hehe

Gratki auta i i smaku bo auto palce lizac ...

Tak te listwy nie są do końca idealne ale postaram się je poprawić, tylko czekam na dobra pogodę:)[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:37_________________________________________________Witam ponownie :hi:

W mojej niuni zawitały nowe kolka, Wzór RS4 b7 19" 8J ET33 Z oponka 225/35 :naughty:

Jeszcze tylko troszkę w dol musi iść i myślę żeby jakiś mały dystans jeszcze upchnąć na tył :decayed:

Do tego doszła mała naklejeczka depo na tylnia szybę :)

681508a1b1400e1amed.jpg

1eadada1f84dde30med.jpg

1e8fda94374b8948med.jpg

6eb735b278edf593med.jpg

Komentujcie

Opublikowano

Na tych pomalowanych RS'ach wyglądało lepiej, ale tu też jest dobrze :naughty:

A jeszcze jak pójdzie w dół to dopiero :evil:

Opublikowano

nice fura :kox:

ja bym ściemnił tylne lampy to lepiej by pasowały do reszty :wink4:

koło też najlepsze z tych co miałeś :good:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad czarnymi lampami z tylu lub czerwonymi ale nie wiem jak to by wyglądało :mysli:

Moze spróbuję takie coś mam jeszcze jedne lampy w domu to może je okleję, POMYŚLE :naughty:

Opublikowano

czarne według mnie odpadaja czerwole będą dobra :wink4:

Opublikowano

zastanawiałem sie jak te felgi bedą wyglądać w B5 i jest :good:

ładna furka .. bezawaryjności życzę

Opublikowano

No na czerwonych fajnie by sie prezentował tyłek ;)

Opublikowano

czerwone lampy z czarnymi z przodu będzie bałagan.

fura fajna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja to osobiście widzę tak :kox: :kox: :kox: :kox:

499d7b7b4afb8c05.jpg

Opublikowano

Ja to osobiście widzę tak :kox: :kox: :kox: :kox:

499d7b7b4afb8c05.jpg

ja pisząc ściemnić miałem dokładnie to na myśli :good:

Opublikowano
  • Autor

Tez mi się tak wydaje ze tylko to białe ewentualnie przyciemnię w lampie i będzie dobrze :wink4:

Opublikowano

wrócę do tematu wydechu wyciąłeś już ten środkowy?

Opublikowano
  • Autor

wrócę do tematu wydechu wyciąłeś już ten środkowy?

No właśnie jeszcze nie hehe :tongue4:

zawsze mi coś wypadnie i muszę odwoływać wizytę u mechanika bylem już umówiony 2 razy, ale nie wyszo ;(

muszę się w końcu zebrać i to ogarnąć bo to teraz jest priorytet :naughty: :naughty: :naughty:

mam nadzieje ze sie uda :>

Opublikowano

a kata masz? zastanawiam się u siebie nad wycięciem środkowego ,ale boje się że może być za głośno przy końcowym Remusa :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.