Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre zdjęcia, ściemniaj tylne lampy jak wcześniej pokazałem na foto :notworthy:

:hi:

Opublikowano

Kilka nowych fotek :naughty:

dsc0013aq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________dsc0026jt.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________dsc0028ku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gdzie folia z lusterek?

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek :naughty:

dsc0013aq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________dsc0026jt.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________dsc0028ku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gdzie folia z lusterek?

Folia ściągnięta jednak lepiej się prezentuje z lusterkami pod kolor :wink4:

Opublikowano

ładnie wygląda silniczek tylko ten OOOO mogłeś dać w innym kolorze ale jak dal mnie jest ok :good:

lampy pociagles folia????

Opublikowano
  • Autor

ładnie wygląda silniczek tylko ten OOOO mogłeś dać w innym kolorze ale jak dal mnie jest ok :good:

lampy pociagles folia????

Tak lampy są przyciemnione folia, trochę mi się to znudziło, chciałem pomalować teraz środki ale wszyscy mi odradzają i mówią ze z folia lepiej wygląda :)

Opublikowano

ja mam pomalowane środki luknij sobie ;)

myślałem ze ty tez pomalowane i dodatkowo folia ^^

Opublikowano
  • Autor

ja mam pomalowane środki luknij sobie ;)

myślałem ze ty tez pomalowane i dodatkowo folia ^^

Nie ja mam tylko folie, w dzień normalnie wygladaja na kompletnie czarne, na fotkach niema takiego efektu :naughty:

Nom podobają mi się twoje lampy, ale najbardziej to skora w środku KOSAAA :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tak lampy są przyciemnione folia, trochę mi się to znudziło, chciałem pomalować teraz środki ale wszyscy mi odradzają i mówią ze z folia lepiej wygląda :)

No nie ściągaj, tak jest ogień :kox:

ja mam pomalowane środki luknij sobie ;)

myślałem ze ty tez pomalowane i dodatkowo folia ^^

Nie ja mam tylko folie, w dzień normalnie wygladaja na kompletnie czarne, na fotkach niema takiego efektu :naughty:

Nom podobają mi się twoje lampy, ale najbardziej to skora w środku KOSAAA :kox: :kox: :kox:

Rezaj skóre, rezaj i będzie fpytkę :evil:

Opublikowano

Sam sex :) Kiedy SWAP na 2.7bit ?? :decayed:

Opublikowano

Sam sex :) Kiedy SWAP na 2.7bit ?? :decayed:

To jest ośka przeca :disgust::wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Sam sex :) Kiedy SWAP na 2.7bit ?? :decayed:

To jest ośka przeca :disgust::wink4:

Dokładnie to jest oska wiec swap-a nie będzie. :([br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 07:41_________________________________________________Mały update :tongue4:

Sciagnolem folie z lamp i pomalowałem środki, ramka grila poszła w czarny matt i doszła jeszcze dokładka od cupry :naughty:

dsc0006an.jpg

dsc0010aq.jpg

dsc0015goz.jpg

Opublikowano

wsio super oprócz lampiszonów z tyłu :no:

a poza tym git :good:

Opublikowano
  • Autor

wsio super oprócz lampiszonów z tyłu :no:

a poza tym git :good:

Hej Medik a dlaczego Ci się moje lampiszonki nie widza ;(

Opublikowano

kurczę co kto woli, jak dla mnie brzydkie są

ale jak Tobie Klajtekkk21 się podobają, to dla mnie nie ma problemu :wink4:

co nie zmienia faktu, że całe auto wygląda bardzo fajnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurczę co kto woli, jak dla mnie brzydkie są :confused4:

ale jak Tobie Klajtekkk21 się podobają, to dla mnie nie ma problemu :wink4:

Spoczko każdy ma inny gust :wink4:

pozdro

Opublikowano

Spoczko każdy ma inny gust :wink4

właśnie

i to mi się podoba, można mieć odmienne zdanie, bez zbędnej napinki. :wink4:

PS bo że kolor najlepszy to oczywiste :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoczko każdy ma inny gust :wink4

właśnie

i to mi się podoba, można mieć odmienne zdanie, bez zbędnej napinki. :wink4:

PS bo że kolor najlepszy to oczywiste :decayed: :decayed: :decayed:

HE HE a jak, silver wymiata :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

cicho, bo zaraz ktoś napisze, ze wygląda jak nieumalowany :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.