Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a kata masz? zastanawiam się u siebie nad wycięciem środkowego ,ale boje się że może być za głośno przy końcowym Remusa :mysli:

mam katy oba.

u mnie na pierwszy ogień idzie wycięcie środkowego :naughty:

ewentualnie końcowy przelot :kox:

ty masz końcowy remusa i jak to chodzi ja mam OMP I średnio.

Opublikowano

Słyszałem Twój ciężko stwierdzić mój chyba ciszej ale bardziej nisko basowo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Słyszałem Twój ciężko stwierdzić mój chyba ciszej ale bardziej nisko basowo :mysli:

No właśnie ja bym chciał żeby mój brzmiał bardziej basowo, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :(

Opublikowano

[/url]

ten co podałeś chodzi zayebiście :kox: taki efekt chciał by u siebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[/url]

Ja tez :naughty: :naughty: :naughty:

ten co podałeś chodzi zayebiście :kox: taki efekt chciał by u siebie :naughty:

Opublikowano

Klajtekkk21 kierunki boczne folią ściemniałes czy takie kupiłeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Klajtekkk21 kierunki boczne folią ściemniałes czy takie kupiłeś :mysli:

Folia ta sama co przednie lampy.[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:14_________________________________________________Taki sobie maly modzik :)

Pomalowana pokrywa silnika :naughty:

Najpierw wszystko w podkladzie :mysli:

DSC_0126.jpg

A tak wyglada efekt koncowy :gwizdanie:

DSC_0130.jpg

Tylko niewiem jeszcze na jaki kolor pomalowac przetloczenia V6 i CCCO

Opublikowano

Świetnie to wygląda. Cyknij jeszcze fotkę, jak już wrzucisz to do auta. ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kolego co masz za filtr powietrza?

jak pomalowałeś osłony silnika- chodzi o czerwone znaczki V6 :mysli:

Opublikowano

mistrzu ile procent masz przyciemnione szybki ?

Opublikowano
  • Autor

kolego co masz za filtr powietrza?

jak pomalowałeś osłony silnika- chodzi o czerwone znaczki V6 :mysli:

co do filtra to nie pamietam firmy ale to nie jest papierowy badziew za 50zl hehe, mam go 1,5roku i jest super...

farba na wysoka temperature i ledzelkim jak do modeli, nie bylo latwo ale jak poswiecisz troche czasu wyjdzie zajebi...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

mistrzu ile procent masz przyciemnione szybki ?

nie mam przyciemnionych ona miała już fabrycznie takie troszkę ciemniejsze, a jak słońce w nie pali wyglądają jak by byla lekka sciema

:naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:59_________________________________________________

Opublikowano

co to masz za lampki z przodu przyjacielu?

Opublikowano

aha.

Tego karbonu ma wnętrze dużo ci poszło bo ja w tym tygodniu zamawiam nie wiem ile kupić ?

a dach masz malowany czy obklejony ?

Opublikowano

sliczna :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

No właśnie ja bym chciał żeby mój brzmiał bardziej basowo, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :(

stary jesli ruszasz wydech to zacznij od katów , one najbardziej blokuja przepływ spalin , dopiero później bierz sie za reszte tłumików :wink4:

Dekle malowałeś sam czy gdzies oddałeś do lakiernika ??? bardzo ładnie wyszły :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

co to masz za lampki z przodu przyjacielu?

Lampki to orginalne polifty tylko oklejone folia do lamp :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________

aha.

Tego karbonu ma wnętrze dużo ci poszło bo ja w tym tygodniu zamawiam nie wiem ile kupić ?

a dach masz malowany czy obklejony ?

Nie pamiętam tegoile mi poszlo chyba rolka 1m x 60cm cos takiego :)

Dach malowany folia nie da takiego efektu, ja mam tak pomalowany ze wyglada centralnie jak szyba.

Opublikowano

:gwizdanie: sliczna

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ja bym chciał żeby mój brzmiał bardziej basowo, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :(

stary jesli ruszasz wydech to zacznij od katów , one najbardziej blokuja przepływ spalin , dopiero później bierz sie za reszte tłumików :wink4:

Dekle malowałeś sam czy gdzieś oddałeś do lakiernika ??? bardzo ładnie wyszły :good: :good: :good:

Nom jakoś nie mogę się zebrać za ten wydech nie wiem od czego właśnie zacząć czy katy czy środkowy :wallbash: moze faktycznie katy wywalę pierw :decayed:

Dekle sam malowałem, trochę się przyłożyć i efekt :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.