Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nom jakoś nie mogę się zebrać za ten wydech nie wiem od czego właśnie zacząć czy katy czy środkowy

uwierz mi na słowo ze powinieneś zacząć od katów , potem środkowy lub jesli na jedno podejscie to wszystko wywal. ja miałem usuniete precaty i katy to tak śmiesznie pyrkało , jak wyciąłem środkowy to jest miazga :kox: :kox: :kox: :kox:

Zwłaszcza dla tego co jedzie za tobą i musi słuchać dzwieku w zakresie 5000-7000rpm

Dekle sam malowałem, trochę się przyłożyć i efekt :kox: :kox: :kox:

tez sie waham czy malować u siebie , nie wiedziałem na jaki kolor i powiem ci ze czarny połysk ładnie wygląda , nie wiedziałem ze tak fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Nom jakoś nie mogę się zebrać za ten wydech nie wiem od czego właśnie zacząć czy katy czy środkowy

uwierz mi na słowo ze powinieneś zacząć od katów , potem środkowy lub jesli na jedno podejscie to wszystko wywal. ja miałem usuniete precaty i katy to tak śmiesznie pyrkało , jak wyciąłem środkowy to jest miazga :kox: :kox: :kox: :kox:

Zwłaszcza dla tego co jedzie za tobą i musi słuchać dzwieku w zakresie 5000-7000rpm

Dekle sam malowałem, trochę się przyłożyć i efekt :kox: :kox: :kox:

tez sie waham czy malować u siebie , nie wiedziałem na jaki kolor i powiem ci ze czarny połysk ładnie wygląda , nie wiedziałem ze tak fajnie :good:

Nom postaram sie zabrać niedługo za ten wydech.

Nom u ciebie na pewno tez będzie wyglądał czarny połysk zajebis... tylko jeszcze do tego bym pomalował na biało rury od kolektora.

Opublikowano

tylko jeszcze do tego bym pomalował na biało rury od kolektora.

good idea :good:

Opublikowano

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

Opublikowano

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

:good: :good: :good:

sam zastanawiałem sie nad maska i dachem ale w czarnym macie . zostalo na dachu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

Myślałem nad tym ale chyba zostanę przy srebrnej masce ale ta dokładką od cupry jest fajna, no i myślę o ściągnięciu folii z lamp i pomalować środki :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

:good: :good: :good:

sam zastanawiałem sie nad maska i dachem ale w czarnym macie . zostalo na dachu :decayed:

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę, a nie myślałeś o tej dokładce od cupry?

Opublikowano

a nie myślałeś o tej dokładce od cupry?

urwałbym , chójowe drogi a ja nie lubie wolno jezdzić :decayed:

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę,

kłóce sie sam ze sobą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę,

kłóce sie sam ze sobą :decayed:

No to ja cie namawiam na maskę, zawsze możesz okleić jak ci się znudzi to ściągniesz folie :naughty:

Opublikowano

No to ja cie namawiam na maskę, zawsze możesz okleić jak ci się znudzi to ściągniesz folie :naughty:

Tylko malowanie , nie ma odwrotu :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

ciekawie ta czarna maska wyglada ale wtedy dach bym odpuscil tak jak na foto ;)

Opublikowano

Co do wydechu to jak wytniesz katy plus środkowy to będzie trochę głośno przy końcowym OMP :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu środkowy wydech poszedł w piz.... :notworthy:

Dźwięk jest za***isty, tylko mój końcowy OMP coś go jeblo i zaczął dzwonić nie wiem co się poluzowało :(

Opublikowano

Dzwoni bo wyciąłeś środkowy, mam to samo i na dniach będę wspawywał jakiś środkowy przelotowy :)

Dźwięk daje radę, tylko to dzwonienie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie u mnie to nie jest wina wyciecia srodkowego, poprostu poluzowala sie ta srodkowa rurka co jest w tej chromowanej, zalozylem teraz orginalny bez srodkowego i jest jeszcze glosniej, wrzuce pozniej jakis filmik :>[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 18:10_________________________________________________

Tak chodzi teraz na seryjnym, tylko trochę mi się obkrecil i wisi krzywo ale to będzie poprawione :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

widzę coś ciekawego na klapie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

świetna fura :)

może zamiast xenonu 35w wstaw 55w (widziałem takie aukcje na allegro) to polepszy się widoczność, a lampy będą wyglądać tak samo

Opublikowano
  • Autor

świetna fura :)

może zamiast xenonu 35w wstaw 55w (widziałem takie aukcje na allegro) to polepszy się widoczność, a lampy będą wyglądać tak samo

Folie chce zerwać dlatego ze przestało mi się podobać, i myślę nad pomalowaniem środków :naughty:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nieeee, zostaw folię, robi mega robotę :good: Szkoda, że u nas lamin-x nie ma przedstawicielstwa :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek :naughty:

dsc0013aq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________dsc0026jt.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________dsc0028ku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Jak dla mnie kozak ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.