Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no, żeby nie było, że spinę robię, po prostu pytałem. ;) Spinę wy zrobicie jak wam powiem, że mi się podobają te: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-sedan-red-white-led-diody-i1674181324.html :decayed:

mi też się podobają i moim zdaniem nie są specjalnie złe :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no, żeby nie było, że spinę robię, po prostu pytałem. ;) Spinę wy zrobicie jak wam powiem, że mi się podobają te: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-sedan-red-white-led-diody-i1674181324.html :decayed:

mi też się podobają i moim zdaniem nie są specjalnie złe :gwizdanie:

póki są luzem fajnie wygladają, wszystko zmienia postać rzeczy jak trafią na auto, dopiero wtedy widać fiata sienne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie no, żeby nie było, że spinę robię, po prostu pytałem. ;) Spinę wy zrobicie jak wam powiem, że mi się podobają te: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-sedan-red-white-led-diody-i1674181324.html :decayed:

mi też się podobają i moim zdaniem nie są specjalnie złe :gwizdanie:

póki są luzem fajnie wygladają, wszystko zmienia postać rzeczy jak trafią na auto, dopiero wtedy widać fiata sienne :gwizdanie:

Wydaje mi się Kowi87 ze do sienny jej daleko, ale każdy ma inny gust :wink4:

Opublikowano

Moim zdaniem słabo :gwizdanie:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem słabo :gwizdanie:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg

Nom te trochę nie bardzo ale moje wygladaja zupełnie inaczej, przynajmniej nie widać żarówek he he :polew:

Opublikowano

Moim zdaniem słabo :gwizdanie:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg

Rzeczywiście trochę średnie, ale sieny to mi raczej nie przypominają, no i lepsze niż moje przedliftówki. :gwizdanie:

Opublikowano

Moim zdaniem słabo :gwizdanie:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg

Rzeczywiście trochę średnie, ale sieny to mi raczej nie przypominają, no i lepsze niż moje przedliftówki. :gwizdanie:

czy oby napewno

http://allegro.pl/lampa-tyl-fiat-sienna-i1763995647.html ja tam widze duzo podobieństwa :decayed:

Opublikowano

Czepiasz sie Kowi87 :wallbash:

:tongue4: poprostu wyraziłem swoja opinie co do tych konkretnych lamp :)

Opublikowano
  • Autor

Czepiasz sie Kowi87 :wallbash:

:tongue4: poprostu wyraziłem swoja opinie co do tych konkretnych lamp :)

Spoko spoko :decayed:

Wszystkich opinii wysłucham he he :gwizdanie:

Opublikowano

oj tam ... sam mam takie lampy bo są ciekawe :naughty:

Opublikowano

ja mam takie pytanie czy ta osłona filtra stożka się sprawdza?? bo nie wiem czy rezać coś czy kupić taką jak Ty masz...

Opublikowano
  • Autor

ja mam takie pytanie czy ta osłona filtra stożka się sprawdza?? bo nie wiem czy rezać coś czy kupić taką jak Ty masz...

ogólnie to mam jeszcze oddzielone blacha pomiędzy głowica a filtrem :naughty:

chyba sama ta osłona nie da rady :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolego czy ta lotka na tylnej klapie to oryginał czy zamiennik? jesli oryginał to prosze o podanie jak namierzyłes go

Opublikowano

dzieki kolego :notworthy:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pikne masz to autko choć avanty mi sie bardziej widzą takim sedanem mógł bym latać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pikne masz to autko choć avanty mi sie bardziej widzą takim sedanem mógł bym latać :decayed:

Dzieki Inkognito powiem Ci ze tez mam teraz apetyt na avanta w b5 :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja bym się nie zastanawiał :polew: s4 2.7 BT :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.