Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualizuj temat, bo auto naprawdę kozak :)

Opublikowano

Ładnie ją ogarnąłeś :naughty::good:

Tylne lampy bym zmienił na ledy :gwizdanie:

Napisz jaki model felgi masz, jaki rozmiar, szerokość + oponki bo nigdzie w temacie nie zauważyłem i wstaw do 1 posta.

Opublikowano
  • Autor

Kolka to Rs4 b7 tylko ze z malowanym srodkiem na czarno :naughty:

Rozmiar 19" i 8,5J szerokie :>

Na chwile obecna sa oponki 245/35/19 ale bede zmianial na 225/35/19.

Tak Joker-Lukas u nas niema juz siegu :wink4:

Opublikowano

Genialna b5 :slina:... Podobają mi się lampki z przodu. Kolorystyka :naughty::kox:. Czekam na dalsze modyfikacje. :good:

Opublikowano

Kółka ładnie zrobiłeś, wyglądają kozacko :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie ze wam się podoba :> :>

Tylko ze już kończą mi się pomysły na mody, no może jeszcze jeden mam w głowie, usuniecie środkowego tlumika, końcowy mam założony z firmy " OMP " ale jakoś nie powala na kolana :wallbash:

Sami zobaczcie:

Opublikowano

co z fotkami?? :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:57_________________________________________________wydech jak moje 1.6 :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:58_________________________________________________masz tak mioje gra

Opublikowano
  • Autor

nooo dokładnie a oczekuje cos lepszego, chciał bym żeby brzmiał może co jak ten :

a nawet delikatnie głośniej tylko żeby był ten basikk :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak już pisałem fajna kataryna :good:

kółka :kox:

Opublikowano

Tylko ze już kończą mi się pomysły na mody

swap na 2.7 BiT :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No niestety swap nie wchodzi w grę bo mam ośkę :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Furka niezła, ładnie się prezentuję, dziewiętnasteczki idealnie pasują. Powiedz mi czy pasowały by takie światełka jak u Ciebie z przodu do wersji z dzielonymi światłami?

Opublikowano
  • Autor

Siemka

ja mam z przodu poliftowe oklejone czarna folia, ale niewiemczy one pasuja p&p czy trzeba cos przerabiac.

ale chyba nie :)

Opublikowano

Chciałbym kiedyś swojego doprowadzić do takiego stanu, zarówno mechanicznego, jak i wizualnego. Tylko ja to bym chyba tylną klapę bagażnika z wersji USA wrzucił. ;d

Opublikowano
  • Autor

Tez bym chciał zmienić na ver. USA ale jakoś nie moglem się nigdzie z nią spotkać :naughty: :naughty: :naughty:

Ale właśnie weszły do mojej furki nowe kulka:

wzór R8 19" 8J

Na razie foto z aukcji, zdjęcia na aucie zaraz jak będę miał chwile :>

aluu.jpg

Opublikowano

Mi chyba te z rs4 bardziej podchodziły ale i te są :good:

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek na nowych kolkach R8 19" :naughty: :naughty: :naughty:

4e73accd302972bamed.jpgdba00a0bdb65ab69med.jpg

cadd97720cd5be15med.jpg

Opublikowano

Kilka nowych fotek na nowych kolkach R8 19" :naughty: :naughty: :naughty:

4e73accd302972bamed.jpgdba00a0bdb65ab69med.jpg

cadd97720cd5be15med.jpg

bez jaj te felgi jakies male, tamte bardziej lamaly cycka :good:

Opublikowano

co z fotkami luster? :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem, że to dla mnie jedna z lepszych sztuk na forum o ile nie najlepsza. No jeszcze Krystyna ma świetną sztukę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.