Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aha, ja tylko chce dach na czarno.

Ewentualnie mysle jeszcze o lusterkach w Carbonie. :naughty:

Opublikowano

Aha, ja tylko chce dach na czarno.

Ewentualnie mysle jeszcze o lusterkach w Carbonie. :naughty:

Sam dach i będzie ogień :kox:

Opublikowano

Patryk normalnie się przebija światło przez folię? To jest jakaś specjalna folia,

wizualnie różni się od innych? Ciekawa sprawa.

Opublikowano

Patryk normalnie się przebija światło przez folię? To jest jakaś specjalna folia,

wizualnie różni się od innych? Ciekawa sprawa.

Czyżby Competition w najbliższym czasie miał by taka folię dostać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ogolnie wiatlo sie przebija przez folie wiadomo troche oslabia ale wydaje mi sie ze niema tragedii :wink4:

Tak niby specjalna ja kupilem na ebay-u USA.

Wrazie mnie bedzie denerwowac zawsze moge zerwac :naughty:

pozdro.

PS:

Najpierw usune srodkowy wydech w grudniu dopiero bedzie daszek czarny :>

Opublikowano

Patryk normalnie się przebija światło przez folię? To jest jakaś specjalna folia,

wizualnie różni się od innych? Ciekawa sprawa.

Czyżby Competition w najbliższym czasie miał by taka folię dostać :decayed:

Już mnie znalazł cwaniaczek jeden :kox:

Właśnie pracuje nad autem, które mam w profilu, Compi już ma wystarczająco

czarne lampy. Sorry za OT kolego.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nastepny maly modzik w mojej suczce:)

Czarny dach:

f51f5097bb77c9c3med.jpga13e4335068a14fbmed.jpg

99c0c27058ba6be6med.jpg

Doszly do tego jeszcze lusterka w Carbonie:)

64982fdd4779a17cmed.jpgbe6b3ee67e69c033med.jpg

Opublikowano

Dla mnie bomba :kox:

ale osobiście wolałbym lusterka też na czarno, a nie w carbonie, ale to kwestia gustu

Opublikowano

kooosa :kox: lustra moga byc w carbonie :kox: powiedz mi jak z oswietleniem drogi wyglada przez ta folie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nom troche oslabia, ja mam HID 6000 moze jak bym wlozyl 4000 bylo by lepiej,ale ja juz sie przyzwyczailem. :naughty:

Dam ci takie porownanie:

Szwagierki passek ze zwyklymi lampami ten w b5 budzie oswietla tak droge jak moje lampy oklejone,podejrzewam ze jak by ktos oklejil zwykle nie soczewki byla by masakra,moje zdanie :)

Opublikowano

Zarąbiście wygląda :kox:

Opublikowano

Nom troche oslabia, ja mam HID 6000 moze jak bym wlozyl 4000 bylo by lepiej,ale ja juz sie przyzwyczailem. :naughty:

Dam ci takie porownanie:

Szwagierki passek ze zwyklymi lampami ten w b5 budzie oswietla tak droge jak moje lampy oklejone,podejrzewam ze jak by ktos oklejil zwykle nie soczewki byla by masakra,moje zdanie :)

wyglad maja kosa te lampy :kox: ale kurde ciekawe co w pl na to policja odpowie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bylem teraz prawie miesiac czasu w pl, mijalem sie z miskami i nic nawet kiedy przechodzili bliziutko to tylko obejzeli sobie do okola i poszli. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to moze sie zabawie ale najlpierw musze bixa zrobic :gwizdanie:

Opublikowano

Doszly do tego jeszcze lusterka w Carbonie:)

64982fdd4779a17cmed.jpgbe6b3ee67e69c033med.jpg

pokaż te lusterka z drugiej strony :naughty:

Opublikowano

tylni zderzak to nie seria? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Spoko niema problemu porobie zdjecia i pokaze z drugiej strony czemu by nie :naughty:

A o co chodzi koledze z tym tylnim zderzakiem to nie wiem??

Opublikowano

Spoko niema problemu porobie zdjecia i pokaze z drugiej strony czemu by nie :naughty:

A o co chodzi koledze z tym tylnim zderzakiem to nie wiem??

pewnie chodzi mu o dokladke ala s4

Opublikowano

dokładnie, gdzie taką można dostać :mysli:

Opublikowano

Spoko niema problemu porobie zdjecia i pokaze z drugiej strony czemu by nie :naughty:

chciałem zobaczyć jak to wykończyłeś wokół szkła :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.