-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dźwięk vki robi robotę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
łezka się oku kręci jak na tą jajecznicę patrzę, B5 to już nie ta bajka
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Słynne tory w Świętokrzyskim widzę
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
A tam Polska Wschodnia w budowie, wiosna 2012 drogi Lubelszczyzny = stół.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nawet się nie spodziewasz jakie tam są dziury i wykopki jadąc od Lublina, dramat Za rok będzie elegancka droga to i ja się może skusze bo póki co tylko allroad w tamtą stronę.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dokładka zderzakamam te oparwki mam, ale nie mam wtyczek więc chyba podłącze to na normalne wsówki głośnikowe ale kiedy to nie wiem bo nie grzebe nic przecież byly 2.7 w ośce w A6 ale nie w manualu chyba 230km Tak tylko przed lifty C5 takie były, dobre wydumki
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Cisza coś, więc pewnie jeszcze ze dwa dni i zdjęcia sterty nowych gratów na czarnuchu Krychy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha patelnie zasłaniają zacisk widać tylko czerwo, więc pytam czy masz tam coś na nim miłego nabazgrane bo jest na czym się już bawić.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Przyzwoita cena na te zaciski, coś masz namalowane fajnego na nich czy tylko kolor rzucony?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha daje rade padło :gwizdanie: Projekt zaczął raczkować, a przebijasz ludzi, którzy grzebią w autach X lat. Jak zawsze rzucasz na cycki, taka Twoja rola.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam u mnie jak auto złapie 90 stopni trzyma w mieście, trasie przy pałowaniu jak i przy spokojnej jeździe, ale leci lekko ciepły nawiew. Nie reguluję mi temperatury siła działa jak najbardziej ok. Wcześniej jak było ciepło klima mroziła jak głupia, a teraz z ciepłem jest problem. Szyby nie parują - więc raczej skreślam nagrzewnicę. Doczytałem, że winien może być silniczek sterujący klapą od ciepłego powietrza znajdujący się na nogami pasażera. Czy to dobra teoria?
-
Montaż tempomatu A4 B5
U mnie fabryczny tempomat nie działa bezpiecznik ok. Siedzi od wyjazdu auta z fabryki, ktoś ma pomysł co padło i jak to naprawić?
-
[B5 AFB] Dysze spryskiwaczy-orginał
A po lift ma już zraszacze czy nadal wali woda a potem sobie ścieka?
-
[ALL B5] Mokra tapicerka pod nogami kierowcy ale tylko 20 cm od pedału gazu
Zajrzałbym też czy nie ma syfu na podszybiu liście i inne rzeczy mogące zatkać odpływ. Wątpię, żeby po szybie Ci ciekła woda nawet jak nie jest oryginalna.
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
Długo myślałem nad takim modułem i jak zdecyduje się inwestować w auto to na pewno u mnie zawita dobry bajer poprawiający bezpieczeństwo.
gornikk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta