Treść opublikowana przez Prezes85
-
Przycisk Do Pilota
Tak wersja z USA, ale mam już go 6 lat i jakoś rzadko mi się zdarzyło go wciskać Już znalazłem na eBay.com
-
Przycisk Do Pilota
Proszę Panowie zdjęcie bo coś się dogadać nie możemy,przycisk służy do odpalenia alarmu http://www.directupload.net/file/d/3714/xw37c4ee_jpg.htm
-
Przycisk Do Pilota
A4 b5 rok 2000,klucz od samochodu A4 b5 rok 2000,klucz od samochodu
-
Przycisk Do Pilota
Siema wie ktoś gdzie można kupić czerwony boczny przycisk gumowy który jest w pilocie(scyzoryku)?
-
problem z odpalaniem
Mam problem z odpalaniem samochodu wyskakuje błąd P1517 i P0688 co może być uszkodzone?komputer czy jakiś przekaźnik
-
Skrzypiący schowek!!!
Nie deska nie była ruszana
-
Skrzypiący schowek!!!
Z każdej,wydaje mi się że mogą skrzypieć plastiki
-
Skrzypiący schowek!!!
Spoko wczoraj wieczorem zrobiłem zabieg,dziś zobaczymy jak wyszło w praktyce ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- Niestety nie pomogło,dalej skrzypi!
-
Skrzypiący schowek!!!
Silinkon mam,zaraz idę powalczyc z tym schowkiem może mi sie uda
-
Skrzypiący schowek!!!
Zobaczymy,Dzieki
-
Skrzypiący schowek!!!
Witam macie jakiś patent na skrzypiący schowek,szału można dostać na każdej nierówności drogi skrzypi!!!Przy otwieraniu/zamykaniu jest wszystko ok,a w podróż daje czadu!
-
[ALL B5] [Co to za błąd i jak to naprawić!?
Dzięki
-
[ALL B5] [Co to za błąd i jak to naprawić!?
16519 P0135 Obwód ogrzewania czujnika O2 – usterka (bank 1 czujnik 1)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz tu gościa który za rozsądną cenę wyczyści ci furę na błysk,pozatym można z nim negocjowac cenyhttp://www.carwellness.pl/
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
I wszystko sie wyjaśniło
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
Ja mam 1.8T wiec mam nadzieje że bedzie git i sie nie rozsypie!!!
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
to moze trafiłeś akurat na szajsowaty egzemplarz skf bo koledzy na forum polecaja skf, u mnie jak narazie śmiga bez zarzutu i mam nadzieje że nic sie nie wydarzy
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
Już kupiłem skf i jest już zamontowana rozrząd INA i całość śmiga na wypasie
-
[B5 AWM] Pompa wody!!!
Dzięki wszystkim za info,rano byłem u TOMA77 i kupiłem pompę SKF-A,cena też niezła wiec mam nowego dostawce części :>
-
Nr pompy wody
Może i tak być dokładnie chyba jest 176km[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:42_________________________________________________Dzięki za info,już załatwiłem pompę od Tom77
-
Nr pompy wody
Witam potrzebuje numer pompy wody do a4 b5 1.8T(180KM) rok 2000(AWM) wersja z USA
-
[B5 AWM] Pompa wody!!!
Witam jaką pompę wody najlepiej założyć do mojej a4 b5 1.8T(180KM)(AWM) z roku 2000,rozrząd kupiłem firmy INA,paski Bosha??? [mod]Czy masz trudności z wpisaniem prawidłowego prefix-u do tematu!? Pytasz o konkretny silnik, a wstawiasz jak do wszystkich. - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
Witam jaką pompę wody najlepiej założyć do mojej a4 b5 1.8T(180KM)(AWM) z roku 2000,rozrząd kupiłem firmy INA,paski Bosha???
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Wie ktos jaki symbol maja zarowki w oswietleniu nog w a4 z 2000 roku???
-
[ALL B5] Kierownica TIPTRONIC - podłączenie.
Ja mam u siebie taki sprzet i powiec ci ze jest fajna zabawa tylko nie mam pojecia jak jest z podlaczeniem bo ja juz to mialem jak kupilem furke ale radocha jest wiec polecam :>