Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] Pompa wody!!!


Prezes85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaką pompę wody najlepiej założyć do mojej a4 b5 1.8T(180KM)(AWM) z roku 2000,rozrząd kupiłem firmy INA,paski Bosha???

[mod]Czy masz trudności z wpisaniem prawidłowego prefix-u do tematu!? Pytasz o konkretny silnik, a wstawiasz jak do wszystkich. - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam pompy z firmy Ruville i wszystko jest ok :good:

ja też założyłem Ruville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ci prezes pw, mam ori pompe z ASO ktora prawdopodobnie podejdzie do ciebie, pasuje do rozrzadu z paskiem na 150 zabkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem skf i śmiga.

Poprzednią miałem ori i jedno co ją rózniło to miała profi uszczelkę aluminiowa a nie jakąś tam papierową wklejaną na silikon. Ale czy warto, leciec od razu do aso i przepłacać. Inna sprawa jak kolega z forum oferuję w przyzwoitych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130zl to chyba nie duzo :) uszczelki nie mam (przynajmniej takiej luzem w komplecie) moze na kolnierzu jest gdzies naklejona, musialbym luknac, ale jak patrze na katalog VAG to w 1.8T byly dwa rodzaje pomp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130zl to chyba nie duzo :) uszczelki nie mam (przynajmniej takiej luzem w komplecie) moze na kolnierzu jest gdzies naklejona, musialbym luknac, ale jak patrze na katalog VAG to w 1.8T byly dwa rodzaje pomp

Nie chce mi sie teraz szperać w papierach ale ja za swoją skf u toma chyba tyle zapłaciłem.

Jak pasi to można brać tym bardziej, że w ori częściach zalecają wymianę pompy co drugą wymianę rozrządu czyli co 240kkm wiec coś to znaczy. Ja swoją pompę wymieniłem po 80kkm jak i resztę i zero oznak zużycia czegokolwiek. Nawet pasek był ideał też był ori, jak go wygiąłem na "lewą" stronę i ściskałem kombinerkami to nawet nie nadpękł.

No ale kiedyś zapłąciłem za wymianę rozrządu 2200zł z robocizną, a teraz częsci kosztowały 650zł wiec róznica znaczna.

ps. jak ktoś potrzebuje pompy po taniosci to oddam swoją za flaszkę +KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info,rano byłem u TOMA77 i kupiłem pompę SKF-A,cena też niezła wiec mam nowego dostawce części :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...