Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Moje oooo a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po polerce nadwozia i felg i na nowym grillu :a4fan::quattro::thumbup:

6648f0f5c53624e4.jpg

Opublikowano

Mimo, że prawie każdy zna to autko opisz je, dodaj więcej fotek, m.in. nowe wnętrza. Pozytywem jest że wreszcie są fotki nie z otomoto tylko Twojej roboty. Czekamy na kolejne zmiany i każdą nową modyfikację opisuj i dodawaj fotkę do pierwszego posta. Zakryj tablice rej.

Opublikowano

no właśnie Rafał gdzieś mi świta że widziałem to auto... heh faktycznie z otomoto, ale czy było od kogoś z klubu czy poprostu znane autko to nie przypominam sobie, ostatnio sporo B5 ogladałem wiec pewnie za jakiś czas mi się przypomni conieco...

ciekawe ile taki silnik bierze :>

Opublikowano

yyyyyyyyyyyyyy :kox: :kox: :kox: przy mojej nodze 15 minimum a benzyna tania :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ładny przód;)

Opublikowano

Prosimy wiecej fotek , ładny przód , ta gleba tez nie najgorsza , felgi ciekawe .

Brakuje zmiany reflektorów na soczewki. I będzie kox :kox:

Opublikowano

W dziale "zakup kontrolowany" było o tej A4 :polew: i nie tylko...kto czyta ten wie już dużo o tej Audi :kox:

Opublikowano

W dziale "zakup kontrolowany" było o tej A4 i nie tylko...kto czyta ten wie już dużo o tej Audi

Następnym razem proponuję opisywać autko, po to jest ten temat. Docinanie innym użytkownikom forum do niczego nie prowadzi, kolega Daymoon jest w tej chwili moderowany, fakt to był zły start. Być może coś się zmieni. Oby... Pisanie takich postów nie ma sensu, bo tylko zaśmiecamy forum.

A kolega Daymoon niech doda jeszcze jakieś foty i opisze co chce zrobić w przyszłości. O ile będzie to możliwe mimo tego że jest moderowany.

Opublikowano

normalny :evil:

Opublikowano

:naughty:gleba to dopiero będzie panowie :kox: :kox: -35mm :gwizdanie:

Opublikowano

W dziale "zakup kontrolowany" było o tej A4 :polew: i nie tylko...kto czyta ten wie już dużo o tej Audi :kox:

co było to było- nieważne :evil:
Opublikowano

Jeśli chodzi o planowane zmiany w aucie to.....

1. kremowe skóry mają wyjazd razem z boczkami a będzie ciemny welur (chętnie tanio sprzedam) :gwizdanie:

2. zmiana progów na s4 :cool1:

3. zmiana oświetlenia - przód i tył :kox:

4. nagłośnienie :decayed: :decayed:

5. tylny zderzak s4 :tongue4:

6. i na końcu lakierowanie ( chyba całe auto)

coś jeszcze proponujecie????

Opublikowano

Nowe zdjęcia :naughty:.. Widać zmiany :>.. Przód prezentuje się fajnie :naughty:.. No witamy raz jeszcze :good:

Opublikowano

no więc......miały być zmiany w stylistyce auta a są inne nieoczekiwanie inne:

- zawór stukał - wymieniony

- płyn w pompie od wspomagania

- sterownik wentylatora ( nowy )

- cztery nowe oponki 235/45 i 225/45 :)

Foty wkleje po lakierni bo w tym tygodniu ją czeka :naughty: i chyba wisko wypierd@#$

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć autko spoko, ale felga jest zaje.....fajna

:cool1:

Opublikowano

Czekamy na fotki.

Opublikowano

Czekamy na fotki.

fotki czego?? jeszcze nie pomalowana :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 15:45_________________________________________________kolor będzie taki sam tylko srebrny matowy dach :gwizdanie: :kox::naughty::decayed::tongue4::wink4::polew:

Opublikowano

?

Opublikowano

kolor będzie taki sam tylko srebrny matowy dach :gwizdanie

:wtf:

hyhyhy ..na serio nawijasz :D:black: ??

Opublikowano

raggaman nie rozumiesz..? :D

Taki sam, tyle ze calkiem inny.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.