Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam clubowiczow

Tak wiec moje uzależnienie posiada:

-ABS + TARCZE przód i tył BREMBO ( FRONT BREMBO MAX BRAKE DISCS AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 00- | eBay ) i klocki ferodo

-Wspomaganie kierownicy

-Elektryczne szyby (przód) w planie konwersja tyłu

-Elektryczne podgrzewane Lusterka

-Radio koncertowe ze zmieniarką (mogę sprzedać :P) wymienione na JVC mp3/usb/aux 4x55w

-Głośniki BOSE + SUB blaupunkt 800w i wzmacniacz 1000w

-centralny zamek na pilota

-domykanie/otwieranie szyb z pilota

-auto Klimatyzacja

-skórzana kierownica

- szybki sciema na Limo Black (Big Taff rządzi )

-Lampy tył LED tył

-Alu 18'

-Lampy przód ostatni lift (zrobione czekam na sesje)

- chip w ecu :P stajnia rośnie :D

Plany na następnych pare tyg

- RS4 grill

-S4 lub RS4 body kit

- wymiana drewna na co innego :D (drewno zostaje) :PJEST

- poszukuje jasnej skóry (znaleziona nie kradziona :P ) JEST

Mod silnika

wymiana wtrysków

wymiana turbo

nowa pompa

jak malowana

image0lc.jpg

Mała sesja nad jeziorkiem :D

photo277nr.jpg

photo274.jpg

photo272z.jpg

photo278.jpg

photo276.jpg

photo275.jpg

photo273i.jpg

zdjcieforum.jpg

Poszczególne etapy wymiany świateł

photo238.jpg

photo248.jpg

zdjcie0035copy.jpg zdjcie0030c.jpg zdjcie0029vq.jpg

photo239g.jpg

I nowe lampki z tyłu

photo249o.jpg

made in USA

zdjcie0092q.jpg

Felgi Przed :P

photo240f.jpg

Felgi Po :)

zdjcie0004copy.jpg

photo241e.jpg

Nowy wolant dzieki HAwaJ

:D

photo252y.jpg

Radyjko do pudełeczka:)

photo242.jpg

Pudełeczko ;P

photo243if.jpg

Wczoraj powiększyłem swoją stajnie :D oto wyniki :D

photo251.jpg

zdjcie0082.jpg

zdjcie0083k.jpg

zdjcie0084d.jpg

zdjcie0085d.jpg

zdjcie0086.jpg

Mały upgrade Grilla i tylnej klapy

PRZED

zdjcie0148i.jpg

PO

zdjcie0149.jpg

zdjcie0150.jpg

Pupa

:D ze stanów

zdjcie0151w.jpg

Opublikowano

- wymiana drewna na co innego :D

A mi się właśnie podoba drewno. Nawet bardziej od karbonu :)

Opublikowano
  • Autor

- wymiana drewna na co innego :D

A mi się właśnie podoba drewno. Nawet bardziej od karbonu :)

jeśli obszyje wnętrze lub znajdę gotowe jasne skórzane wnętrze to drewno pewnie zostanie :D

Opublikowano

- wymiana drewna na co innego :D

A mi się właśnie podoba drewno. Nawet bardziej od karbonu :)

Z własnego doświadczenia wiem, że "drewno" lepiej wypada "na żywo" niż na zdjęciach.

Ładne auto.

Pozdrawiam

Opublikowano

Drewno nadaje ciepła każdemu wnętrzu, moim zdaniem. A już drewno z jasnymi skórami - :good:

Opublikowano

no ładne autko i kolor :good: felgi teraz też, ale lampy przod i tył... nie będę komentował..

zamieniłbym się z tobą na drewienko gdyby to był europejczyk :decayed:

Opublikowano

Zmień lampy przednie na coś normalnego i będzie super :good:

Opublikowano

Na tej ostatniej fotce to juz chyba lampki z polifta siedzą, przynajmniej tak mi sie wydaje

Mógł by nizej stać :tongue4:

Opublikowano

Na tej ostatniej fotce to juz chyba lampki z polifta siedzą, przynajmniej tak mi sie wydaje

Mógł by nizej stać :tongue4:

Chyba tak, czyli teraz brakuje tylko gleby :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ringi są nie aktualne :P

zdjcie0035copy.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 22:30_________________________________________________

Na tej ostatniej fotce to juz chyba lampki z polifta siedzą, przynajmniej tak mi sie wydaje

Mógł by nizej stać :tongue4:

Chyba tak, czyli teraz brakuje tylko gleby :decayed:

co do gleby niestety musicie mi wybaczyć ale jej nie będzie ze względu na chopki u mnie na osiedlu i krawężnik pod który co dzień podjeżdżam co by mi sąsiedzi auta nie porysowali :P

Opublikowano

Super fele ,gratuluje :wink4:

Opublikowano

pasowało by polernac końcówke wydechy i bedzi jeszcze ładniej

Opublikowano

Zacny furacz :good:

Ps. Za kilka dobrych lat dobre czesci beda z niego w PL :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

pasowało by polernac końcówke wydechy i bedzi jeszcze ładniej

wydech bedzie przeczyszczony i pomalowany jakąś termoodporną :D walne warstw zeby ala chrom wyglądało :cool1: do planów zamiast body zaloze zderzak z ostatniego lifta ze spryskami i halo ;)
Opublikowano

końcówki nie malowac :wallbash:absolutnie tylko najpierw nitro umyc potem papierkiem wodnym przelecieć i na końcu pastą jeszcze mozna zycze powodzenia :good:

Opublikowano
  • Autor

końcówki nie malowac :wallbash:absolutnie tylko najpierw nitro umyc potem papierkiem wodnym przelecieć i na końcu pastą jeszcze mozna zycze powodzenia :good:

spróbuje i zobaczę jak to wyjdzie w praniu :D dzięki za hint ;):good:
Opublikowano

za***ista audiczka :D szczególnie kolor :naughty:

co do wydechu to utnij faje i załóz delikatne koncóweczki ;) ( ja mam taki plan )

hmm dokładki zderzaków pod kolor ;>

Opublikowano

maluj tłumik. nie masz żadnych chromowanych dodatków to po co tłumik na lustro? zobacz jak to u mnie wygląda pomalowany tłumik - link w podpisie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.