Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass


Lucjus1

Rekomendowane odpowiedzi

ale te tylne lampki to mogl bys sobie zmienic :decayed: na diodowe al'a polift :slina:

zbyt wielu ludzi ma te lampki :thumbdown: ja lubie sie wyróżniac z tłumu ale też bez przesady :P

jak chcesz sie wyroznic to polecam al'a lexus :kox:

skoro te lexy polecasz to załóż je sobie z powrotem :polew::P mnie się podobają te diody które kupiłem i nie zamienię ich na żaden polift :P jak bym chciał mieć auto poliftowe to bym kupił 2000r i bym miał 100% lifta :P powodzenia w dalszych modach, wyrzuć tego 1.6 i wstaw 1.8 najlepiej T pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te tylne lampki to mogl bys sobie zmienic :decayed: na diodowe al'a polift :slina:

zbyt wielu ludzi ma te lampki :thumbdown: ja lubie sie wyróżniac z tłumu ale też bez przesady :P

jak chcesz sie wyroznic to polecam al'a lexus :kox:

skoro te lexy polecasz to załóż je sobie z powrotem :polew::P mnie się podobają te diody które kupiłem i nie zamienię ich na żaden polift :P jak bym chciał mieć auto poliftowe to bym kupił 2000r i bym miał 100% lifta :P powodzenia w dalszych modach, wyrzuć tego 1.6 i wstaw 1.8 najlepiej T pzdr

jezeli chciales mnie obrazic to ci sie nie udalo :kox: jak bys czytal moj watek to bys wiedzial ze 1,6 juz nie bedzie rezany :kox: a swap byl w planach ale nikt mi nie udzielil informacji jak to wyglada bo ci "z gory" kasowali moje tamaty :kox:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 21:55_________________________________________________a i jeszcze jedno lexusy nie byly zalozone przeze mnie :wink4: polift to byla moja sprawka :wink4: wiec bez zbednego ubliżania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały twój wątek już jakiś czas temu i nie staram sie nikomu ubliżać tylko zaczyna mnie nudzić to całe facelift-owanie dlaczego moderatorzy nie wyslą wiadomości odrazu dla nowo zarejestrowanych z treścią jesli chcesz zeby wszyscy cie podziwiali zrób glebe i z 95go zrób tak aby wyglądała jak 2000. każdy ma swój gust a o gustach sie nie rozmawia. tak wiec oby ci autko służyło jak najdłużej i zamknijmy temat tylnych lamp. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały twój wątek już jakiś czas temu i nie staram sie nikomu ubliżać tylko zaczyna mnie nudzić to całe facelift-owanie dlaczego moderatorzy nie wyslą wiadomości odrazu dla nowo zarejestrowanych z treścią jesli chcesz zeby wszyscy cie podziwiali zrób glebe i z 95go zrób tak aby wyglądała jak 2000. każdy ma swój gust a o gustach sie nie rozmawia. tak wiec oby ci autko służyło jak najdłużej i zamknijmy temat tylnych lamp. :hi:

ok jestem za :good: polowa forum zawsze mowi to samo :wink4:

1.gleba

2.fela

3.lampy polifty i gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o glebe to sam o niej mysle ale nie dlatego ze zachecają na forum tylko dlatego ze przy 100km/h na rondzie auto mi pływa heheheh a ze u mnie same ronda to trzeba zwolnic :D gdyby nie szerokie laczki to pewnie dawno bym drugie drzewo zaliczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne na parkingu zapatrzyłem się na d*py i bez gwinta klima poszła sie je(chać) :wallbash::angry::wallbash: jestem w trakcie zakładania zderzaka od S4ki ale baran mi wysłał go bez belki i musze teraz modzić żeby wszystko spasować na seryjnej belce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamałem rurki klimy od pompy i rozszczelniłem ją dziura jest a gaz uszedł i teraz Musze je wymienić i napełniać klimę od 0 :wallbash: a belke z tego co się dowiedziałem to miał seryjną :kwasny: muszę kupić nową bo na seryjce nie siedzi ten zderzak za dobrze wiem bo od rana modzę żeby go dopasować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super, wysłałem Ci priva, jedyna rzecz jaka mnie bardzo interesuje a wręcz niepokoi to ten czarny dym po chipie :mysli: Co Ci mówili o nim chiptunerzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włożę większe turbo i jak dostanie więcej tlenu to zmniejszy się kopcenie. silnik mam po wymianie uszczelki pasków pompy samo regulatory były ok tak jak zawory i szklanki. oleju nie bierze przynajmniej nie zauważyłem a smok to się dopiero zrobi jak kata wyrzucę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny dym nie powstaje przez turbo tylko układ paliwowy, jeśli kopci Ci tylko przy zmainie biegów czy gwałtownym ruszeniu to jest OK :good: no chyba ze masz nieszczelny dolot to wtedy kopci jak głupi :kox:

Na forum ktos pamietam pisał w jaki sposób osadzić zderzak S4 na seryjnej belce A4, no ale za chiny nie pamietam jak to znaleźć :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popsułeś samochód, ładna butelka a tak spaskudzona chromem na metry :wallbash:.

Weź to zerwij bo aż żal patrzeć na takie druciarstwo. Krzywe, cienkie chromowane paski w dodatku źle docięte :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki i progi w kolor koniecznie :gwizdanie: bo zderzak przedni nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyć ścieme przodu :gwizdanie:, zrób coś z tymi tylnymi lampami :shocked:, no i koniecznie gleba, bo kółko ładne i tylko się marnuje na takiej kozie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...