Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09


danieldt

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 Avant 2.0 TDI 143 KM MY09

Silnik: CAGA

Skrzynia: KXP 6 Biegów

Kolor: Szary LAVA

Wyposażenie, tak z grubsza:

-Bixenon

-Navi MMI Basic Plus

-Tylne światła LED (Niedawno przeprowadzony MOD)

-Kierownica trójramienna wielofunkcyjna

-Sportowe siedzenia

-Zmieniarka 6 CD

-Podgrzewane fotele przednie

-Tempomat

-Zawieszenie 1BE

-Pakiet oświetlenie

-Coming/Leaving Home

-Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

-System TPMS

-Podłokietnik przód/tył

-Relingi/liswty wokół szyb Chrom

-Czujnik zmierzchu/deszczu

Co zrobiłem:

-Chromowane nakładki na końcówki wydechu

-Wymienione przednie głośniki w desce na B&O (kupione po taniości) :naughty:

-Zmienione światła tylne na LED

-Zmienione oświetlenie wnętrza na LED

Plany:

-Zmiana nagłośnienia na B&O

-Zmiana folii na szyby, ale to dopiero na wiosne

-Zmiana liczników na kolorowy FIS

-Zmiana blend głośników na B&O

IMG_0282.jpg

IMG_0302.jpg

IMG_0300.jpg

IMG_0284.jpg

IMG_0297.jpg

IMG_0287.jpg

IMG_0308.jpg

IMG_0274.jpg

IMG_0278.jpg

IMG_0279.jpg

IMG_0276.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka :good:

Dzięki :good:

Nie mogę dojśc do ładu ze zdjęciami, strasznie kiepska jakośc.. Może ktoś wiem, czemu tracą tak na jakości po przesłaniu na serwer? :mysli:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________

Gray nowej fury, szkoda że nie sedan :gwizdanie:

Sedany w B8 średnio mi się podobają, za to Avanty bardzo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że jest MMI Basic, ale ważne że w ogóle jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że jest MMI Basic, ale ważne że w ogóle jest :decayed:

Mi też trochę brakuje MMI 2G, ale miałem do wyboru, albo bezwypadkowe autko z pewnym przebiegiem, albo dobrze wyposażoną, ale po dzwonie.. :wink4: Myślałem o założeniu 2G, ale koszta jakie się z tym wiążą przekraczają narazie mój uczniowski budżet :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ważne że w ogóle jest :decayed

dokładnie, ważne że nie masz tego obrzydliwego plastiku bez przycisków w przypadku braku MMI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :kox:

na tył bym tylko wydech np z 3,0tdi założył i zderzak S line i kolorowy fis który masz w planach.

pozazdrościć autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wreszcie jakas nowa b8 :) No popisy do modów spore , autko ma naprawdę bardzo ciekawy kolorek i pierwszy raz widzę taki wyświetlacz :) on jest tez kolorowy czy tylko czerwony? z ciekawości felunek to 16"? myślę ze na zime ok a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

głośniki sa inne , wzmak jest inny tuba tez jest inna, do tego dochodzą Ci dodatkowe glośniki w tylnich słupkach ( AVANT) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wreszcie jakas nowa b8 :) No popisy do modów spore , autko ma naprawdę bardzo ciekawy kolorek i pierwszy raz widzę taki wyświetlacz :) on jest tez kolorowy czy tylko czerwony? z ciekawości felunek to 16"? myślę ze na zime ok a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

Tak, felga 16'. Niestety zime i lato na niej jeżdżę, bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

CUBER, powiedz mi gdzie dokładnie umieszczone są te dodatkowe głośniki i czy jest duży problem z montażem tego :mysli:

Tak apropos, to kupiłem dziś zestaw B&O(głośniki, maskownice) Suba myślę wsadzic jakiegoś nieoryginalnego, a ze w zmacniaczem jeszcze zobaczymy :) Może ten co mam da radę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

:wallbash: Może, spróbuj go przekonać jeżeli to on decyduje i na lato jakąś 18'' cali co? bo na 16'' to :sick3: ale tak poza tym git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

:wallbash: Może, spróbuj go przekonać jeżeli to on decyduje i na lato jakąś 18'' cali co? bo na 16'' to :sick3: ale tak poza tym git

Na 18' napewno nie ma szans, sam ma 17' w swoim samochodzie i jak mu kiedyś wspomniałem o zmianie na coś większego, tylko krzywo się popatrzył Zostało mu to chyba z z czasów młodości, kiedy to 12' w maluchu było wszystkim i nikt nie myślał zmieniac kół na większe.. Sprawę jeszcze utrudniają opony letnie, które kupiłem w czerwcu. Mają dopiero 15 tys km a i tak nikt by mi ich nie kupił po cenie, która by mnie satysfakcjonowała :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...