Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 Avant 2.0 TDI 143 KM MY09

Silnik: CAGA

Skrzynia: KXP 6 Biegów

Kolor: Szary LAVA

Wyposażenie, tak z grubsza:

-Bixenon

-Navi MMI Basic Plus

-Tylne światła LED (Niedawno przeprowadzony MOD)

-Kierownica trójramienna wielofunkcyjna

-Sportowe siedzenia

-Zmieniarka 6 CD

-Podgrzewane fotele przednie

-Tempomat

-Zawieszenie 1BE

-Pakiet oświetlenie

-Coming/Leaving Home

-Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

-System TPMS

-Podłokietnik przód/tył

-Relingi/liswty wokół szyb Chrom

-Czujnik zmierzchu/deszczu

Co zrobiłem:

-Chromowane nakładki na końcówki wydechu

-Wymienione przednie głośniki w desce na B&O (kupione po taniości) :naughty:

-Zmienione światła tylne na LED

-Zmienione oświetlenie wnętrza na LED

Plany:

-Zmiana nagłośnienia na B&O

-Zmiana folii na szyby, ale to dopiero na wiosne

-Zmiana liczników na kolorowy FIS

-Zmiana blend głośników na B&O

IMG_0282.jpg

IMG_0302.jpg

IMG_0300.jpg

IMG_0284.jpg

IMG_0297.jpg

IMG_0287.jpg

IMG_0308.jpg

IMG_0274.jpg

IMG_0278.jpg

IMG_0279.jpg

IMG_0276.jpg

Opublikowano

ładna sztuka :good:

Opublikowano

Gray nowej fury, szkoda że nie sedan :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ładna sztuka :good:

Dzięki :good:

Nie mogę dojśc do ładu ze zdjęciami, strasznie kiepska jakośc.. Może ktoś wiem, czemu tracą tak na jakości po przesłaniu na serwer? :mysli:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________

Gray nowej fury, szkoda że nie sedan :gwizdanie:

Sedany w B8 średnio mi się podobają, za to Avanty bardzo :kox:

Opublikowano

szkoda tylko, że jest MMI Basic, ale ważne że w ogóle jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda tylko, że jest MMI Basic, ale ważne że w ogóle jest :decayed:

Mi też trochę brakuje MMI 2G, ale miałem do wyboru, albo bezwypadkowe autko z pewnym przebiegiem, albo dobrze wyposażoną, ale po dzwonie.. :wink4: Myślałem o założeniu 2G, ale koszta jakie się z tym wiążą przekraczają narazie mój uczniowski budżet :tongue4:

Opublikowano

domyślam się :wink4:

Opublikowano

ale ważne że w ogóle jest :decayed

dokładnie, ważne że nie masz tego obrzydliwego plastiku bez przycisków w przypadku braku MMI :good:

Opublikowano

Widziałem osobiście i graty :good: :good: :good:

Opublikowano

widziana widziana, bardzo ładna :kox:

Opublikowano

Ładnna sztuka, zwłaszcza kolor :good:

trochę doinwestować i będzie super auto :wink4:

Opublikowano

piękna :kox:

na tył bym tylko wydech np z 3,0tdi założył i zderzak S line i kolorowy fis który masz w planach.

pozazdrościć autka :good:

Opublikowano

super furka, ciekawy ma kolor :good:

Opublikowano

Ciekawa baza do modów... :kox:

Opublikowano

O Wreszcie jakas nowa b8 :) No popisy do modów spore , autko ma naprawdę bardzo ciekawy kolorek i pierwszy raz widzę taki wyświetlacz :) on jest tez kolorowy czy tylko czerwony? z ciekawości felunek to 16"? myślę ze na zime ok a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

Opublikowano

a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

głośniki sa inne , wzmak jest inny tuba tez jest inna, do tego dochodzą Ci dodatkowe glośniki w tylnich słupkach ( AVANT) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

O Wreszcie jakas nowa b8 :) No popisy do modów spore , autko ma naprawdę bardzo ciekawy kolorek i pierwszy raz widzę taki wyświetlacz :) on jest tez kolorowy czy tylko czerwony? z ciekawości felunek to 16"? myślę ze na zime ok a co do tego B&O to wystarczy wymienić głośniki czy trzeba coś jeszcze (wzmacniacz, tuba, whatever ) ?

Tak, felga 16'. Niestety zime i lato na niej jeżdżę, bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

CUBER, powiedz mi gdzie dokładnie umieszczone są te dodatkowe głośniki i czy jest duży problem z montażem tego :mysli:

Tak apropos, to kupiłem dziś zestaw B&O(głośniki, maskownice) Suba myślę wsadzic jakiegoś nieoryginalnego, a ze w zmacniaczem jeszcze zobaczymy :) Może ten co mam da radę :tongue4:

Opublikowano

bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

:wallbash: Może, spróbuj go przekonać jeżeli to on decyduje i na lato jakąś 18'' cali co? bo na 16'' to :sick3: ale tak poza tym git

Opublikowano
  • Autor

bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. :confused4:

:wallbash: Może, spróbuj go przekonać jeżeli to on decyduje i na lato jakąś 18'' cali co? bo na 16'' to :sick3: ale tak poza tym git

Na 18' napewno nie ma szans, sam ma 17' w swoim samochodzie i jak mu kiedyś wspomniałem o zmianie na coś większego, tylko krzywo się popatrzył Zostało mu to chyba z z czasów młodości, kiedy to 12' w maluchu było wszystkim i nikt nie myślał zmieniac kół na większe.. Sprawę jeszcze utrudniają opony letnie, które kupiłem w czerwcu. Mają dopiero 15 tys km a i tak nikt by mi ich nie kupił po cenie, która by mnie satysfakcjonowała :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.