Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Swietnie swieca :good: Nastepny MOD to Ramki Klubowe :decayed:

Tak jest :good: Myślę je wziąc od chłopaków z Krk przy najbliższej okazji :)

Opublikowano

Graty moda, wobec tego dzwonię do ASO sprawdzić czy zamówienie moje już jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, potrzebuje pomocy :>

Szukam i szukam w etce pewnej części i nie mogę jej znaleźc.

Jako, że zawieszenie 1BE nie lubi krawężników a przy ostatnich śniegach ciężko takowe dostrzec, potrzebuje nr. części zaznaczonej na zdjęciu :wink4:

image.jpg

Jest to zdjęcie lewego tylnego koła:)

Opublikowano

a same kołki do przymocowania tam nie wystarczą :?: :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nadeszła wiosna, trzeba było pomyślec coś o kosmetykach:)

Sprawiłem sobie taki mały zestaw:)

c1461202c7e2d94emed.jpg

W między czasie do audio dołączył głośnik centralny B&O który wspomógł wysokie tony z przodu:)

Polecam wymianę bądź też dołożenie tego głośnika, bo choc niepozorny to napawdę robi robote;)

f6f0bbaf823e9132med.jpg

dc7795054bd89454med.jpg

b32b8dadbeb28ba0med.jpg

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

Opublikowano
Nadeszła wiosna, trzeba było pomyślec coś o kosmetykach:)

Sprawiłem sobie taki mały zestaw:)

W między czasie do audio dołączył głośnik centralny B&O który wspomógł wysokie tony z przodu:)

Polecam wymianę bądź też dołożenie tego głośnika, bo choc niepozorny to napawdę robi robote;)

IRON X:good:

Nie wiedziałem, że ten centralny głośnik jest taki mały :shock3: Bo daje "czadu" konkretnie:naughty:

Opublikowano

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...

Opublikowano

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...

Też się nad tym zastanawiam. Najlepiej do MR MOTORS :naughty:

Opublikowano

jakie sa jeszcze opcje? moze cos bardziej na zachod?

Opublikowano

tylko i wyłącznie MR Motors, Compsport albo ECU-Project. chociaż ja pewnie pojadę do Rogala bo do Wawy mi najszybciej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A co powiecie o Dyno Sofcie Katowice?:)

Opublikowano
A co powiecie o Dyno Sofcie Katowice?:)

U Aligatora też spokojnie możesz robić:thumbup1:

Orzeł swoje b8 u niego robił więc możesz obejrzeć wyniki w jego topiku:naughty:

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:31 ----------

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice&p=2762366#post2762366

Opublikowano
  • Autor

Dzięki;) Pogadam coś z ojcem i mam nadzieję, że wybiorę się na ten zbiorowy chip:)

Cena poniżej 1000zł jest bardzo atrakcyjna. Półtora roku temu zmienialiśmy z ojcem mape w E90 i z tego co pamiętam kosztowało to 1600zł..

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Prawie rok przerwy od forum, w audi co prawda nie za wiele sie pozmienialo, poza kompletem tarcz, klockow, filtrow, i wkoncu nadszedl czas na zmiane :)

Moze znajdzie sie jakis zainteresowany.

Samochod bardzo zadbany jak na swoj wiek, o modach mozna troche poczytac we wczesniejszych postach.

Oferta - Audi A4 - Samochod sprowadzony dwa lata temu z Niemiec od pierwszego wlasciciela. Jestem jego pierwszym wlascicielem w kraju. Audi w stanie id

Polecam ! :)

Opublikowano

Rok temu lepiej wyposażoną sprzedałem za 59 tys, będzie Ci ciężko w tych pieniądzach sprzedać.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie jest to cena adekwatna do stanu samochodu. Znajomy sprzedaje podobne modele, w bardzo rozbieznych cenach, od 48 do 70 tys takze duzo zalezy od upodobania klienta. A druga sprawa, nie mam zamiaru robic komus prezentu, sprzeda sie to dobrze, nie sprzeda to tez plakal nie bede :)

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 16:21 ----------

Koledzy, sprzedaje zestaw grajacy ze swojej A4, moze ktos chetny ?

W zestaw wchodzi:

komplet glosnikow B&O( 4 glosniki niskotonowe, 4 tweetery, 4 glosniki sredniotonowe, srodkowy glosnik z deski) wraz z 4 maskownicami ( dwie na tweetery przednich drzwi i dwie na przednie podszybie) Zainteresowanym przesle zdjecia.

Cena za wszystko: 1100 zl. Glosniki w bardzo dobrym stanie, po zmianie z seryjnego naglosnienia duza poprawa, polecam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.