Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09


danieldt

Rekomendowane odpowiedzi

Graty moda, wobec tego dzwonię do ASO sprawdzić czy zamówienie moje już jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pomocy :>

Szukam i szukam w etce pewnej części i nie mogę jej znaleźc.

Jako, że zawieszenie 1BE nie lubi krawężników a przy ostatnich śniegach ciężko takowe dostrzec, potrzebuje nr. części zaznaczonej na zdjęciu :wink4:

image.jpg

Jest to zdjęcie lewego tylnego koła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła wiosna, trzeba było pomyślec coś o kosmetykach:)

Sprawiłem sobie taki mały zestaw:)

c1461202c7e2d94emed.jpg

W między czasie do audio dołączył głośnik centralny B&O który wspomógł wysokie tony z przodu:)

Polecam wymianę bądź też dołożenie tego głośnika, bo choc niepozorny to napawdę robi robote;)

f6f0bbaf823e9132med.jpg

dc7795054bd89454med.jpg

b32b8dadbeb28ba0med.jpg

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła wiosna, trzeba było pomyślec coś o kosmetykach:)

Sprawiłem sobie taki mały zestaw:)

W między czasie do audio dołączył głośnik centralny B&O który wspomógł wysokie tony z przodu:)

Polecam wymianę bądź też dołożenie tego głośnika, bo choc niepozorny to napawdę robi robote;)

IRON X:good:

Nie wiedziałem, że ten centralny głośnik jest taki mały :shock3: Bo daje "czadu" konkretnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często myślę o programie, tylko boję się o DPF, wypowie się ktoś na ten temat?

Jak narazie Audi jeździ bez awarii i chcę by tak zostało, ale kusi mnie też virus, bo 143KM nie robi szału..:)

tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...

Też się nad tym zastanawiam. Najlepiej do MR MOTORS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie MR Motors, Compsport albo ECU-Project. chociaż ja pewnie pojadę do Rogala bo do Wawy mi najszybciej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Dyno Sofcie Katowice?:)

U Aligatora też spokojnie możesz robić:thumbup1:

Orzeł swoje b8 u niego robił więc możesz obejrzeć wyniki w jego topiku:naughty:

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:31 ----------

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice&p=2762366#post2762366

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki;) Pogadam coś z ojcem i mam nadzieję, że wybiorę się na ten zbiorowy chip:)

Cena poniżej 1000zł jest bardzo atrakcyjna. Półtora roku temu zmienialiśmy z ojcem mape w E90 i z tego co pamiętam kosztowało to 1600zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok przerwy od forum, w audi co prawda nie za wiele sie pozmienialo, poza kompletem tarcz, klockow, filtrow, i wkoncu nadszedl czas na zmiane :)

Moze znajdzie sie jakis zainteresowany.

Samochod bardzo zadbany jak na swoj wiek, o modach mozna troche poczytac we wczesniejszych postach.

Oferta - Audi A4 - Samochod sprowadzony dwa lata temu z Niemiec od pierwszego wlasciciela. Jestem jego pierwszym wlascicielem w kraju. Audi w stanie id

Polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu lepiej wyposażoną sprzedałem za 59 tys, będzie Ci ciężko w tych pieniądzach sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to cena adekwatna do stanu samochodu. Znajomy sprzedaje podobne modele, w bardzo rozbieznych cenach, od 48 do 70 tys takze duzo zalezy od upodobania klienta. A druga sprawa, nie mam zamiaru robic komus prezentu, sprzeda sie to dobrze, nie sprzeda to tez plakal nie bede :)

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 16:21 ----------

Koledzy, sprzedaje zestaw grajacy ze swojej A4, moze ktos chetny ?

W zestaw wchodzi:

komplet glosnikow B&O( 4 glosniki niskotonowe, 4 tweetery, 4 glosniki sredniotonowe, srodkowy glosnik z deski) wraz z 4 maskownicami ( dwie na tweetery przednich drzwi i dwie na przednie podszybie) Zainteresowanym przesle zdjecia.

Cena za wszystko: 1100 zl. Glosniki w bardzo dobrym stanie, po zmianie z seryjnego naglosnienia duza poprawa, polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...