Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wypozyczalnia i moj camper
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzes, Gab, reszta, dzieki za wsparcie, auto sprzedane, niech Wam sie Wasze cacka dobrze sprawuja. Pozdrawiam!
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prosze sprawdzic cisnienie w oponach
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zaraz dopisze ) Ale nadal uwazam, ze to mega oszczedne auto przy tych mozliwosciach.
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dane producenta. Z zycia: 110kmh na tempomacie 5.4l, przy 180kmh kolo 8l ale duzo zalezy od tego czy z wiatrem czy pod, miasto od 8.3 nawet do dychy. Jak na auto o tych osiagach to rewelacja imho.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdyby ktos szukal to znow sie polecam. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/3-0-tdi-v6-quattro-salon-polska-drugi-wlasciciel-sedan-bang-olufsen-320873/ przejezdzilem zime i zapadla ostateczna decyzja o sprzedazy.
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przypominam sie, gdyby ktos mial czarna maske z przedlifta w stanie igla to ja chetnie..
  8. Dzizas, no tak... W sumie to sie musialo stac... Grzes, ktory set mocowy wkladasz? Gorny czy dolny?
  9. wtf??? typowe dla TFSI ??? shit, a juz myslalem, ze to dobry silnik jest po tym jak sie troch uspokoilo z olejem... piekne autko, gratki
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mocne: http://youtu.be/uBakMHnj2SA
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmmm http://pulse.me/s/JD2Jf
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wlasnie nie, na pierwszej bramce godzinny korek ktory dzieki hd traffic live tomtoma ominalem stara dwojka oraz zachodnia obwodnica poznania raz dwa, maske popsulem na kolejnej bramce w malym koreczku. Wysiadlem, obejzalem, pan z tira nie mial sladu na gumowym odboju, nawet nie zauwazyl i odjechal, ja zobaczylem, ze zawinalem kant maski i rowniez odjechalem, nie bede przeciez korka generowal w kazdym razie bedzie trzeba maske wymienic bo chyba szkoda sie dlubac z tym.. To aluminium zdaje sie.. Jak by ktos w czarnej a4 robil upgrade przodu to ja sie pisze na maske igle od przedlifta.
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, dwojka :-/
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    buuu szukam maski silnika do 2008 najchetniej igly w kolorze czarnym pierlowym by nie trzeba bylo lakierowac.. wjechalem jak ostatnia d*pa w tira w korku i pogniotlem maske.. obsluga dziecka na tylnym siedzzeniu w czasie jazdy przez kierowce to slaby pomysl.. na szczescie toczylismy sie wolniutko, na nieszczescie tir zahamowal i swoim odbojem nie dal jej szansy.. ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wie...
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zelowego raczej nie mamy. Nie nadaje sie na rozruchowy. Albo kwasowy, albo AGM.
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Yy a do czego potrzebujesz tj. czego sie nie da zrobic bez tego?
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    worst case to lozyskowanie walka klap, right?
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja slysze pompe servotrnica rano po odpaleniu, potem juz nie. chyba taki ich urok..
  19. Morze czy moze?
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam auto z 2008 z oryginalnym B&O i subem w tylnej polce.. moze ratio?
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do wymiany lozyska trzeba miec klucz imbus 19 mm, no i oczywiscie nowe sruby piast, dzis placilem 8.70 eur za sztuke. Kluczy dynamometryczny do 200 Nm wystarczy.
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    guzikiem od ogrzewania tylnej szyby, jak zawsze... wracajac do lozysk, do odkrecenia glownej sruby piasty potrzebny jest imbus 19mm, ja nie mialem w swoim zestawie :-/
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sowiq, nie zasmiecasz, troop jest wlasnie 'portalem' wymiany wiedzy i samopomocy lookne jutro czy faktycznie zastosowali takie wydumane nakretki..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.