Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gab, nic nie mow... ile ja sie nasluchalem o aso tutaj od kumpla ktory kupil nowego golfa GTI... Wszystko schodzi na psy w zastraszajacym tempie. Jak nie wierzysz to poczytaj o nowym lotnisku pod Berlinem. Szkoda gadac. Jedyny pozytyw to to, ze przynajmniej nie sciemniaja z akcjami serwisowymi jak np subaru w PL.
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, profesjonalizm 'fachowcow' powala. Historia z teraz: zalozylem u siebie klocki cermiaczne ATE. Patent genialny, czyste felgi, nie pyla sie zupelnie, polecam. Ale ostatnio podchodze do auta i widze czarny slad wew. felgi ... WTF? Okazalo sie, ze poparoki przy wymianie sworzni porozwalali manszety. Smar zaczal smarkac po feldze.. Nie chce mi sie gadac co i jak ale final jest taki, ze serwis mowi, ze to nie oni i sa ew. w stanie obejzec ale najblizszy termin za 3 tygodnie. Krew mnie zalala, bo w weekend robie trase i nie pojade z dziurawa manszeta w trase. Teraz sie bujaj z rzeczoznawca i sadem.. Koniec z wstawianiem auta do serwisu, jak sie samemu nie zrobi dobrze, to nie bedzie dobrze. Jutro wymieniam od razu obydwie strony, tym razem wlasnorecznie. Gdybym sprzedal auto to nabywca juz by mnie obsmarowywal, ze sprzedalem mu mine..
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie padly na samym poczatku, ASO wymenilo bez gadania. Teraz po 130 kkm nadal jest cicho.. Jakie macie objawy? Luzy czy wyja?
  4. Podziwiam brak jakiegokolwiek obycia fachowcow od estetyki z tego forum. Nikt sie przeciez Was nie pyta co w tym aucie jest brzydkie... Nie kazdy kupowal auto jak Wy biorac to co sie napatoczylo, niektorzy wybierali wlasnie takie wnetrze swiadomie... Mimo wszystko zycze duzo radosci z fury !
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie zalozyles haka przypadkiem?
  6. Czujniki temperatury to najczesciej termopary w roznych obudowach. Sprobuj ustalic jaki to typ literowy, kup taka i wyprobuj. Jesli zadziala prawidlowo to pozostanie tylko kwestia obudowy.. Tu wiecej o termoparach: Termopara
  7. Hej, gratuluje zakupu. Sam bylem bliski sprzedazy mojej ale jakos tak wyszlo, ze chyba zostanie, szkoda mi jej. U siebie dorzucilem AMI, z koncowka pod iphone - sporo nowej muzyki mam zawsze w telefonie, karty nie aktualizuje zbyt czesto. Poniewaz navi uzywam w smarkfonie zalezalo mi na wygodnym miejscu pod reka - stad uchwyt tutaj i modul ami ukryty pod deska rozdzielcza nie w schowku. AMI oczywiscie laduje telefon. http://imageshack.com/a/img855/2686/0tzu.png Bede sledzil Twoje mody silnika, od dawna wybieram sie na program i nigdy nie mam czasu.. Na pewno polecam jakis dobra ceramike na lakier, bo ten jest po prostu tragicznie miekki. Rysuje sie od wiatru Aha, jak chcesz robic poleczke to rozwaz kieszonke z siatki montowana w polifcie - powinna wystarczyc, a nie zabierze Ci miejsca w schowku bo montowana jest na gornej schowka sciance.
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzieki Grzegorz.
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jaki numer ma manszeta (lub zestaw z opaskami) przedniej osi do CAPA? Rosyjska strona z etka podaje 8K0498203 bez literki, a tam powinna zdaje sie byc jeszcze jakas literka.. Moze ktos podejzec? Dzieki!
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zastanawialem sie wczoraj z kumplem nad DPFem. W CAPA bez adblue mamy w zasadzie trzy tryby jego oczyszczania: 1 naturalny/pasywny - w trakcie normalnej jazdy w trasie, gdy silnik ma optymalne warunki spalania i sadza sie praktycznie nie wytwarza 2 wymuszony - pali sie lampka filtra - silnik wchodzi w tryb 'normalnego' wypalania wspomagajac ten proces dopalaniem paliwa w filtrze 3 regeneracja - wypalanie serwisowe VAGiem Dobrze rozumuje? I teraz: czy mozna wymusic ten drugi tryb w jakis sposob? np VAGiem?
  11. gregski odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Ciesze sie. Jak widac sporo zamieszania generuje ta marna plytka PCB niekosztujaca w produkcji wiecej niz jedno euro. Pewnie niejeden klient ASO na swiecie poplynal na wymianie calego filtra przez ten syf.
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ksiadz, u mnie po wymianie g450 sie uspokoilo. imho to wlasnie G450 powodowal balagan.
  13. gregski odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    g450 ?
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytnik kart SD ma tylko 3G z tego co mi wiadomo. Bzdura, radia concert, symphony bez MMI maja sloty SD i czytaja do 20 000 utworow.
  15. u mnie tez pomoglo. wylazlo przy 130 kkm
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chlopaki sie w godzinke uwineli, cisza.
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, rzuci ktos okiem do elsy czy przy wymianie dolnych sworzni wahacza jakis trick jest czy raczej standardowa operacja? Odpiac gore, dol, sciagacz i po klopocie?
  18. gregski odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    U mnie jak reka odjal. Nie pojawia sie juz kontrolka dpfu...
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To funkcja telefonu, kobieta pyta o komende. Powiedz jej "hilfe" to wylistuje wszystkie mozliwosci. Zmiana jezyka przez vcds.
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Komunikacja głosowa, to obsługa telefonu czy coś więcej? Bez mmi tez jest sterowanie glosem. Imho mmi 2 3 4 g to tylko marketingowy bajer ktory ma sie nijak do jazdy samochodem. Zupelnie zbedne zabawki, telewizory. Ja nie chce miec w domu tv, tym bardziej w aucie. Wszystko co mi potrzebne ma concert: zestaw glosnomowiacy, obsluga muzyki w tym z iphonea czy wskaznik poziomu oleju. Jesli uzywasz auta do jazdy to spokojnie zapomnij o tych wyzszych mmi.
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super. Dzieki
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza sie.. nowa a4 na weekend od piatku do poniedzialku kosztuje mnie 99 euro... tez mam ogromne rabaty z firmy... A ze wiekszego hopla mam na punkcie mojej starej californi i podrozy - wybor byl prosty.
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Latem po miescie carsharing i wypozyczalnia. Na codzien smigam Vespa GTS 300 Super Sport, no i mam jeszcze malego campera... Na razie kompletuje budzet na inny wydatek - pozniej sie okaze...
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie bede zalowal jak sprzedam http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/a4-3-0-tdi-v6-quattro-sedan-07-2008-bang-and-olufsen-282389/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.