Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
Tak, te jedyne. Ladnie zrobione. Te ichnie mocowania sie nie trzymaja wcale, ale potrzebne sa tylko gdy okno podczas jazdy otworzysz. Nie zamierzam Grzes, dzieki, a te czarne tez takie czule na chemie?
-
B8 TrOOOOp
Ktos mi powie dlaczego mam takie paskudne biale plamy na listwach chromowanych bocznych pod oknami? Chyba zamienie na czarne... ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Btw: odebralem zaslonki z allegro, bardzo ladnie zrobione, polecam.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To tylko quattro ci zostanie:naughty: i jakis porzadny silnik
-
B8 TrOOOOp
dzieki Cuber w miedzyczasie poczytalem o tych solar ride i chyba sie na nie skusze, bo ludzie chwala..
-
B8 TrOOOOp
lookne w domu w papierowym katalogu akcesoriow, na 100% byly ori.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
zlnalazlem tylko to ZASŁONKI DEDYKOWANE DLA AUDI A4 B8 LIMUZYNA (3220255139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., a sam kiedys wrzucalem numery oryginalnych..- B8 TrOOOOp
sluchajcie, a moze by tak wyodrebnic temat akcesoriow i zalozyc w troopie oddzielny watek? 'Akcesoria Audi A4 B8 - oryginalne i nie tylko - opinie, doswiadczenia, testy' probuje sie dokopac do numerow oryginalnych 'wtykanych' zaslonek i za cholere nie moge znalesc..- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale aparat... Zdrowiej!- B8 TrOOOOp
grunt, ze wyszedles z tego calo, reszte ogarnisz. powodzenia.- B8 TrOOOOp
ech, gdyby byl ktos blizej tez juz bym dawno wirusa wrzucil, ale teraz mam min 600 km i nie ma kiedy..- [all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
No niestety.. Dochodzi do tego styl jazdy - w pl u mnie jakis litr wiecej. Tu w Berlinie szybko przyspieszasz ruszajac razem z poprzedzajacymi autami ale potem sie toczysz 60kmh do nastepnych swiatel czesto zdejmujac noge z gazu, w pl sie gna na wariata do konca i hamuje na max bo przeciez nie wpuscisz nikogo przed siebie... Tu Ci nikt nie wiezdza przed nos.. To robi ogromna roznice.- B8 TrOOOOp
Nic nie dalo. Dopiero duza butla liquimoly z wezykiem pomogla.- B8 TrOOOOp
Jakies rady dot. czyszczenia parownika klimy w B8? Wystarczy wyjac filtr i wprowadzic w kanal dysze preparatu czy jakies inne techniki? ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- ok, pogrzebalem w pewnym sofcie i okazuje sie, ze audi zaleca czyszczenie "ultradzwiekowe" - czyli migelka chemiczna. Zaaplikowalem spray co to sie go wstawia i odpala na wlaczonym obiegu zamknietym i klimie, zobaczymy co to da.- B8 TrOOOOp
Z tego co mi mowil moj kumpel od ktorego kupilem auto, moj sedan mial wymieniane reflektory bix na nowe oraz lozyska w przednich kolach.- B8 TrOOOOp
Gab, mowisz o blotniku? Tj wyszly aluminiowe blotniki?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Oj to Praga 3x tansza byla .. Przesadzili z ta cena.. Ale dobrze, ze jest!- Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
w adv meas. values- B8 TrOOOOp
W dojczlandzie standardowy olej zawiera juz 7% etanolu wiec luz.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No wlasnie dlatego trzeba sobie takie info przekazywac :-(- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Panowie zapamietajcie i mowcie wszystkim gdy tylko bedzie mowa o tetniaku czy innym guzie w glowie: w Pradze jest klinika ktora ma sprzet do Gamma Knife kupiony m.in. Za pieniadze z nagrody Nobla dla W. Havla. Oddal je na ten cel. Koszt operacji to ok 3tys eur. NFZ moszna zapomniec chyba, ale co to jest 3k€ w takiej sytuacji. Wazna jest jednak wczesna doagnoza - leczy sie tak guzy do 6mm. Zaden lekarz w PL o tym nie mowi, bo sztab ludzi zostal by bez pracy - wola kroic. Grzes, jest dobrze, przy takiej komplkacji operacji zona ma niewielkie uszkodzenia. W zasadzie jest w gronie szczesciarzy. Trzymamy wszyscy mocno kciuki!- [all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
Sliczne autko, mamy podobny gust, moj tez ma jasne wnetrze i te same felgi. Zycze wielu kilometrow dajacych duzo frajdy z jazdy. Co do spalania, to moj 3.0 tdi q przy stalej 120 kmh spalil 5,4 l/100, a przy stalej 160kmh pali ok 7 l/100km. Niestety autko kusi do szybszej jazdy i 180kmh+ to najczestrza przelotowa - wtedy spalanie dobija pod wiatr nawet do 9 l/100km. Miasto 8,3-9, w Pl prawie dycha. Ma za to inne wady - cena zakupu czy koniecznosc wypalania filtra dpf przy jezdzie w miescie. Auto stricte na autostrade i do tego je kupilem. Gdybym musial nim jezdzic codziennie po miescie to zdecydowanie wybral bym 1,8 lub 2.0 tfsi.- B8 TrOOOOp
zgodnie z info audi i B&O wszystkie wersje B&O maja.. Vehicle Noise Compensation (VNC) choc mnie sie wydaje, ze po prostu zrobili GALA na podstawie predkosci i halasu wewnatrz kabiny - taki polsrodek. dodatkowe mikrofony do VLC sa w obudowie lampki osw. wnetrza.- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jasne, mialo by to znaczenie gdybys upalal czy czesto po torze smigal..- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
W zeszytach serwisowych wiszacych na forum audi pisze, ze w zwyklych b8 sa dwa setupy przeniesienia napedu: do i od 350 Nm. Inne sa sprzegla, skrzynie, waly, dyfry i polosie. Jesli 2.0 tfsi ma te co 3.0 tdi to no problem. Jesli te slabsze to trzeba miec nadzieje, ze nawet te slabsze sa policzone z marginesem. - B8 TrOOOOp