Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. Stary, mega szacun! Nie pisz ksiazki, pisz od razu scenariusz. Jestem w szoku, ze policja tak sprawnie zadzialala...wow. Umieram z ciekawosci jak to wszystko rozegrales, ale nie wiem czy jest sens to opisywac na forum publicum..
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ojejej... Jak ustaliles czasy wtryskow? Ponoc to, ze leja wykancza te motory...
  3. Miron, wyrazy wspolczucia. Panowie, prawda jest taka, ze jesli ukradli to nasi zlodzieje to i tak czesci z jego auta trafia predzej czy pozniej do Waszych aut.. Popyt na czesci z allegro bedzie zaspokajany wlasnie w ten sposob. Kupowanie biednych wersji i modzenie je na rakiety bez pomyslunku powoduje wlasnie taki preceder. Kazdy teraz powie, ze kupuje tylko od sprawdzonych handlarzy, ale niestety jak by sie zastanowic to na 100% nigdy nie wykluczymy, ze kupilismy jakies czesci bez ochrony komponentu z niepewnego zrodla.. Miron, moze warto poinformowac AUDI o kradziezy?
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poczytalem niemieckie fora i ponoc jedyny moment w ktorym puszcza chmure to przy bucie po spokojnej jezdzie - np: tempomat na 120 kmh dluzszy czas i nagly but... ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- no wlasnie.. tak sie zastanawiam nad bezpieczenstwem pisania na forum wszystkiego o swoim aucie... zlodziej pewnie zaczyna poszukiwanie takiej fury od forum..
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cos czuje, ze jak sie wezme za program to i wydech odetkam. Upierdliwe to wypalanie fltra.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie kopci?
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kto smiga bez dpfu? moze warto wywalic i sie nie przejmowac wcale? kurnia, przeczytalem wlasnie o aucie Mirona.. ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- 03L906088AQ Abgastemperatursensor Dieselpartikelfilter - A.K.H. Teileshop
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie z tydzien temu byly mrozy i szarpal - pracowal nie rowno przy przyspieszaniu.. potem przeszlo.. mialem wrazenie, ze gruda lodu w filtrze paliwa .. lesson learned: przed zima wymiana filtra paliwa obowiazkowo. u mnie z ciekawych bladow: bylem wlasnie w garazu odpiac z ukladu sterownik trailer bo zima mi cos w nim pada i wylacza mi czujnik parkowania. pewnie jakis zimny lut, ale nie chce mi sie go wyjac i przelutowac wiec wylaczam na zime, haka nie uzywam... duzo tej elektroniki w tych autach... giga, noo trzeba czyscic, tym bardziej, ze klima u mnie zawsze wlaczona..
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    olej, filtry wszystkie, zdaje sie wymiana paska pompy, wymiana plynu hamulcowego, klima (olej+czynnik+ozonowanie), przeglad zawiasu i wszystkich punktow std. o czyms zapomnialem? co ile sie zmienia olej w manualnej skrzyni biegow?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber raportuj. Jedrekx, dzieki, dorzucam do listy todo. Ja swojego wstawiam zaraz po swietach na przegladzik, a oddzielnie podjade przed swietami na kompletny check klimy, niech mu sprawdza i uzupelnia poziom oleju i czynnika, no i czyszczenie parownika, bo zaczyna waniac Maja sprawdzic endoskopem jego stan zasyfienia.
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chopy, przeglad przy 120kkm to filtry, plyny, cos jeszcze?
  12. Grzes, acc dziala? Czapa z glowy, mod marzenie...
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    brać - cena super! ciekawe czy dziala z ajfonem 5 ...
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    edit: Panowie, czy da sie uruchomic automatyczne wlaczenie obiegu zamknietego na chwile po uzyciu spryskiwacza szyb by nie capilo w aucie ???
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o krucze, krysztaly sie rozlaly chyba.. szukaj lusterka :-/ zrobilem w weekend 1500 km (m.in pojezdzawka w rudnikach po sniegu) i wiecej problemow z przerywaniem silnika nie mialem. autko mega dzielne, na trasie cudowne. niestety na 100% mam co najmniej jedna fote z fotoradaru, bysnelo w Lodzi i to w nocy aaa no i wrocilem do oryginalengo radia concert, wreszcie dwa tunery radiowe, wreszcie zmienia w tle czestotliwosc jak jest silniejszy nadajnik.. moja prosba o screenshoty z symphony nieaktualna.
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzieki Grzes. Sprawdze czy jest jakis spust.
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cos mi dzis przy pierwszym w tym roku mrozie silnik przerywal. Gdzie sie spuszcza wode z filtra paliwa w 3.0 TDI? Jaki jest dostep? ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- ktokolwiek sie z tym spotkal.. instrukcja mowi, ze w przypadku zatankowania slabego paliwa wlasnie to trzeba zrobic w aso... jak??? jutro traska
  19. Zakleic wtryski mozna jednym pechowym tankowaniem, takze nawet jak niemiec dbal to mozesz miec tam cos niehalo od niedawna.
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    juz ok, po nocy sie zresetowalo samo. wywalam to symphony, wracam do mojego concerta z pamiecia komunikatow drogowych TP. brakuje mi tej funkcji. na off nie ma prawa, wywal bezpiecznik...
  21. milutka, niech sie dobrze sprawuje!
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wdf? Jak to zresetowac?
  23. To wszystko dobre na brud z klockow, ale asfalt tez czarne kropki robi - sa i do tego preparaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.