Treść opublikowana przez gregski
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Stary, mega szacun! Nie pisz ksiazki, pisz od razu scenariusz. Jestem w szoku, ze policja tak sprawnie zadzialala...wow. Umieram z ciekawosci jak to wszystko rozegrales, ale nie wiem czy jest sens to opisywac na forum publicum..
-
B8 TrOOOOp
Ojejej... Jak ustaliles czasy wtryskow? Ponoc to, ze leja wykancza te motory...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron, wyrazy wspolczucia. Panowie, prawda jest taka, ze jesli ukradli to nasi zlodzieje to i tak czesci z jego auta trafia predzej czy pozniej do Waszych aut.. Popyt na czesci z allegro bedzie zaspokajany wlasnie w ten sposob. Kupowanie biednych wersji i modzenie je na rakiety bez pomyslunku powoduje wlasnie taki preceder. Kazdy teraz powie, ze kupuje tylko od sprawdzonych handlarzy, ale niestety jak by sie zastanowic to na 100% nigdy nie wykluczymy, ze kupilismy jakies czesci bez ochrony komponentu z niepewnego zrodla.. Miron, moze warto poinformowac AUDI o kradziezy?
-
B8 TrOOOOp
poczytalem niemieckie fora i ponoc jedyny moment w ktorym puszcza chmure to przy bucie po spokojnej jezdzie - np: tempomat na 120 kmh dluzszy czas i nagly but... ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- no wlasnie.. tak sie zastanawiam nad bezpieczenstwem pisania na forum wszystkiego o swoim aucie... zlodziej pewnie zaczyna poszukiwanie takiej fury od forum..
-
B8 TrOOOOp
Cos czuje, ze jak sie wezme za program to i wydech odetkam. Upierdliwe to wypalanie fltra.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
kto smiga bez dpfu? moze warto wywalic i sie nie przejmowac wcale? kurnia, przeczytalem wlasnie o aucie Mirona.. ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- 03L906088AQ Abgastemperatursensor Dieselpartikelfilter - A.K.H. Teileshop
-
B8 TrOOOOp
u mnie z tydzien temu byly mrozy i szarpal - pracowal nie rowno przy przyspieszaniu.. potem przeszlo.. mialem wrazenie, ze gruda lodu w filtrze paliwa .. lesson learned: przed zima wymiana filtra paliwa obowiazkowo. u mnie z ciekawych bladow: bylem wlasnie w garazu odpiac z ukladu sterownik trailer bo zima mi cos w nim pada i wylacza mi czujnik parkowania. pewnie jakis zimny lut, ale nie chce mi sie go wyjac i przelutowac wiec wylaczam na zime, haka nie uzywam... duzo tej elektroniki w tych autach... giga, noo trzeba czyscic, tym bardziej, ze klima u mnie zawsze wlaczona..
-
B8 TrOOOOp
olej, filtry wszystkie, zdaje sie wymiana paska pompy, wymiana plynu hamulcowego, klima (olej+czynnik+ozonowanie), przeglad zawiasu i wszystkich punktow std. o czyms zapomnialem? co ile sie zmienia olej w manualnej skrzyni biegow?
-
B8 TrOOOOp
Cuber raportuj. Jedrekx, dzieki, dorzucam do listy todo. Ja swojego wstawiam zaraz po swietach na przegladzik, a oddzielnie podjade przed swietami na kompletny check klimy, niech mu sprawdza i uzupelnia poziom oleju i czynnika, no i czyszczenie parownika, bo zaczyna waniac Maja sprawdzic endoskopem jego stan zasyfienia.
-
B8 TrOOOOp
chopy, przeglad przy 120kkm to filtry, plyny, cos jeszcze?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes, acc dziala? Czapa z glowy, mod marzenie...
-
B8 TrOOOOp
Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?
-
B8 TrOOOOp
brać - cena super! ciekawe czy dziala z ajfonem 5 ...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
trzymam kciuki.
-
B8 TrOOOOp
edit: Panowie, czy da sie uruchomic automatyczne wlaczenie obiegu zamknietego na chwile po uzyciu spryskiwacza szyb by nie capilo w aucie ???
-
B8 TrOOOOp
o krucze, krysztaly sie rozlaly chyba.. szukaj lusterka :-/ zrobilem w weekend 1500 km (m.in pojezdzawka w rudnikach po sniegu) i wiecej problemow z przerywaniem silnika nie mialem. autko mega dzielne, na trasie cudowne. niestety na 100% mam co najmniej jedna fote z fotoradaru, bysnelo w Lodzi i to w nocy aaa no i wrocilem do oryginalengo radia concert, wreszcie dwa tunery radiowe, wreszcie zmienia w tle czestotliwosc jak jest silniejszy nadajnik.. moja prosba o screenshoty z symphony nieaktualna.
-
B8 TrOOOOp
Wielkie dzieki Grzes. Sprawdze czy jest jakis spust.
-
B8 TrOOOOp
Cos mi dzis przy pierwszym w tym roku mrozie silnik przerywal. Gdzie sie spuszcza wode z filtra paliwa w 3.0 TDI? Jaki jest dostep? ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- ktokolwiek sie z tym spotkal.. instrukcja mowi, ze w przypadku zatankowania slabego paliwa wlasnie to trzeba zrobic w aso... jak??? jutro traska
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Zakleic wtryski mozna jednym pechowym tankowaniem, takze nawet jak niemiec dbal to mozesz miec tam cos niehalo od niedawna.
-
B8 TrOOOOp
juz ok, po nocy sie zresetowalo samo. wywalam to symphony, wracam do mojego concerta z pamiecia komunikatow drogowych TP. brakuje mi tej funkcji. na off nie ma prawa, wywal bezpiecznik...
-
[ALL B8] Moje Audi
milutka, niech sie dobrze sprawuje!
-
B8 TrOOOOp
Wdf? Jak to zresetowac?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To wszystko dobre na brud z klockow, ale asfalt tez czarne kropki robi - sa i do tego preparaty
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Czad, raportuj