Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy ktos z Was mam radio symphony bez nawigacji (czytaj bez MMI)? przy zabawie we wrzucenie Audi Music Interface wymienilem radio Concert na Symphony. okazalo sie, ze to symphony ktore wsadzilem jest sporo gorsze (poza obsluga 6 plyt zamiast jednej) od Concert: po pierwsze nie wyswietla mi na FISie nazwy stacji z RDS tylko czestotliwosc. po drugie nie ma funkcji nagrywania komunikatow TP jak to robil Concert - guzik INFO (tu jego brak...) po trzecie nie ma TP - komunikatow drogowych wcale. po czwarte - radio nie sledzi stacji jadac po kraju. w Concert ustawialem w Lodzi trojke i do granicy mialem non stop czysty odbior. w symphony musze szukac trojki na innej/lepszej czestotliwosci sam. wkurza mnie to do tego stopnia, ze poszedlem dzis do auta i chcalem zamontowac concert - niestety mimo tego, ze to jest oryginalne radio z mojego auta - wyskoczyla ochrona komponentu. czy cos mam poknocone w kodowaniu czy to symphony tak ma??? w miedzyczasie znalazlem to wideo: to radio ma guzik INFO w przeciwienstwie do mojego... okazuje sie, ze jest wiecej niz jeden typ radia symphony do B8... tu wersja z guzikiem SAT - wtf ??? Audi A4 8K A5 8T CD Radio SYMPHONY 8T1035195J 6 CD WECHSLER SD Karte MP3 | eBay dociera do mnie, ze zamontowalem jakis dziwny okrojony model :-/ wracam do concert.. umawiam sie na zdjecie ochrony komponentu. ku przestrodze gdybyscie chciali zmieniac radio.. ---------- Post dopisany 30-10-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 21:25 ---------- Grzegorz, gdybys cos kodowal u siebie rzuc prosze okiem, czy masz opcje wlaczenia/wylaczenia Komunikatow drogowych TP
  2. Zle to strasznie z mordy Dzieki za info. Kusi mnie remap ale nie mam czasu pojechac...
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby ktos mial te felgi do sprzedania to jestem chetny A gdyby ktos szukal tych od a5 cabrio to bede mial do sprzedania. Maja male et (26?) i troche za bardzo wystaja w a4 na moj gust. Wszystko 17".
  4. Tak z ciekawosci: jaki masz przebieg od czasu remapu? Zauwazyles jakies negatywne skutki modyfikacji?
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Concert bez mmi dziala zawsze bezproblemowo
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na 19tkach zrobiłem 10 tys. jeżdżę po całej Polsce, ostanio cały czas od poniedziałku do piątku trasa Bydgoszcz-Toruń czyli co najmniej 70km dziennie. mi się jeździ bardzo dobrze na 19tkach, nie czuję w ogóle różnicy między 19, a 18 calami.. oczywiście między 17, a 19 jest różnica (przy 17tce mam 225/50/17, a przy 19 255/35/19). ale po dwóch tygodniach jazdy się przyzwyczaiłem i gdybym miał mocniejsze auto to ładowałbym 20 cali.. różnica w spalaniu między 17, a 19 to dokładnie 1 litr/100km.. O spalaniu wiekszym nie wiedzialem, ale to jest pomijalne. Rozumiem, ze chodzi o wyglad aua?
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jezdzisz tzn? Ile kkm rocznie i po jakim terenie? W lodzi raz na tydzien wymienial bys ktoras opone na nowa
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na polskie dziury po zimie idealne
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    posmigalem po PL poliftem z wypozyczalni sluzbowo, ladnie zrobili nowe grafiki w MMI i jest jezyk PL... z drobiazgow wydluzyli metalowa czesc kluczyka i latwiej sie go teraz wyciaga ze stacyjki. ktos wrzucal fotke wozka pod kola zimowe, pamietacie kto i gdzie? chetnie bym kupil taki wozek do wozenia i przechowywania zimowek
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale uwaga, podluzny schowek jest duzo plytszy. Jak ktos tam lubi telefon chowac to nie pasuje. Blutek siedzi pod nogami pasazera w podlodze.
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja montowalem do concerta, nie jest to mega skomplikowane, jak masz dobry modul. Wiazka z instrukcja montazu do kupienia w aso.
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wojtek, jaki kolor?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrzuce jak sie tylko troche wypogodzi, teraz leje
  14. A jak to prawnie w pl wyglada? Tyl sie musi swiecic czy nie?
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lakier na zime zabezpieczony. Wyczyscilem ladnie autko, oraz polozylem wosk. Zastanawiaja mnie jedynie brzydkie plamy na chromowanych listwach drzwi pod oknem. Jest jakas rada na to? Od czego tak zmarnialy w takim szybkim tempie?
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gratki bedzie Pan zadowolony
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby sie ktos zastanawial lub szukal, to pisze for info, ze na wiosne bede sprzedawal moja a4 3.0 tdi sedan z 2008. Rysuje sie plan inwestycyjny w nieruchomosc i kasiorka bedzie potrzebna.
  18. No Panowie, kto pierwszy sobie teraz trzasnie taki tatuaz?
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ladnie tradycja zbieracza nie mija, to sie chwali
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sa grzyby? Ponoc nie ma...
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mozna miec mmi i concert? Eeeee Btw jak ktos lubi komunikaty drogowe TP (w pl chyba tylko jedynka) to concert jest lepszym radiem, bo ma ich pamiec. Symphony tego nie ma niestety. Zastanawiam sie czy nie wrocic do concert z symphony.
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A masz klimatronic? Chyba wszystkie b8 maja?
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie masz tego? To wskazanie ustawionej temperatury nie wartosc zmierzona.
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Yyy to to nie jest standard? Tzn u mnie sie brutalniej otwiera niz na video, na pilocie jest do tego guzik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.