Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tryb autostradowy odpalilem ostatnio, ale nie patrzylem czy jest wylaczalny z menu Car w mmi basic..
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest redukcja zasiegu lamp by nie oslepialy kierowcow jadacyh z prawej (anglia, japonia, indie itp). Nie przestawiaja sie niestety z doswietlania jednego pobocza na drugie a jedynie skraca sie zasieg. Fajny pomysl. Funkcja konfigurowalna u mnie tylko gdy auto stoi.
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedrex szybszy
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, ale mozesz to przekodowac. A nie jest to przypadkiem w PL konieczne?
  5. Orzel, powiedz co dokladnie dlubales mechanicznie poza mapa..
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oj bez zdjecia chyba bedzie trudno.. mocno zaswinione sa..
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy te koncowki byly seryjne w 3.0 tdi? Bo mam cos brudnego na koncu wydechu i nie wiem, czy to zapuszczone koncowki czy dopiero koncowki musze kupic... ?
  8. Chili co finalnie w sumie bylo zmienione w silniku by uzyskac taki wykres?
  9. nie strasz, mamy wypasione dwutarczowe sprzegla, kto ma w nie wierzyc jak nie my?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bylem dzisiaj na poprawce w niemieckim aso. Kpina. Najpierw sie gapili w fote bledu jak sroka w ogon, a potem zaczeli mi opowiadac, ze to audi decyduje czy takie radio moze byc zalozone w tym aucie czy nie i ze oni nie moga przeprogramowac serwera audi. A jak chce jeszcze jednej proby to za kase i generalnie bym sie gonil. Olalem ich zupelnie bo widze, ze nie maja zielonego pojecia i jedyne co potrafia to wymienic komponent na nowy i wklepac kod svn czy jak on sie tam zwal... W kazdym razie nadal mam durny blad w tym symphony i ono nadal nie daje sie przekodowac Jak bede w Lodzi to moze podjade do Aso i oni cos zdzialaja.. Innej opcji w tej chwili nie widze
  11. Makki, znasz jakis sklep z kosmetykami w Niemczech ktory mozesz polecic?
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Modul?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, nie moglem sie polaczyc...
  14. A tak wyglada podswietlenie kubkow w Q3:
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cos za duzo tych błedów komunikacyjnych , sprawdz bezpieczniki po lewej stronie deski rozdzielczej . Wszystkie ok. Sprawdzilem prawa i lewa strone, tyl. Taki dziwny modul haka mam wlozony: Hak thule, dokladany przez Aso. ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- widzial ktos w sieci prawidlowe kodowanie haka?
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pojade jeszcze raz do Aso Ciekawe czemu ono dziala zle zakodowane... generalnie mam wkurzajacy blad czujnika w haku ibalagan przez to radio w logach: VCDS Version: Release 10.6.0 Data version: 20100630
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jasne, co tylko chcesz Przypominam, zmienialem z concert na symphony...
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, po wizycie w serwisie http://img.tapatalk.com/50bb6b07-1351-5bef.jpg Ok, poradzilem sobie, telefon nie byl odznaczony po ich dekodowaniu radia. Teraz nie mam bledow w gatewayu. Ami zaznaczone. Niestety radio ma nadal fault code, jw.
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, po wizycie w serwisie
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co pamietam to odhaczylem jako 2E- „Mediaplayer Position 3“ Myslisz, ze to kwestia softu czy raczej w nowszej wersji programu jest tylko dodany opis do bitow?
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na ktorym bicie siedzi AMI w waszych radiach? Ciekawy blad wywala radio: ---------- Post dopisany 03-05-2012 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 14:10 ---------- wyglada na to, ze radyjko jest z jakiegos testowego auta audi... przebieg w dwa lata oraz kodowanie dla pelnego wyposazenia... powiedzial bym nawet, ze mogl byc to prototyp nowej A4 po lifcie.. co do kodowania: radio nie przyjmuje kodowania j.w. znalazlem odpowiedni adres: Byte 11 auswählenBIN (Binär) anwählenCodierwert xxxx1xxx eingeben und bestätigen. ale nadal radio go nie przyjmuje.. czy to moze byc wina starego softu 10.6 ?
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie uwale go zupelnie?
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie mam MMI wiec nie mam ukrytego menu czyli analogia nie zadziala? czy bawic sie w metode prob i bledow?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.