Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. Co poprawiasz? Caly czas sie czaje by zrobic u siebie...
  2. ja sie dziwie, ze Wam to latem nie przeszkadza.. przy tym stanie drog w PL ... tak czy siak felgi miodzio, podobaja mi sie bardzo, wszystkie prospekty i foty przy wprowadzeniu na rynek B8 pokazywaly fure wlasnie na tych kolach... pasuja jak ulal.
  3. I wszystko jasne: http://pl.m.wikipedia.org/wiki/%25C5%259Awiat%25C5%2582a_do_jazdy_dziennej
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    trudno Grzegorz, moze znajdziesz chwilke i zrobisz dla mnie te kilka screenschotow? Simon the salmon
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kodowac tylko 09 czy tez 19 liste? ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Nie poszlo, tzn koduje sie ale Sa bledy. Panowie: krolestwo za screenshoty z long time helpera dla radia symphony. Mam soft 10.6 i zero pomocy do tego radia. Nie moge nic przekodowac. Wielka prosba o przerzucenie tych kilku zakladek i zrobienie screenshotow np na maila... Dobry browar gwarantowany.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie go szukac? Vcds? Moze sprobuje zakodowac, tylko gdzie?
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a fotochrom na szerokiej stopie nie da rady?
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak z ciekawosci: Czy w b8 da sie aktywowac automatyczne swiatla drogowe?
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem. Czyli w wersji z ogrzewaniem postojowym jest dogrzewacz paliwowy, w wersji bez tylko elektryczny w ukladzie nawiewow. Dzieki za info.
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fr0styyy. dzieki. rozumiem, ze w wersji z dogrzewaczem nie ma wylacznika?
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz, mam opcje wylaczenia go, ale co mi to mowi? z ciekawostek: mialem dzis sporo czasu i 100km w jedna strone do przejechania po autostradzie. chyba pierwszy raz w zyciu jechalem moim A4 dluzej 120 kmh. efekt? spalanie 5,4 l/100km. wymieklem. z jednej strony to jest rakieta potrafi pokazac na zegarze 260 kmh, z drugiej potrafi spalic jak maly dieselek w druga strone spalil tyle samo wiec to nie wiatr w plecy
  12. zastanawialem sie co bym chcial zrobic jeszcze u siebie, bo chyba jednak nie rozstane sie z ta maszynka. i skoro mowisz, ze disttronic to za duzo zabawy, to chcial bym czujniki cisnienia w ogumieniu.. nie moge zrobic tego prostego systemu z predkosci kola, wiec moze da sie dorezac z czujnikami? przymierzales sie moze?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wie ktos jak w 3.0 TDI rozwiazany jest dogrzewacz? elektryczny czy na paliwo?
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1200 pln i by byly igla trzeba je oddac do zrobienia (ok 400pln), ja nie mam czasu, poza tym lepiej by nabywca widzial jak wygladaja przed. Foto na aucie w tym samym poscie kilka stron wczesniej. Imho najlepszy kompromis miedzy wlasciwosciami jezdnymi, a komfortem. Kwestie estetyczne sa sprawa indywidualna, ja nie lubie smiesznie duzych felg w sredniej wielkosci autach i sam zostaje przy 17".
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bede takie sprzedawal od A5 cabrio: 8Jx17 choc przydalo by sie im odswiezenie
  16. no wlasnie chcialem to zrobic bez dodatkowej plataniny i wbic sie w prawy slupek. poszukam sygnalu.
  17. ja do tej pory nie podlaczylem lampki schowka moze sie wreszcie za to wezme.. pod co sie podpiac? mam org instalacje wypuszczona na wtyk w poblizu prawego slupka.. ciekawe, czy mozna by sie wpiac w prawy slupek...
  18. Zderzaka nie mam ale nie ma problemu z zakupem i pomalowaniem go w komorze Niedaleko mnie jest lakiernia u znajomka co tym sie zajmuje niedługo tak wlasnie bede robił Ciekawe, czy uda Ci sie odpalic dista... Czego Ci jeszcze barkuje?
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A lubia oklamywac te czujniki?
  20. Greg, masz czarny zdezak pod aps? Minwystarczy wersja bez kamerki.. Ja bym chetnie zalozyl czujniki przod wraz z disttronicem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.