Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink: O widzisz czyli masz po Canie . A masz suba ? dawaj foty U mnie tez B&O po canie. Sub oczywiscie jest, active noise canceling rowniez. Roznia sie ponoc tym, ze w jednym ze zrodla idzie sygnal analogowy, a w drugim MMI cyfrowy swiatlowodem. Ale roznica z dobrego zrodla nieslyszalna. Dzialaja radia symhony i concert po canie. Czy to radio podstawowe - nie wiem. Jest tez regulacja 7stopniowa Gali oraz wlaczanie przetwarzania przestrzennego dzwieku z menu.
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ale jakiej firmy tarcze, też ate? Ja dalem ate.
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Slicznosci! Czyli nie takie zle te CAPY Wymien jarzma na te od s4, zacisk zostaje, duza tarcza i klocek ate ceramic - totalnie nie pyla. Napisz na prv ile zaplaciles pls.
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wooow super, raportuj ja sie wstepnie ustawiam do compsportu w Lodzi, ale mysle, ze u mnie te kunie sporo slabsze no i przebieg mam sporo wiekszy 125kkm juz... jaki masz silnik? CAPA? wrzucil bys ile taka przyjemnosc u A Cie wyniesie..
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie w BO wzmak tam siedzi. Wersja z subem
  6. turdzi, dzieki za info.
  7. kurcze, szkoda, ze nie robimy jakies statystki kto gdzie robil co - bylo by ladne overview kto z czym ma najwiecej doswiadczenia (w ramach forum oczywiscie).. jak myslicie, kto z tych trzech opcji - Aligator, Compsport czy R-performance ma najwiecej doswiadczenia z TDI ?
  8. z Berlina blizej czy z Lodzi? Rogal to jaka firma? Turdzi, sorry za zasmiecanie...
  9. CS pisze na stronie, ze cos w Lodzi robia, ale zdaje sie hamowni w Lodzi nie maja? musze do nich przedzwonic.. nie chce sie gdzies daleko do lodzi umawiac, bo nawet w lodzi nie bywam za czesto ostatnio.. a gdyby bylo trzeba cos poprawic..
  10. Taxi ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- patrze na te filmiki i stwierdzam, ze moje seryjne 3.0 tdi nie jedzie wcale czy compsport zna sie rownie dobrze na tdi co na tfsi?
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co widzialem na wikipedii sa takie plany - DAB+! pytam po nie mieszkam w pl i knuje co by dorzucic modul DAB. nie wiem tylko co musze kupic...
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wie ktos czy modul DAB bedzie odtwarzal w PL naziemne cyfrowe stacje radiowe DVB-T?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupic fele zaslaniajace tarcze?
  14. Na wakacje warto miec duzego vana/campera lub latac
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak jezdzi to nieistotne? Ktos to kiedys zaprojektowal pod taki wymiar et. Nie bez powodu nie zaleca sie zmian w et. Te auta maja genialny zawias, ktory wykracza poza klase tego auta i imho szkoda to psuc efekciarskimi zabiegami... No ale ja chyba z innej bajki jestem i wyglad klamek czy felg jest dla mnie w zasadzie trzeciorzedny..
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co znaczy pasowac? Wrzucilem u siebie fele z ET26 i auto glupialo na koleinach, wrecz szarpalo kiera na koleinach. Wrzucilem ET45 i jak reka odjal. Twoj wybor.
  17. To była taka opcja Banga bez woofera ?? Tearaz mnie juz nic nie zaskoczy Pewnie B&O był dokładany i ktos nie zmineił półki, albo z B&O były tylko blendy;) No własnie az musiałem sprawdzić A dziś podpinałem sie do A4 ALLROAD i o dziwo zegary nie były kolorowe tylko z białym wyswietlaczem . Czyli wynika ze juz chyba odpuścili czerwone liczniki Poliftowe maja fisy mono w bieli. Pisalem o tym z rok temu.
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wczoraj wrocilem z wakacji we wloszech, rs4 widzialem sporo w szwajcarii i pld niemczech. W sume z piec.. Gdzie ten kryzys?
  19. gregski odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Przejedz sie po pustej drodze utrzymujac silnik na ok 2000 obrotow przez jakies pol godzinki, a wszystko wypali sie samo. To, ze zapalila sie sama lampka filtra nie oznacza jeszcze, ze masz z nim jakis problem. Po prostu auto domaga sie trasy i mozliwosci normalnego wypalenia sadzy.
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja kupowalem wiazke w aso, koszotowala cos kolo 100 pln... miala dolaczony dokladny opis podlaczenia, dla mnie laika w temacie niezbedne...
  21. Jesli cholernie dobrze widac je w dzien, to pomysl jak musza razic w nocy...
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widzialem na ebay jakis adapter do kamery, check this out...
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Damian, prosze uprzejmie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.