Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink: O widzisz czyli masz po Canie . A masz suba ? dawaj foty U mnie tez B&O po canie. Sub oczywiscie jest, active noise canceling rowniez. Roznia sie ponoc tym, ze w jednym ze zrodla idzie sygnal analogowy, a w drugim MMI cyfrowy swiatlowodem. Ale roznica z dobrego zrodla nieslyszalna. Dzialaja radia symhony i concert po canie. Czy to radio podstawowe - nie wiem. Jest tez regulacja 7stopniowa Gali oraz wlaczanie przetwarzania przestrzennego dzwieku z menu.
-
B8 TrOOOOp
No ale jakiej firmy tarcze, też ate? Ja dalem ate.
-
B8 TrOOOOp
Slicznosci! Czyli nie takie zle te CAPY Wymien jarzma na te od s4, zacisk zostaje, duza tarcza i klocek ate ceramic - totalnie nie pyla. Napisz na prv ile zaplaciles pls.
-
B8 TrOOOOp
wooow super, raportuj ja sie wstepnie ustawiam do compsportu w Lodzi, ale mysle, ze u mnie te kunie sporo slabsze no i przebieg mam sporo wiekszy 125kkm juz... jaki masz silnik? CAPA? wrzucil bys ile taka przyjemnosc u A Cie wyniesie..
-
B8 TrOOOOp
U mnie w BO wzmak tam siedzi. Wersja z subem
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
turdzi, dzieki za info.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
KmK, mowimy o tym samym, nieprawdaz?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
kurcze, szkoda, ze nie robimy jakies statystki kto gdzie robil co - bylo by ladne overview kto z czym ma najwiecej doswiadczenia (w ramach forum oczywiscie).. jak myslicie, kto z tych trzech opcji - Aligator, Compsport czy R-performance ma najwiecej doswiadczenia z TDI ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
z Berlina blizej czy z Lodzi? Rogal to jaka firma? Turdzi, sorry za zasmiecanie...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
CS pisze na stronie, ze cos w Lodzi robia, ale zdaje sie hamowni w Lodzi nie maja? musze do nich przedzwonic.. nie chce sie gdzies daleko do lodzi umawiac, bo nawet w lodzi nie bywam za czesto ostatnio.. a gdyby bylo trzeba cos poprawic..
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ee skoki od miedzygazow, wszystko ok
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Taxi ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- patrze na te filmiki i stwierdzam, ze moje seryjne 3.0 tdi nie jedzie wcale czy compsport zna sie rownie dobrze na tdi co na tfsi?
-
B8 TrOOOOp
z tego co widzialem na wikipedii sa takie plany - DAB+! pytam po nie mieszkam w pl i knuje co by dorzucic modul DAB. nie wiem tylko co musze kupic...
-
B8 TrOOOOp
wie ktos czy modul DAB bedzie odtwarzal w PL naziemne cyfrowe stacje radiowe DVB-T?
-
B8 TrOOOOp
Kupic fele zaslaniajace tarcze?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Na wakacje warto miec duzego vana/campera lub latac
-
B8 TrOOOOp
A jak jezdzi to nieistotne? Ktos to kiedys zaprojektowal pod taki wymiar et. Nie bez powodu nie zaleca sie zmian w et. Te auta maja genialny zawias, ktory wykracza poza klase tego auta i imho szkoda to psuc efekciarskimi zabiegami... No ale ja chyba z innej bajki jestem i wyglad klamek czy felg jest dla mnie w zasadzie trzeciorzedny..
-
B8 TrOOOOp
Co znaczy pasowac? Wrzucilem u siebie fele z ET26 i auto glupialo na koleinach, wrecz szarpalo kiera na koleinach. Wrzucilem ET45 i jak reka odjal. Twoj wybor.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To była taka opcja Banga bez woofera ?? Tearaz mnie juz nic nie zaskoczy Pewnie B&O był dokładany i ktos nie zmineił półki, albo z B&O były tylko blendy;) No własnie az musiałem sprawdzić A dziś podpinałem sie do A4 ALLROAD i o dziwo zegary nie były kolorowe tylko z białym wyswietlaczem . Czyli wynika ze juz chyba odpuścili czerwone liczniki Poliftowe maja fisy mono w bieli. Pisalem o tym z rok temu.
-
B8 TrOOOOp
Wczoraj wrocilem z wakacji we wloszech, rs4 widzialem sporo w szwajcarii i pld niemczech. W sume z piec.. Gdzie ten kryzys?
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Przejedz sie po pustej drodze utrzymujac silnik na ok 2000 obrotow przez jakies pol godzinki, a wszystko wypali sie samo. To, ze zapalila sie sama lampka filtra nie oznacza jeszcze, ze masz z nim jakis problem. Po prostu auto domaga sie trasy i mozliwosci normalnego wypalenia sadzy.
-
B8 TrOOOOp
ja kupowalem wiazke w aso, koszotowala cos kolo 100 pln... miala dolaczony dokladny opis podlaczenia, dla mnie laika w temacie niezbedne...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jesli cholernie dobrze widac je w dzien, to pomysl jak musza razic w nocy...
-
B8 TrOOOOp
Widzialem na ebay jakis adapter do kamery, check this out...
-
B8 TrOOOOp
Damian, prosze uprzejmie.